Ваш код акції: 41584

Менеджер з реклами

На кого розраховано курс?

Якщо вашу увагу привертають рекламні ролики, ви замислюєтеся, чому один ролик привертає більше уваги глядачів, краще запам’ятовується, більш виграшний, ніж інший, ваше покликання – рекламний бізнес. Отже, щоб працювати на цій ниві, не обов’язково закінчувати університет і присвячувати навчанню значну частину життя. Курси реклами – запорука вашого успіху. Завдяки ним ви зможете втілити свою мрію і просунутися кар’єрними сходами.

Отже, пропонуємо дистанційне навчання, але з обов’язковою практичною частиною. Вам забезпечено підтримку особистого викладача, якому можна поставити запитання у разі потреби. Адже акцент у курсі робіться не на теорії, а на певних виважених рішеннях щодо збільшення продажів. Саме такі уроки реклами ми готові вам запропонувати. 24 уроки з безліччю прикладів і конкретними варіантами розв’язання тих чи інших завдань, які щодня ставить перед собою фахівець з реклами. Ви навчатиметеся вдома, а особистий викладач завжди вас підтримає: дасть слушні поради та рекомендації.

Скачайте безкоштовний пробний урок і переконайтеся, що цей курс стане вам у пригоді.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 411,76 350,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу?

Навчання менеджера з реклами завжди починається з вивчення потреб споживача. Ви дізнаєтеся, як люди роблять покупки, чим вони керуються й як вам, продавцю певного товару, спрямувати їхні дії у потрібному напрямку. Ви зрозумієте, яка реклама „працює”, а яка – ні; причини неефективності реклами.

Ви навчитеся створювати рекламу від А до Я (від тексту до малюнку), зрозумієте, чому варто приділяти увагу місцям розміщення інформації про ваш продукт.

Окремо йтиметься про рекламу в пресі, на радіо і телебаченні. Ви розумітиметеся на рейтингах передач та накладах видань, навчитеся створювати рекламу для Інтернету (web-сторінки як рекламний продукт, електронні видання та особливості їх роботи).

Також ви дізнаєтеся, як відкрити власне рекламне агентство: обрати приміщення, запросити спеціалістів і правильно розподілити обов’язки між співробітниками.

Отже, на нашому курсі ви навчитеся рекламувати будь-який товар і опануєте ази рекламної діяльності. Завершивши навчання, ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді під час працевлаштування.