Ваш код акції: 45576

Комп’ютерна абетка

На кого розрахований курс

Існує хибна думка, що придбавши комп’ютер, будь-хто зможе одразу на ньому працювати. Саме тому більшість користувачів-початківців нехтують комп’ютерним лікнепом і спілкуються з «розумною» машиною як інтуїція підкаже. Рано чи пізно у таких стосунках виникають проблеми. Тоді ми починаємо терміново телефонувати друзям і знайомим, намагаємося «на пальцях» пояснити, що сталося, і, з надією на вдачу, купуємо перший-ліпший самовчитель ПК. Але відповіді на своє запитання ми так і не знаходимо, тим більше, що «гальмування» системи вже доповнили колонії вірусів. А далі – хоч сідай і плач!

Але, як відомо, сльозами в горі не зарадиш. Тому ми пропонуємо комп’ютерні курси під назвою «Комп’ютерна абетка», які найкраще підходять початківцям і «чайникам». Отже, вам пропонується опановувати ПК вдома. Жодних зимових вояжів на очні курси вам не доведеться здійснювати, однак всі атрибути комп’ютерної школи ви отримаєте у повному обсязі.

Курс «Комп’ютерна абетка», на який ми вас запрошуємо, складається з 24 уроків. Він містить досить великий обсяг інформації. Таким чином, під час вивчення матеріалів ви отримуєте комп’ютерну освіту і, одночасно, опановуєте ази курсу операторів ПК. Такий ефект досягається за рахунок практичної спрямованості уроків.

Хочете переконатися, що форма викладання предмету й обсяг інформації наших курсів буде вам до душі? Завантажуйте пробний урок просто зараз.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 500,00 425,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які вміння й навички здобувають студенти

Отже, які теми ви засвоїте, обравши навчання ПК ЄШКО?

По-перше, ви з’ясуєте, які бувають комп’ютери, із чого вони складаються. Повірте, ці знання просто необхідні, навіть якщо ви просто збираєтеся друкувати тексти або шукати інформацію в Інтернеті.

По-друге, ви розберетеся у можливостях операційної системи Windows, дізнаєтеся, як коректно її встановити. До речі, процес налаштування системи значно простіший, ніж вам здається, і витрачати чималу суму на виклик майстра тільки для того, щоб він встановив Windows, просто соромно! Вас також навчать працювати з сучасними браузерами Інтернет і в підсумку зможете максимально використати їхні функції, а це значно полегшить роботу у будь-якій сфері. Наші комп’ютерні уроки також познайомлять вас …з вірусами. І якщо до сьогодні ви воювали з ними всліпу, то відтепер, «знаючи ворога в обличчя», зможете скористатися у боротьбі хитрістю та вправністю, а це значно ефективніші засоби. Особливо це стосується випадків, коли сила застосовується не за призначенням і без попереднього аналізу позицій ворога.

Ви дізнаєтеся про класифікацію вірусів, антивірусне програмне забезпечення; про архівацію даних, резервне копіювання й відновлення втрачених файлів. Так-так, коли йдеться про ПК, приказка «що впало – те пропало» тут не працює. Звісно, для початківців цей аргумент скидається на фантастику, а пізніше – на несподіване відкриття.

Виявляється, є шанс перемогти вірусну навалу, а також попередити її профілактикою, і чим раніше розпочати навчання у цьому напрямі, тим краще буде кінцевий результат.

Отже, ви зможете досконало володіти інструментом, яким користуєтеся щодня: з’ясувавши слабкі й сильні сторони вашої машини, ви значно підвищите свій рівень володіння ПК і вступите до лав «досвідчених користувачів». До речі, кандидати на заміщення вакантної посади з такою позначкою в резюме мають значно більше шансів. Свідоцтво ЄШКО офіційно підтвердить вашу кваліфікацію і допоможе спростити співбесіду з роботодавцем.