Ваш код акції: 47328

Арабська для початківців+ online

На кого розрахований курс

Почніть захоплююче вивчення арабської мови на курсі ЄШКО. Це буде легко й безпроблемно. Знаєте чому? Ми розбили уроки на невеликі блоки, які складаються з цікавих діалогів і вправ. Це допомагає без зусиль запам'ятовувати нові слова й граматичні правила. 20 хвилин на день – і ви крок за кроком вивчите одну з самих древніх мов світу.

Аудіоматеріали, начитані носіями мови, – особлива гордість курсу. Всі нюанси, мелодику й багатство арабської мови передано досконало. Отже, якщо вирішили вивчати арабську з нуля, – ви знайшли оптимальний варіант.

Курс арабської мови для початківців знайомить з літературною мовою. Займаючи п’яте місце в світі за популярністю, вона відкриває багаті перспективи для тих, хто знайшов бажання й натхнення для вивчення:

  • ви зможете самостійно, без перекладачів, скласти резюме й пройти співбесіду;
  • подолаєте лінгвістичні й культурні бар'єри між країнами, що дозволить успішно вести міжнародні перемовини;
  • будете спілкуватися з іноземним керівництвом їхньою мовою, отже уникнете непорозумінь і поліпшите комунікацію;
  • в будь-який момент без проблем складете й прочитаєте договір.

Тож вивчайте арабські букви і цифри на курсі ЄШКО. Вчіться з натхненням та бажанням. Та перш за все переконайтесь, що вивчення мови буде ефективним. Скачайте безкоштовний пробний урок за посиланням.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 658 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички та уміння набувають студенти курсу

  • ГраматикаКурс містить 20 навчальних журналів із ілюстраціями. Отже, ви легко та невимушено опануєте основи граматики арабської мови – кожне правило викладено в контексті життєвих ситуацій. Ви швидко запам’ятовуєте нове і у разі потреби зможете застосувати на практиці. Це природний процес здобуття знань, а не «зазубрювання».
  • ВимоваПравильно говорити арабською – це, безумовно, те, чого прагнуть ті, котрі цікавляться уроками арабської мови. Втім, самостійно підкорити вимову – нелегке завдання. З навчальними журналами ви отримаєте аудіододаток – 20 CD у форматі MP3 із записами носіїв мови.
  • Розмовні навичкиУже з перших уроків ви збагачуватимете свій словниковий запас і поповнюватимете його щодня. Ви легко запам'ятовуватимете арабські слова, бо вивчатимете їх у контексті життєвих ситуацій: «купувати квитки», «замовляти їжу», «спілкуватися з друзями». Вивчення арабської мови стане для вас цікавою пригодою, бо з кожним заняттям ви будете дізнаватися нові слова.
  • Читання та письмоВідомо, що арабське письмо – особливий вид мистецтва. Втім, набути навичок читання та письма нелегко. ЄШКО розробила спеціальний комплекс вправ, тому ви швидко опануєте арабську, навчитеся читати і писати на належному рівні.

Отже, ви можете здійснити свою мрію, не доклавши великих зусиль: варто лише обрати правильну методику і приділяти урокам півгодини на день. Ви навчитеся читати, писати і розмовляти арабською. Ви опануєте не випадковий діалект, а арабську, якою користуються в пресі і на телебаченні. Завершивши навчання, отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді.