Ваш код акції: 41584

Ділова англійська

На кого розраховано курс?

Вам потрібно терміново опанувати бізнес-англійську, але ви не маєте часу на навчання. Що робити? Завдяки унікальній методиці, на якій ґрунтуються наші уроки, ви швидко опануєте матеріал і набудете умінь та навичок. Курс ЄШКО «Ділова англійська» пропонує вам ефективний практикум з аудіододатками. Навчаючись за нашою методикою, ви вже за місяць складатимете ділові листи, спілкуватиметеся телефоном з діловими партнерами англійською мовою. І все це в межах дистанційного навчання. Отже, ви самі коригуєте графік, навчаєтеся, коли вам зручно.

Щоб записатися на курс, потрібні базові знання англійської (можливо, курс ЄШКО «Англійська для початківців»).

Щоб переконатися, що курс стане вам у пригоді, скачайте безкоштовно пробний урок, що містить теоретичні викладки та практикум.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 452,94 385,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу?

  • ГраматикаУміння правильно оформлювати документи (заявки, договори) – це, мабуть, те, заради чого багато людей підкорюють курс ділової англійської мови. Отже, треба добре розумітися на граматиці. На кожному з 14 уроків курсу ви опановуватимете граматичні конструкції, які надалі активно вживатимете під час роботи. Приміром, ознайомитеся з реченнями з двома додатками, особливостями вживання питальних займенників і дієслова can у різних часах, а також утворюватимете підрядні речення причини.
  • Розмовні навичкиСловниковий запас пропонованого курсу – близько 1300 нових слів та фраз. Цього вистачить, щоб впевнено почуватися під час ділових переговорів. Лексика курсу згрупована за темами, тому нові слова легко запам’ятовувати. Характеристика компанії, ділове листування, листи, факси, замовлення і прайс-листи, переговори, декларації та митниця, обладнання, оренда, контракти, замовлення компанії, обговорення умов, міжнародне співробітництво – ці та багато інших тем ви успішно опануєте на наших уроках ділової англійської.
  • ВимоваДо матеріалів курсу англійської для ділового спілкування додаються 7 аудіододатків, які ви можете скачати або прослухати в особистому кабінеті студента. Це необхідне джерело правильної вимови. Оскільки ділова лексика будь-якої мови специфічна, тому варто вивчати нові слова не лише за транскрипцією. Аудіопрактикум містить записи бездоганної ділової англійської, тому ви швидко підкорите вимову.
  • Читання та письмоВиконуючи спеціальні вправи, ви опануєте діловодство: заявки, контракти, витяги, договори, декларації; ознайомитеся з правилами ведення ділової документації. Ви досконало володітимете діловою англійською (читатимете і писатимете, перекладатимете без словника). Лише корисна інформація – нічого зайвого.
Отже, якщо ви вирішили опанувати бізнес-англійську, не баріться. Ви швидко набудете умінь і навичок. Завершивши курс, отримаєте Свідоцтво ЄШКО.