Ваш код акції: 47328

Свідоцтво

Існує два документи, що підтверджують навчання на наших курсах:

Свідоцтво про закінчення ЄШКО 1. Свідоцтво ЄШКО встановленого зразка. Його отримують студенти курсу, які успішно завершили навчання та виконали всі домашні завдання. Для його отримання іспит або залік складати не потрібно. Послуги з підготовки документа коштують 114 гривень.
Свідоцтво спеціального зразка 2. Свідоцтво ЄШКО спеціального зразка. Видається додатково до стандартного Свідоцтва лише тим, хто склав підсумковий іспит: письмове заочне тестування. Його вартість – 195 гривень.

Важлива інформація! Щоб уникнути помилок під час внесення ваших даних у Свідоцтво, рекомендуємо заповнити спеціальний бланк. Студент, що виявив бажання задокументувати рівень своїх знань, отримає бланк поштою (рішення про складання іспиту приймаєте ви самі). У цій же посилці буде і рахунок за оформлення документа.

Якщо ви придбали повний комплект навчальних посібників одноразово, ви зможете зробити заявку на отримання Свідоцтва через 8 місяців після оформлення замовлення (за умови виконання всіх домашніх завдань). Для цього, будь ласка, зверніться в ЄШКО будь-яким зручним для вас способом: письмово (за адресою: ЄШКО, а/с ЄШКО, м. Харків, 61301) або за телефоном інформаційної служби 0 800 211-700.

У Свідоцтві ЄШКО спеціального зразка вказується оцінка («відмінно», «добре», «задовільно») та кількість навчальних годин пройденого курсу.

Екзаменаційні тести ви можете отримати у своєму поштовому відділенні. Виконавши домашню роботу, надішліть її в ЄШКО на перевірку – спеціальна екзаменаційна комісія, перевіривши тест, виставить оцінку, що відповідає вашому рівню знань, вона і буде відображена в Свідоцтві.

Оплата за послуги як у першому, так і в другому випадку здійснюється авансовим платежем.

Для чого мені Свідоцтво ЄШКО?

Питання про подальше застосування знань, отриманих в ЄШКО, хвилює, звичайно ж, кожного студента. Дуже показовим в цьому контексті є випадок з життя. Наш колишній студент Сергій Н. почав навчатися на курсах англійської мови, тому що не міг знайти роботу, де б не було потрібно знання іноземної. У Сергія диплом філолога. Відразу після закінчення навчання в ЄШКО та отримання Свідоцтва спеціального зразка він влаштувався редактором на один з телеканалів. Його навички з англійської, яких він набув на курсі «Англійська для вищого рівня», були враховані роботодавцем і мали вирішальне значення. Каналу потрібна була «людина з мовою». До навчання в ЄШКО Сергій ніколи і ніде не вивчав мову поглиблено (вивчене у школі, він давно забув) …

Це приклад того, як Свідоцтво ЄШКО дає можливість посилити свої позиції на ринку праці, влаштуватися на нову роботу (фахівцям зі знанням мови платять більше, і це факт). І не дивно! Школа кореспондентської освіти давно відмінно зарекомендувала себе як у Європі, так і за її межами – це великий і відомий навчальний заклад з унікальною методикою навчання.