Ваш код акції: 47328

Англійська для вищого рівня

На кого розрахований курс

Якщо ви відкрили цю сторінку й уважно читаєте анотацію до курсу англійської мови для вищого рівня, це означає, що ви людина напрочуд цілеспрямована. Адже вище рівня англійської advanced може бути лише рівень носія мови. Отже, ви успішно опанували курс ЄШКО «Англійська для середнього рівня» й готові продовжити навчання? Або просто ваш життєвий принцип – «навчатися завжди»? Усі іноземні мови такий підхід шанують, і англійська для вищого рівня вам обов’язково підкориться.

Головна відмінність цієї високої сходинки пізнання від усіх попередніх – це перехід у світ «живої» англійської. Іншими словами, у чужій англомовній країні ви тепер будете відчувати себе не туристом, а повноцінним громадянином. Напевно, ви вже готуєтеся стати професійним «громадянином світу», який обирає роботу за рівнем заробітної плати й не звертає уваги на кордони держав.

Вищий рівень англійської необхідний вам для вільного спілкування не лише у побуті, а й на роботі. Адже там більше тем для обговорення, і лексичне навантаження значно складніше. Особливо це стосується наукового світу. У ньому навіть резюме набагато складніше й докладніше, ніж для звичайної професії.

Ну а якщо ви талановитий програміст, то англійська взагалі ваша друга «рідна» мова. Одразу попереджаємо: на шляху до підкорення цього високого поверху міжнародного професійного «хмарочоса» доведеться самовдосконалюватися. Єдиний помічник і вчитель у цьому питанні – дистанційні курси ЄШКО і якісні підручники. Ну а поки ви ще не досягли рівня носія мови, наші викладачі багато чому вас навчать, навіть на відстані.

Структуру занять легко зрозуміти за допомогою пробного уроку. Завантажити його можна через посилання нижче.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 611 520 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички і вміння здобувають студенти курсу

  • Розмовні навичкиУ вас є багато чого розповісти своїм англомовним друзям? Готуйтеся до насичених посиденьок. Побалакаєте про все. Колишню скутість носії рівня advanced згадують лише в анекдотах. Тепер ви будете так само емоційно й красномовно розповідати ці анекдоти гарною англійською. Говорити ви віднині будете досить вільно, зможете підтримувати розмову з будь-якої теми, якщо володієте предметом хоча б на рівні популярних знань. Оцінити британських політиків або підняти в розмові проблеми екології, сказати своє слово про мистецтво, літературу або музику – загалом, говорити не переговорити. Кожен урок оздобить ваш лексичний запас сотнями нових цікавих слів. А вже речення з них ви складете легко й швидко.
  • Читання й письмоВаше резюме після закінчення курсів англійської advanced приємно дивуватиме роботодавців іноземних компаній. Писати його ви будете докладно, правильно, красиво, наскільки дозволяє форма подання таких відомостей. Решту емоцій, які знайдуть собі місце у вашому новому англійському мисленні, будете із задоволенням «пересилати» поштою англомовним друзям. Віднині жодна сувора співбесіда не змусить вас ніяковіти, тому що розповісти про свої професійні здібності гарною англійською ви зможете без проблем і складної підготовки.
  • ГраматикаКоли ви опануєте рівень англійської advanced, граматика остаточно перетвориться на ефективного помічника. Зручно побудована програма навчання ЄШКО упорядкує ваші попередні знання, як належить, і значно підвищить рівень насичення вашого лінгвістичного запасу. Правила побудови речень і висловів, а також вживання артиклів, герундію та інших «складнощів перекладу» перейдуть для вас у розряд безумовних рефлексів, які спрацьовують автоматично й у швидкісному режимі, непомітно для стороннього вуха, формують вашу живу й красиву англійську мову.
  • ВимоваЯкість понад усе – цього принципу під час роботи над вашою вимовою ЄШКО дотримується на всіх рівнях навчання. Аудіосупровід з гарною англійською мовою буде доступний вам 24 години на добу. Можете прослуховувати у будь-який час і обов’язково повторювати вголос. Так чи інакше, ви пристосуєте свій мовний апарат для англійської мови вищого рівня.