Ваш код акції: 47328

Кампус

Вам цікаво дізнатися, що таке «Кампус»?

Це справжнє студентське містечко, у якому є безліч цікавих розваг і корисної інформації. Уявіть собі усіх потрібних вам людей в одному місці – це і старший викладач ЄШКО, який готовий надати вам будь-яку потрібну в навчанні допомогу, і студенти-однокурсники, з якими можна відверто поговорити про насущні проблеми. Отже, відтепер таке студмістечко є і в ЄШКО! Реєструйтеся і заходьте до «Кампусу»!

Пропуск до «Кампусу» ЄШКО досить просто отримати. Якщо ви тільки-но знайомитеся з нашою школою – реєструйтеся на сайті, або, якщо ви вже студент, просто авторизуйтеся за існуючим профілем. Ну а коли так сталося, що ви взагалі вперше потрапили до сторінки ЄШКО – отримайте гостьовий доступ за допомогою форми для реєстрації.

Що далі? Усе просто, як у звичайній соціальній мережі: створюйте свій профіль, завантажуйте найкращі фото, починайте знайомитися й листуватися зі студентами, залучайтеся до обговорення цікавих тем і беріться до навчання на онлайн-курсах.

Чому саме «Кампус»?

  1. Це не зовсім звичайне студентське містечко, де можна весело байдикувати й прогулювати уроки. «Кампус» ЄШКО – це досить ефективне наукове середовище, де кожна хвилина перебування приносить реальну користь у навчанні.
  2. Найактивніші користувачі «Кампусу» отримують приємні подарунки – «монети», які потім можна обміняти на цікаві подарунки.
  3. Усі зареєстровані «мешканці» «Кампусу» можуть тут вирішувати свої навчальні проблеми. Адже вони мають можливість спілкуватися зі старшим викладачем. Таким чином можна отримати будь-яку консультацію. Крім того, студмістечко допомагає тримати руку на пульсі стосовно усіх організаційних питань, як-от – перевірка домашніх завдань, оплата курсу й таке інше.
  4. Спілкування у студмістечку ЄШКО може перетворитися на справжні товариські стосунки. Ви можете створити власний календар подій, запрошувати друзів на святкування і, звісно, товаришувати поза мережею, якщо дозволить реальна відстань між вами.
  5. У «Кампусі» ЄШКО ви обов’язково знайдете справжніх друзів на все життя, адже усі студенти Європейської школи мають спільну рису – цілеспрямованість й успішність у будь-якій справі.
Ми запрошуємо вас до Кампусу, приєднуйтесь до нас просто зараз!