Ваш код акції: 47328

Німецька для вищого рівня

На кого розрахований курс

Курс «Німецька для вищого рівня» передбачає, що колись ви опановували мову, тобто маєте базові знання. Втім, щоб почуватися впевнено, цього замало. Звичайно, добре мати за плечима курси ЄШКО «Німецька для початківців» та «Німецька для середнього рівня», але якщо ви навчалися на будь-яких інших курсах або самостійно – теж непогано. Ви можете скласти наш вступний іспит (тестування) для самоконтролю і визначити свій рівень знань.

Практичний курс німецької мови, який ми вам пропонуємо, містить 16 журналів (32 уроки), а також аудіозаписи діалогів. Матеріал викладено доступно, нічого зайвого – лише корисна інформація та безліч практичних вправ, які можна виконувати самостійно. Ви поповните свій словниковий запас, добре розумітиметеся на граматиці. Для опанування матеріалу достатньо півгодини на день. Отже, навчайтеся, коли вам зручно. Завершивши курс, отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді під час влаштування на роботу.

Скачайте пробний урок курсу і переконайтеся, що пропонований рівень вас влаштовує.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 611 520 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти курсу?

  • ГраматикаРегулярно виконуючи домашні завдання і ґрунтовно опановуючи граматику, ви ознайомитеся зі ствердження doch у заперечному питанні, конструкціями haben + zu + Infinitiv, sein + zu + Infinitiv, модальними дієсловами в умовному способі. Ви безпомилково утворюватимете складнопідрядні речення зі сполучниками da, weil, вживатимете додаткові підрядні речення з відносними займенниками, а також зрозумієте, як вживати іменники без артикля. І це ще не все, що вам пропонує самовчитель німецької мови ЄШКО.
  • Розмовні навичкиВи значно поповните свій словниковий запас (ваш актив збагатиться близько 1500 німецькими словами та фразами). Йдеться про найуживаніші словосполучення та фрази, без яких неможливо впевнено почуватися в „мовному середовищі”. Ви урізноманітните свою мову. Лесичний матеріал викладено цікаво і доступно: ви стаєте «учасником» тих чи інших подій (взаємини; відвідування концертів; дискотеки; кав’ярні; прогулянка містом; відпустка; покупки; бюджет; телефонні розмови).
  • ВимоваДо курсу додаються 16 аудіозаписів (доступні в будь-який час в особистому кабінеті студента), на яких ви можете почути бездоганну німецьку мову. Варто уважно слухати і повторювати за диктором, намагаючись зрозуміти особливості вимови. Це найкращий варіант для тренування вимови.
  • Читання та письмоОпанувавши цей курс, вам не доведеться ніяковіти, тримаючи в руках оригінали відомих художніх творів. Ви вільно читатимете і розумітимете зміст текстів. Також ви зможете грамотно писати і висловлювати свої думки, зокрема, під час ділового листування.