Ваш код акції: 45576

Англійська для вищого рівня EXTRA + online

На кого розрахований курс

Ви непохитно йшли до своєї мети – вивчити англійську мову, і досягли найвищого рівня advanced english? Це свідчить про те, що інших перепон на шляху до вашої блискучої кар’єри за кордоном немає. До речі, зовсім не обов’язково подорожувати до Великої Британії або Сполучених Штатів – англійська мова відчиняє двері у будь-якому місці земної кулі. Навіть у російськомовному світі ваша професійна «вартість» з високим рівнем володіння англійською збільшується одразу у кілька разів. Під час банального пошуку роботи на сайтах резюме англомовного фахівця потрапляє до поля зору зовсім інших працедавців, а зарплатні пропозиції можуть збільшуватися на кілька порядків.

Отже, мотивацію продовжувати навчання ми з вами з’ясували. Час обрати спосіб, у який ви здобудете необхідні знання. Палітра мовних курсів ЄШКО давно здобула популярність серед студентів різного віку й рівня підготовки. Але особливим попитом користуються курси із префіксом EXTRA. Напевно ті, хто починав знайомство з англійською мовою саме з ЄШКО, не втрималися від спокуси спробувати нашу новинку, із задоволенням приймуть пропозицію продовжити навчання за так званою ігровою методикою. Погодьтеся, відмовитися від неї так само важко, як проміняти захопливий бестселер на класичну літературу. Адже класика корисна і якісна, але EXTRA захоплива й дуже цікава. Саме на численні прохання наших студентів ми відкриваємо новий курс «Англійська для вищого рівня EXTRA». Якщо раніше ви вивчали англійську мову без допомоги ЄШКО, пропонуємо порівняти попередні, знайомі вам рівні за нашими курсами «Англійська для початківців» або «Англійська для середнього рівня». Аби зрозуміти принцип EXTRA, просто завантажуйте пробне заняття й порівняйте із традиційною манерою викладання. Якщо ви ніколи не стикалися із таким новаторським методом, не варто ні жалкувати, ні боятися. Ви без проблем опануєте його разом з ЄШКО й назавжди поміняєте своє ставлення до вивчення іноземних мов як таких. Швидше за все, вам настільки сподобається перший урок і програма, що ви не зможете зупинитися й дуже швидко «дочитаєте» весь курс.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 605,89 515,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу

  • Розмовні навичкиГоворити про все, будь-з-ким, будь-де, будь-коли – на рівні advanced у студентів ЄШКО не виникає жодних проблем ні в розумінні англійської вимови, ні під час її відтворення. Ви більше не будете прокручувати в голові конструкції складних речень, аби потім вчасно згадати їх у потрібному місці й у потрібний момент. Навичку думати англійською ви опануєте до автоматизму. Складні речення ви будуватимете так само природно, як українські. Крім того, відтепер ваша англійська мова буде живою, емоційною, наповненою справжнім англійським гумором.
  • ВимоваДля тих, хто навчається в ЄШКО від самого початку, говорити про якість вимови – зайве. У нашій школі вона формується ідеальною з першого уроку за допомогою аудіосупроводу із записами носіїв англійської мови. Тим же, хто приєднався до ЄШКО тільки зараз, корисно буде порівняти свою артикуляцію з еталоном. Якщо раптом щось пішло не так, не засмучуйтеся, ви швидко владнаєте цю прикрість. Наші кваліфіковані викладачі допоможуть знайти помилки й оперативно їх виправити.
  • ГраматикаГраматика на рівні advanced – це вже не збірка правил, а інструмент для побудови вашої красивої англійської мови. На вищому рівні вона вже не лякає студентів, а виконує роль каркасу, який спрощує розподілення й розташування нових слів, вражень та емоційного забарвлення у структурі англійської мови. Методика EXTRA значно спрощує перехід граматики на рівень природних мовних рефлексів манерою подання матеріалу й захопливістю навчальних тем, які просто цікаво читати.
  • Читання та письмоВи будете читати FORBES без перекладу від першої до останньої сторінки. Ваше резюме після закінчення курсів англійської для вищого рівня EXTRA приємно здивує потенційних роботодавців власною креативністю. А свої нові англійські емоції ви зможете блискуче продемонструвати у неформальному спілкуванні або літературній спробі.