Ваш код акції: 47328

Свідоцтво

Існує два документи, що підтверджують навчання на наших курсах:


Свідоцтво про закінчення ЄШКО 1. Свідоцтво ЄШКО. Його отримують студенти курсу, які успішно завершили навчання та виконали всі домашні завдання. Для його отримання іспит або залік складати не потрібно. Послуги з підготовки документа коштують 114 гривень.
Свідоцтво спеціального зразка 2. Свідоцтво ЄШКО з оцінкою. Видається додатково до стандартного Свідоцтва лише тим, хто склав підсумковий іспит: письмове заочне тестування. Його вартість – 195 гривень.

Важлива інформація! Щоб уникнути помилок під час внесення ваших даних у Свідоцтво, рекомендуємо заповнити спеціальний бланк. Студент, що виявив бажання задокументувати рівень своїх знань, отримає бланк поштою (рішення про складання іспиту приймаєте ви самі). У цій же посилці буде і рахунок за оформлення документа.

Якщо ви придбали повний комплект навчальних посібників одноразово, ви зможете зробити заявку на отримання Свідоцтва через 8 місяців після оформлення замовлення (за умови виконання всіх домашніх завдань). Для цього, будь ласка, зверніться в ЄШКО будь-яким зручним для вас способом: письмово (за адресою: ЄШКО, а/с ЄШКО, м. Харків, 61301) або за телефоном інформаційної служби 0 800 211-700.

У Свідоцтві ЄШКО з оцінкою вказується оцінка («відмінно», «добре», «задовільно») та кількість навчальних годин пройденого курсу.

Екзаменаційні тести ви можете отримати у своєму поштовому відділенні. Виконавши домашню роботу, надішліть її в ЄШКО на перевірку – спеціальна екзаменаційна комісія, перевіривши тест, виставить оцінку, що відповідає вашому рівню знань, вона і буде відображена в Свідоцтві.

Оплата за послуги як у першому, так і в другому випадку здійснюється авансовим платежем.

Для чого мені Свідоцтво ЄШКО?

Питання про подальше застосування знань, отриманих в ЄШКО, хвилює, звичайно ж, кожного студента. Дуже показовим в цьому контексті є випадок з життя. Наш колишній студент Сергій Н. почав навчатися на курсах англійської мови, тому що не міг знайти роботу, де б не було потрібно знання іноземної. У Сергія диплом філолога. Відразу після закінчення навчання в ЄШКО та отримання Свідоцтва спеціального зразка він влаштувався редактором на один з телеканалів. Його навички з англійської, яких він набув на курсі «Англійська для вищого рівня», були враховані роботодавцем і мали вирішальне значення. Каналу потрібна була «людина з мовою». До навчання в ЄШКО Сергій ніколи і ніде не вивчав мову поглиблено (вивчене у школі, він давно забув) …

Це приклад того, як Свідоцтво ЄШКО дає можливість посилити свої позиції на ринку праці, влаштуватися на нову роботу (фахівцям зі знанням мови платять більше, і це факт). І не дивно! Школа кореспондентської освіти давно відмінно зарекомендувала себе як у Європі, так і за її межами – це великий і відомий навчальний заклад з унікальною методикою навчання.