Ваш код акції: 48212

Бухгалтерський облік на ПК v.8

На кого розрахований курс

Ми пропонуємо Вам підвищити свій професіоналізм, пройшовши дистанційний курс ЄШКО «Бухгалтерський облік на ПК» на основі програми «1С: Бухгалтерія 8». Послідовно вивчаючи уроки курсу, виконуючи практичні та домашні завдання, ви зможете самостійно встановлювати і налаштовувати під своє підприємство програму «1С: Бухгалтерія 8», задавати параметри облікової політики, також придбаєте навички роботи з документами та звітами програми. Ви зможете вести облік усіх бухгалтерських напрямків, зіставляти дані, отримувати звіти. Ви оволодієте навичками складання аналітичної та регламентної звітності в програмі «1С: Бухгалтерія 8».

Програма «1С: Бухгалтерія 8. Базова версія» є готовим рішенням для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві. Вона забезпечує строгу відповідність законодавству, оперативне відображення змін у законах і звітності, має широкі можливості налаштування для користувача, що дозволяють бухгалтеру самостійно настроювати методики обліку без допомоги програміста.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 518 466 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Додаткова інформація про курс

Навчальні матеріали

Курс складається з 24 уроків, зібраних у 12 журналах. Наші бухгалтерські курси розроблено спеціально для самостійного вивчення.

Звертаємо Вашу увагу, що в рамках навчання на курсі ми не надаємо своїм слухачам програмного забезпечення.

Попередні знання

Навчання на курсі передбачає знання основ бухгалтерського обліку.

Свідоцтво ЄШКО

По закінченні курсу Ви одержуєте Свідоцтво ЄШКО, що підтверджує Ваше навчання на курсі.