Ваш код акції: 36654

Кампус

Вам цікаво дізнатися, що таке «Кампус»?

Це справжнє студентське містечко, у якому є безліч цікавих розваг і корисної інформації. Уявіть собі усіх потрібних вам людей в одному місці – це і викладачі, які готові надати вам будь-яку потрібну у навчанні допомогу, і студенти-однокурсники, з якими можна відверто поговорити про насущні проблеми. Отже, відтепер таке студмістечко є і в ЄШКО! Реєструйтеся і заходьте до «Кампусу»!

Пропуск до «Кампусу» ЄШКО досить просто отримати. Якщо ви тільки-но знайомитеся з нашою школою – реєструйтеся на сайті, або, якщо ви вже студент, просто авторизуйтеся за існуючим профілем. Ну а коли так сталося, що ви взагалі вперше потрапили до сторінки ЄШКО – отримайте гостьовий доступ за допомогою форми для реєстрації.

Що далі? Усе просто, як у звичайній соціальній мережі: створюйте свій профіль, завантажуйте найкращі фото, починайте знайомитися й листуватися зі студентами й викладачами, залучайтеся до обговорення цікавих тем і беріться до навчання на онлайн-курсах.

Чому саме «Кампус»?

  1. Це не зовсім звичайне студентське містечко, де можна весело байдикувати й прогулювати уроки. «Кампус» ЄШКО – це досить ефективне наукове середовище, де кожна хвилина перебування приносить реальну користь у навчанні.
  2. Найактивніші користувачі «Кампусу» отримують приємні подарунки – «монети», які потім можна обміняти на цікаві подарунки.
  3. Усі зареєстровані «мешканці» «Кампусу» можуть тут вирішувати свої навчальні проблеми. Адже вони мають можливість спілкуватися з викладачами. Таким чином можна отримати будь-яку консультацію. Крім того, студмістечко допомагає тримати руку на пульсі стосовно усіх організаційних питань, як-от – перевірка домашніх завдань, оплата курсу й таке інше.
  4. Спілкування у студмістечку ЄШКО може перетворитися на справжні товариські стосунки. Ви можете створити власний календар подій, запрошувати друзів на святкування і, звісно, товаришувати поза мережею, якщо дозволить реальна відстань між вами.
  5. У «Кампусі» ЄШКО ви обов’язково знайдете справжніх друзів на все життя, адже усі студенти Європейської школи мають спільну рису – цілеспрямованість й успішність у будь-якій справі.
Ми запрошуємо вас до Кампусу, приєднуйтесь до нас просто зараз!