Ваш код акції: 45576

Курс астрології

На кого розрахований курс

Як часто ми дивимося в небо, намагаючись розгадати зміст таємничих зіркових малюнків! Якісь ромби, ламані лінії, дивовижні фігури – максимум, що може побачити в небесній височині необізнана людина. Адже зірок так багато, і дуже кортить дізнатися про них якомога більше. Вихід один – терміново шукати самовчитель з астрології! Вас колись відвідували подібні думки? А може, в дитинстві ви понад усе любили екскурсії до планетарію?

Нажаль, ми не завжди знаходимо час на хобі, тим більше ніколи вивчати астрологію. Таким чином, багато бажань і мрій залишаються нереалізованими. А що б ви сказали, якби у вас раптово з’явилася можливість опановувати цю науку дистанційно? Якщо усі навчальні матеріали з астрології будуть надходити на ваше ім’я у найближче поштове відділення? Нікуди не потрібно їздити, не потрібно з’ясовувати графіки викладачів… У вас буде особистий викладач, з яким ви зможете обговорити будь-які питання у зручний для вас час… Вже цікаво?

ЄШКО пропонує вам саме такий «Курс астрології». Це самовчитель, який підійде кожному, незалежно від початкового рівня знань з астрології. Він містить 24 уроки (по два у кожному з 12 навчальних журналів), у яких презентована практична астрологія. У навчальних матеріалах немає нічого зайвого або другорядного – лише факти, досвід, знання, які, безперечно, стануть безцінними для початківців, адже з першого уроку дають можливість власне займатися астрологією, а не читати про неї купу зайвих статей. Виконуючи цілу низку практичних вправ, ви одразу відчуєте позитивний результат – у вас усе виходить!

Хочете вже зараз доторкнутися до загадкового світу «зіркової» науки? Ласкаво просимо! Завантажуйте безкоштовний пробний урок – почніть сьогодні.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 488,24 415,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які вміння та навички здобувають студенти

Навчання астрології, яке ми вам пропонуємо, гарантує: ви з легкістю вивчите планети (назви, основні особливості) у знаках Зодіаку й стихіях, яким вони належать (Вогонь, Вода, Земля, Повітря). Ви дізнаєтеся, що таке «натальна карта» (гороскоп народження) і яке вона має значення.

Засвоївши інформацію курсів, надалі ви без проблем зможете скласти астрологічний прогноз. Це не така вже й складна справа, як може здаватися на перший погляд. Однак різниця між вашим прогнозом і тим, що нам зазвичай пропонують у засобах масової інформації, величезна. Ви будете працювати свідомо, розуміючи, що таке знаки Зодіаку, як їхні представники взаємодіють між собою й навколишнім світом (на відміну від газет і журналів, які почасти дають інформацію навмання, адже далеко не кожна редакція може дозволити собі найняти справжнього астролога для складання індивідуальних гороскопів).

Таким чином, ми пропонуємо вам не просто початковий курс астрології, а повноцінну астрологічну школу, після закінчення якої ви матимете усі необхідні знання, придатні не лише для розпізнавання небесних світил, але й для організації власного бізнесу. Відомо, що якісний товар з рук професіонала завжди знайде свого покупця. І навіть якщо ви досі про це не замислювалися, ви отримаєте відповідний обсяг знань, а також Свідоцтво ЄШКО (його видають за результатами закінчення курсів). Це означає, що за необхідності, ви зможете скористатися результатами свого навчання.