Ваш код акції: 36654

Кампус

Вам, напевно, цікаво, що таке Кампус?

Це студентське онлайн містечко, в якому ви знайдете і розваги, й корисну інформацію. Це ресурс, який надає можливість ефективного навчання і спілкування з викладачами. Так, тепер він існує! Реєструйтеся – і ласкаво просимо до Кампусу!

Для того щоб приєднатися до Кампусу і користуватися усіма його перевагами, вам необхідно зареєструватися на сайті (або авторизуватися, якщо ви вже зареєстровані).

Якщо ви ще не стали нашим студентом, ви можете отримати доступ гостя, скориставшись формою для реєстрації.

Створіть свій профіль, завантажуйте улюблені фото, ставте питання, розпочніть обговорення цікавої для вас теми, виконуйте вправи з курсів онлайн!

Чому саме Кампус?

  1. Це не просто студентське містечко, де «марнують час». Це онлайн школа, де знайдеться все необхідне для приємного спілкування та отримання необхідних знань.

  2. Станьте активним користувачем Кампуса і отримуйте «монети», які потім можна обміняти на приємні подарунки.

  3. Зареєструвавшись в Кампусі, ви отримуєте можливість оперативно вирішувати всі питання, які виникають під час роботи з курсом. Наші фахівці допоможуть вам з'ясувати чи перевірили ваше домашнє завдання, чи надійшла оплата за ваше навчання, або взнати, чому не завантажується аудіозапис в уроці і т. і.

  4. Ви можете вести свій особистий календар на Кампусі: додавайте події самостійно і запрошуйте друзів; розповідайте про цікаві новини і запрошуйте на заходи.

  5. У Кампусі ви знайдете друзів за інтересами і будете завжди в курсі основних новин школи.
Ми запрошуємо вас до Кампусу, приєднуйтесь до нас просто зараз!