Ваш код акції: 45576

Ділова німецька

На кого розрахований курс

Ви ніби непогано володієте німецькою, але одного разу раптом усвідомили, що вам потрібні спеціальні знання, бо виникають труднощі під час перекладу бізнес-лексики? Доводиться копирсатися в словниках і витрачати багато часу? Ви цінуєте свій час і тому вирішили опанувати курс німецької ділової мови?

Втім, не так просто знайти той матеріал, який легко засвоюється. Навряд чи ви матимете час опановувати теорію, якщо за кілька місяців на вас чекає зустріч із діловими партнерами. Отже, у пригоді стануть дистанційні курси, розроблені за унікальною методикою, що ґрунтується на принципі природного здобуття знань.

Коли створювали курс «Ділова німецька», врахували всі моменти. Це справжній практикум, «швидка допомога» для тих, кому потрібно набути навичок і відразу застосувати їх на практиці. Додатковою перевагою курсу є те, що вивчати курс ви будете дистанційно, у комфортній домашній обстановці, у той час, коли вам буде найбільш зручно. Вам не потрібно буде під когось підлаштовуватися ані в часі, ані в місці, ані в темпі навчання.

Щоб переконатися, що курс стане вам у пригоді, скачайте безкоштовно пробний урок.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 529,56 450,12 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу?

  • ГраматикаБізнес-німецька, яку ми пропонуємо, викладена в 7 навчальних журналах (14 уроків). Виконуючи вправи, ви опановуєте граматику. Вони пов’язані з певними ситуаціями, тому матеріал засвоюється легко: ділове листування, складання документів. Це справжній практикум.
  • ВимоваДо курсу додаються 7 аудіодисків із записами німецьких дикторів. Під час ділового спілкування важливо мати гарну вимову (це справляє враження). Уважно слухайте і повторюйте почуте.
  • Читання та письмоУ кожному уроці ви знайдете корисні вправи, спрямовані на набуття навичок ведення ділового листування. Ви не лише опануєте ділове листування, а й навчитеся складати договори та контракти, оформлювати замовлення, заповнювати митну декларацію. Ви не просто вивчаєте певні теми, а набуваєте навичок і застосовуєте знання на практиці. До речі, завершивши курс, отримаєте Свідоцтво ЄШКО.
  • Розмовні навичкиБізнес-лексика – це, мабуть, головний аспект для тих, хто почав студіювати ділову німецьку. Ви поповните свій словниковий запас економічною та бізнес-лексикою, ознайомитеся з правилами ведення службової документації, опануєте мистецтво ведення переговорів.