Ваш код акції: 41584

Арабська для початківців

На кого розраховано курс

Ви зацікавилися арабською і хотіли б знати її бездоганно? Переймаєтеся, що не зможете підкорити арабську? Арабська мова справді непроста, особливо для початківців. На жаль, обираючи підручник, мало хто цікавиться, а який же, власне, діалект він опановуватиме. Втім, коли йдеться про арабські самовчителі, варто враховувати це. Рекомендуємо вам орієнтуватися на курси, які ґрунтуються на єгипетському діалекті (Modern Standard Arabic), бо його визнано літературним.

Саме такі курси арабської вам пропонує ЄШКО. Обираючи наші матеріали, ви стовідсотково вивчите мову, бо навчатися дуже цікаво. Завдяки спеціальній методиці викладання навіть «ледачий» та зайнятий студент охоче навчатимуться. Якщо бажаєте переконатися в цьому особисто, замовте безкоштовно пробний урок курсу «Арабська мова для початківців» – тут ви знайдете теорію та практику і зможете визначити, чи відповідає він вашим вимогам.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 464,71 395,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички та уміння набувають студенти курсу

  • ГраматикаКурс містить 20 навчальних журналів із ілюстраціями. Отже, ви легко та невимушено опануєте основи граматики арабської мови – кожне правило викладено в контексті життєвих ситуацій. Ви швидко запам’ятовуєте нове і у разі потреби зможете застосувати на практиці. Це природний процес здобуття знань, а не «зазубрювання».
  • ВимоваПравильно говорити арабською – це, безумовно, те, чого прагнуть ті, котрі цікавляться уроками арабської мови. Втім, самостійно підкорити вимову – нелегке завдання. З навчальними журналами ви отримаєте аудіододаток – 20 CD у форматі MP3 із записами носіїв мови.
  • Розмовні навичкиУже з перших уроків ви збагачуватимете свій словниковий запас і поповнюватимете його щодня. Ви легко запам'ятовуватимете арабські слова, бо вивчатимете їх у контексті життєвих ситуацій: «купувати квитки», «замовляти їжу», «спілкуватися з друзями». Вивчення арабської мови стане для вас цікавою пригодою, бо з кожним заняттям ви будете дізнаватися нові слова.
  • Читання та письмоВідомо, що арабське письмо – особливий вид мистецтва. Втім, набути навичок читання та письма нелегко. ЄШКО розробила спеціальний комплекс вправ, тому ви швидко опануєте арабську, навчитеся читати і писати на належному рівні.
Отже, ви можете здійснити свою мрію, не доклавши великих зусиль: варто лише обрати правильну методику і приділяти урокам півгодини на день. Ви навчитеся читати, писати і розмовляти арабською. Ви опануєте не випадковий діалект, а арабську, якою користуються в пресі і на телебаченні. Завершивши навчання, отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді.