Ваш код акції: 47328

Комп’ютерна графіка

На кого розрахований курс

Будь-який користувач комп’ютера хоча б один раз спробував свої сили у графічних програмах або шукав курси Photoshop. Маючи перед очима приклад «глянцевих» облич і тіл на обкладинках журналів і в Інтернеті, виникає непереборне бажання «стандартизувати» власні фото… Але, не так складається, як гадається! Аматорські експерименти з фотошопом викликають лише непорозуміння, сміх і прикрість?

Якщо ви хочете дізнатися про основні правила комп’ютерної графіки для подальшої роботи, довго думати не треба. Вам необхідно вивчати фотошоп і курси CorelDRAW, як мінімум. Нажаль, не кожен може дозволити собі підвищення кваліфікації в улюбленій справі за рахунок основної роботи, за яку отримує зарплатню. Отже, коли у такому графіку відвідувати курси комп’ютерної графіки?

ЄШКО пропонує вирішення проблеми: запишіться на універсальні дистанційні курси комп’ютерної графіки і навчайтеся, коли вам зручно. Крім того, ми пропонуємо вам ексклюзивне викладення матеріалу, яке буде доступним студентові будь-якого рівня підготовки. Воно спрямоване на природне засвоєння знань: виконуючи практичні вправи, ви одразу набуваєте необхідних навичок.

Для того, аби остаточно переконатися, чи підходить вам запропонований ЄШКО курс комп’ютерної графіки, завантажуйте пробне заняття просто зараз.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 517 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які вміння й навички здобувають студенти

Запропонований курс комп’ютерної графіки презентовано у 16 журналах – в кожному по одному уроку. Це і практика, і теорія одночасно. Тут немає другорядної інформації – тільки те, що може стати у пригоді для подальшої роботи.

Ви отримаєте повноцінні уроки фотошопу для початківців: дізнаєтеся про основні поняття курсу Adobe Photoshop та інструменти програми. Опануєте корекцію кольорів і ретуш, дізнаєтеся про використання фільтрів, а також про вживання спецефектів у шарах Adobe Photoshop. Також ви навчитеся «керувати» світлом…

Таким чином, ви не лише засвоїте фотошоп для початківців, але й на конкретних прикладах отримаєте цілу низку практичних порад з приводу того, як успішно працювати з програмою. Окремим підрозділом курсу можна вважати вивчення CorelDRAW. Ви отримаєте докладні відомості про пакет, інтерфейс і робоче середовище програми, а також функції «імпорт» та «експорт».

Для тих, хто опановує CorelDRAW з нуля, досить цікавими будуть уроки з технології друку на лазерному й струменевому принтері з програми; поради з вирівнювання й розподілу об’єктів… Крім того, вас навчать створювати бланки документів і візитівки, а також проектувати веб-сторінки.

Після закінчення навчання ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО і будете повністю готові для роботи в рекламній агенції, веб-студії або видавництві. Ви зможете знайти високооплачувану і, одночасно, приємну роботу. Запевняємо, таке задоволення – велика вдача.