Ваш код акції: 43516

Китайська для початківців

На кого розраховано курс?

Якщо ви вирішили підкорити мову, якою розмовляють понад мільярд людей (а це одна п’ята населення земної кулі), і переглядаєте сайт ЄШКО, то ви на правильному шляху. Вивчити китайську не так легко, тому ми пропонуємо курс для початківців, що містить необхідний матеріал для ефективного опанування китайської мови. Наразі відомо сім найпоширеніших груп діалектів. Мовою ЗМІ, науки та культури вважається путунхуа («загальна мова»). Курси китайської мови ЄШКО пропонують саме цей «офіційний» (пекінський) діалект. Ви опануєте мову на тому рівні, щоб вільно читати, переглядати телевізійні програми. Ви швидко набудете необхідних навичок читання, говоріння та письма. До речі, ви навчатиметесь дистанційно, коли вам зручно, не докладаючи певних зусиль. Щоб зрозуміти, чи стане вам у пригоді пропонований курс китайської мови, скачайте безкоштовний пробний урок.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 535,29 455,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти курсу?

  • Розмовні навичкиВи опануєте китайський алфавіт піньїнь, заснований на латинській графіці. Це допоможе вам набути розмовних навичок, оскільки піньїнь – це, по суті, допоміжна система запису китайських слів у словниках. Курс пропонує вам «стати учасником» різних життєвих ситуацій і, відповідно, запам`ятати найуживаніші слова та фрази. Ви опануєте розмовну китайську швидко та невимушено.
  • Читання та письмоНаші уроки китайської дають можливість розрізняти понад 2000 ієрогліфів. Завдяки здобутим знанням ви читатимете і писатимете (листуватиметеся). Згодом, маючи базові знання, набуватимете нових умінь та навичок. Зауважимо, матеріал курсу викладено в ігровій формі. Отже, ви навчаєтеся і відпочиваєте одночасно.
  • ВимоваКитайська – тональна мова, тобто від того, як ви вимовлятимете слово, залежить його значення. Отже, 20 аудіодисків курсу із записом носіїв мови стануть вам у пригоді.
  • ГраматикаВи опануєте ієрогліфічне письмо. У кожному з 20 навчальних журналів вам запропонують граматичні вправи, які занурять вас у світ захопливої гри, а опанування граматики перетвориться на пригоду. Ви швидко досягаєте певних результатів, тож немає сенсу залишати навчання. Нічого зайвого – лише корисна та цікава інформація.
Успішно опанувавши курс, отримаєте Свідоцтво ЄШКО.