Ваш код акції: 36654

Комп’ютерна графіка

Кому адресований курс

Будь-який користувач комп’ютера хоча б один раз спробував свої сили у графічних програмах або шукав курси Photoshop. Маючи перед очима приклад «глянцевих» облич і тіл на обкладинках журналів і в Інтернеті, виникає непереборне бажання «стандартизувати» власні фото… Але, не так складається, як гадається! Аматорські експерименти з фотошопом викликають лише непорозуміння, сміх і прикрість?

Якщо ви хочете дізнатися про основні правила комп’ютерної графіки для подальшої роботи, довго думати не треба. Вам необхідно вивчати фотошоп і курси CorelDRAW, як мінімум. Нажаль, не кожен може дозволити собі підвищення кваліфікації в улюбленій справі за рахунок основної роботи, за яку отримує зарплатню. Отже, коли у такому графіку відвідувати курси комп’ютерної графіки?

ЄШКО пропонує вирішення проблеми: запишіться на універсальні дистанційні курси комп’ютерної графіки і навчайтеся, коли вам зручно. Крім того, ми пропонуємо вам ексклюзивне викладення матеріалу, яке буде доступним студентові будь-якого рівня підготовки. Воно спрямоване на природне засвоєння знань: виконуючи практичні вправи, ви одразу набуваєте необхідних навичок.

Для того, аби остаточно переконатися, чи підходить вам запропонований ЄШКО курс комп’ютерної графіки, завантажуйте пробне заняття просто зараз.

Ціна зі знижкою 15%
 328,23 279,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання

Які вміння й навички здобувають студенти

Запропонований курс комп’ютерної графіки презентовано у 16 журналах – в кожному по одному уроку. Це і практика, і теорія одночасно. Тут немає другорядної інформації – тільки те, що може стати у пригоді для подальшої роботи.

Ви отримаєте повноцінні уроки фотошопу для початківців: дізнаєтеся про основні поняття курсу Adobe Photoshop та інструменти програми. Опануєте корекцію кольорів і ретуш, дізнаєтеся про використання фільтрів, а також про вживання спецефектів у шарах Adobe Photoshop. Також ви навчитеся «керувати» світлом…

Таким чином, ви не лише засвоїте фотошоп для початківців, але й на конкретних прикладах отримаєте цілу низку практичних порад з приводу того, як успішно працювати з програмою. Окремим підрозділом курсу можна вважати вивчення CorelDRAW. Ви отримаєте докладні відомості про пакет, інтерфейс і робоче середовище програми, а також функції «імпорт» та «експорт».

Для тих, хто опановує CorelDRAW з нуля, досить цікавими будуть уроки з технології друку на лазерному й струменевому принтері з програми; поради з вирівнювання й розподілу об’єктів… Крім того, вас навчать створювати бланки документів і візитівки, а також проектувати веб-сторінки.

Після закінчення навчання ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО і будете повністю готові для роботи в рекламній агенції, веб-студії або видавництві. Ви зможете знайти високооплачувану і, одночасно, приємну роботу. Запевняємо, таке задоволення – велика вдача.