Ваш код акції: 36654

Про ЄШКО

Ось уже понад 18 років ЄШКО – найбільша школа кореспондентської освіти – працює в Україні. Саме тут були зроблені перші кроки на шляху впровадження кореспондентської освіти. Україна – перша з країн СНД, де було відкрито філію Європейської школи кореспондентської освіти, штаб-квартира якої перебуває в Голландії.

Європейська школа кореспондентської освіти – це один з найбільших навчальних закладів у світі, який засновано у 1991 році у голландському місті Наймегені.

Координаційний центр перебуває безпосередньо у Голландії, а філії діють у сімох країнах світу й обслуговують сотні тисяч студентів, які навчаються заочно. За роки своєї діяльності ЄШКО справедливо здобула собі репутацію першої, кращої, найбільшої школи кореспондентської освіти, що поважно зафіксовано на нашому слогані.

Українську філію ЄШКО із центром у м. Харків було відкрито у листопаді 1992 року. Відтоді нами розроблено понад 80 курсів, і число їх постійно збільшується. Серед викладачів Школи професори й доценти харківських внз, кращі вчителі технікумів і шкіл. Навчання у нашій Школі забезпечує не тільки якісне засвоєння різноманітних знань, але й швидке придбання практичних результатів, не вимагаючи особливих зусиль й витрат. Стати студентом Школи може кожний, незалежно від віку, рівня життя, освіти, зайнятості й стану здоров'я!

Використайте ж унікальний шанс придбати нові знання, - і Ви не пошкодуєте.

Ласкаво просимо до ЄШКО!


10 АРГУМЕНТІВ НА КОРИСТЬ НАВЧАННЯ
НА КОРЕСПОНДЕНТСЬКИХ КУРСАХ ЄШКО


  1. Навчання здійснюється за спеціальною методикою, що заснована за принципом природного засвоєння знань. Поступово вивчаючи матеріал нових уроків, Ви швидко досягаєте практичних результатів; зручна й строго визначена структура уроків постійно стимулює вас до продовження навчання.
  2. Навчання розраховане на людей будь-якого віку й рівня освіти. Більшість курсів не потребують попередньої підготовки. Закінчивши один курс, Ви завжди маєте можливість на пільгових умовах продовжити навчання на курсі більш високого рівня складності або на додатковому курсі.
  3. Утримувати вартість навчання на прийнятному для Вас рівні дозволяють наявність у ЄШКО найсучаснішого виробничого устаткування й прекрасна організація навчального процесу.
  4. Для занять досить виділяти 30 хвилин на день. Ви самостійно складаєте графік своєї роботи, обираючи найбільш зручний час для занять.
  5. Навчання контролюється Вашим особистим викладачем, що стежить за Вашими успіхами, перевіряє домашні роботи, дає цінні поради й рекомендації, відповідає на питання. Також ми організували консультаційну лінію й готові надати Вам свою допомогу. Тепер Ви зможете безпосередньо спілкуватися зі старшим викладачем Вашого курсу за телефоном – задавати йому свої запитання, ділитися труднощами. Графік чергування викладача Ви отримаєте з навчальними матеріалами. Крім того, для деяких курсів (детальна інформіція в розділі Новини) з’я вилась можливість виконувати домашні завдання прямо на сайті. Для цього зареєструйтеся праворуч в верхній частині сайту. Там же студенти будь-якого курсу можуть ознайомитися зі своєю фінансовою інформацією. Для одержання додаткової інформації звертайтеся до інформаційної служби ЄШКО.
  6. При потребі Ви можете у будь-який момент зробити тимчасову перерву в навчанні, заздалегідь письмово сповістивши про це адміністрації Школи.
  7. Школа надає всі необхідні навчальні матеріали. Співробітник поштового відділення вручатиме їх Вам під розписку. Вам не прийдеться витрачати свій час на пошук додаткових підручників і посібників.
  8. Свідоцтво ЄШКО, яке Ви отрмуєте після закінчення курсу, підсилить Ваші позиції на ринку праці й допоможе домогтися успіху.
  9. Закінчивши один або кілька курсів ЄШКО й склавши відповідний іспит, Ви зможете одержати Свідоцтво ЄШКО спеціального зразка з оцінкою.
  10. До Ваших послуг довідково-інформаційна служба ЄШКО, де Ви завжди можете одержати будь-яку інформацію про наші курси. Зателефонуйте нам за телефоном (057) 766–77–77.

ЄШКО – лауреат Всеукраїнського Конкурсу «Кращий продукт року»!
ЄШКО – лауреат Всеукраїнського Конкурсу «Кращий продукт року»!
Європейська школа кореспондентської освіти знову продемонструвала високу якість своїх послуг, ставши переможцем Всеукраїнського Конкурсу «Кращий продукт року – 2008».

Конкурс проводився в рамках програми «Національна конкурентоспроможність», яку розроблено й реалізовано Інститутом конкурентоспроможності за підтримкою Асамблеї ділових кіл України й Спілкою фахівців-експертів з якості. За підсумками соціологічних і рейтингових досліджень, проведених науково-дослідними центрами Асамблеї, і за рішенням Експертної ради Асамблеї навчальні курси ЄШКО визнані продуктом, що розроблено з урахуванням вимог вітчизняних і міжнародних стандартів, відповідаючим високому рівню конкурентоспроможності.

Перемога у конкурсі стала яскравим свідоцтвом відмінної якості нашої продукції й послуг! Будучи одним з провідних навчальних закладів, що здійснюють свою діяльність у сфері додаткової освіти, ЄШКО названа в числі підприємств, діяльність яких одержала визнання в суспільстві.

За високу якість продукції, що відповідає європейським стандартам, а також лідерство в продажах ЄШКО визнано гідною вагомих нагород Конкурсу - диплома спеціального зразка, а також медалі й статуетки з почесним надписом: «Кращий продукт року». Ми задоволені з того, що робота школи одержала належну оцінку в суспільстві, і надалі будемо намагатися трудитися так, щоб утримувати високий рейтинг надійності і якості нашої продукції.

ЄШКО - лауреат Всеукраїнського Конкурсу «Лідер галузі»!
ЄШКО - лауреат Всеукраїнського Конкурсу «Лідер галузі»!
Європейська школа кореспондентської освіти знову продемонструвала високу якість своїх послуг, ставши переможцем Всеукраїнського конкурсу «Лідер галузі».

Національний бізнес-рейтинг «Лідер галузі» - це комплексна рейтингова програма, що визначає реальних лідерів економіки України. Його девіз: «In factum veritas» (з латині - «У фактах істина»). У рамках рейтингу проведене ранжирування понад 300 000 підприємств України згідно з офіційними даними Держкомстату. За його результатами Європейську школу кореспондентської освіти названо лідером кореспондентської освіти в Україні.

На ринку освітніх послуг ЄШКО існує понад 18 років, і за роки своєї діяльності вона справедливо здобула собі репутацію першої, кращої, найбільшої школи кореспондентської освіти, що зафіксовано на логотипі ЄШКО. І перемога в конкурсах стала яскравим свідоцтвом відмінної якості нашої продукції й послуг!
Маргарита Соколова