Ваш код акції: 41584

Розклад консультацій

Назва курсу День консультацій Час консультацій Консультант
Арабська для початківців 2-й вівторок
4-й вівторок
13:00-15:00 Гарибо Ахмад Гарибо
Англійська для початківців EXTRA українською мовою 3-й вівторок 17:30-19:30 Золіна Любов Михайлівна
Англійська для початківців EXTRA 1-й понеділок 17:30-19:30 Кулик Оксана Володимирівна
Англійська для початківців 1-й понеділок 17:30-19:30 Кулик Оксана Володимирівна
Англійська для початківців українською мовою 3-й понеділок 16:00-18:00 Тичина Лариса Анатоліївна
Англійська для середнього рівня 1-й понеділок 17:30-19:30 Кулик Оксана Володимирівна
Англійська для середнього рівня українською мовою 3-й вівторок 17:30-19:30 Золіна Любов Михайлівна
Англійська для середнього рівня EXTRA 1-й понеділок 17:30-19:30 Кулик Оксана Володимирівна
Англійська для вищого рівня 1-й понеділок 17:30-19:30 Кулик Оксана Володимирівна
Англійська для вищого рівня EXTRA 3-й понеділок 16:00-18:00 Тичина Лариса Анатоліївна
Англійська для дітей-1, 2 рівней 1-й понеділок 17:30-19:30 Кулик Оксана Володимирівна
Французька для початківців 3-й вівторок 17:30-19:30 Золіна Любов Михайлівна
Французька для початківців EXTRA 3-й вівторок 17:30-19:30 Золіна Любов Михайлівна
Французька для середнього рівня 3-й вівторок 17:30-19:30 Золіна Любов Михайлівна
Іспанська для початківців 2-га субота 12:00-14:00 Миколаєвська Аліна Анатоліївна
Іспанська для середнього рівня 2-га субота 12:00-14:00 Миколаєвська Аліна Анатоліївна
Іспанська для початківців EXTRA 2-га субота 12:00-14:00 Миколаєвська Аліна Анатоліївна
Польська для початківців 1-й четвер 10:00-12:00 Башмаков Андрій Вікторович
Польська для середнього рівня 1-й четвер 10:00-12:00 Башмаков Андрій Вікторович
Турецька для початківців 4-та середа 15:00-17:00 Логвіненко Ірина Анатоліївна
Основи бухгалтерського обліку 3-я субота 11:00-13:00 Беспалько Наталія Петрівна
Фінансовий облік за міжнародними стандартами 3-я субота 11:00-13:00 Беспалько Наталія Петрівна
Бухгалтерський облік на ПК 3-я субота 11:00-13:00 Беспалько Наталія Петрівна
Астрологія 3-тя субота 17:00-21:00 Меркулова Людмила Миколаївна
Парапсихологія 3-тя субота 17:00-21:00 Меркулова Людмила Миколаївна
Йога 2-га субота 10:00-12:00 Чернишова Наталія Юріївна
Карти Таро 3-тя субота 17:00-21:00 Меркулова Людмила Миколаївна
Мистецтво фен-шуй 3-тя субота 17:00-21:00 Меркулова Людмила Миколаївна
Дизайн та оформлення інтер’єру 4-й вівторок 17:00-19:00 Огурцова Надія Олександрівна
Малювання 4-й вівторок 17:00-19:00 Огурцова Надія Олександрівна
Малювання та живопис 4-й вівторок 17:00-19:00 Огурцова Надія Олександрівна
Візаж та секрети краси 3-тя середа 10:00-12:00 Дмитренко Світлана Олександрівна
Візажист-стиліст 3-тя середа 10:00-12:00 Дмитренко Світлана Олександрівна
Курс масажу 2-га субота 10:00-12:00 Чернишова Наталія Юріївна
Фітнес та здоров’я 2-га субота 10:00-12:00 Чернишова Наталія Юріївна
Перукарське мистецтво 2-га субота 10:00-12:00 Чернишова Наталія Юріївна
Нетрадиційна медицина 2-га субота 10:00-12:00 Чернишова Наталія Юріївна
Мистецтво в’язання 2-га субота 10:00-12:00 Чернишова Наталія Юріївна
Педикюр та манікюр 3-тя середа 10:00-12:00 Дмитренко Світлана Олександрівна
Майстер манікюру та педикюру 3-тя середа 10:00-12:00 Дмитренко Світлана Олександрівна
Сучасна косметологія 2-га субота 10:00-12:00 Чернишова Наталія Юріївна
Вчимося грати на гітарі 2-ий вівторок 10:00-12:00 Башмаков Андрій Вікторович
Виховання дитини (до 5 років) 3-й понеділок 16:00-18:00 Тичина Лариса Анатоліївна
Готуємо дитину до школи 3-й понеділок 16:00-18:00 Тичина Лариса Анатоліївна
Туристичний бізнес 2-га п'ятниця
4-та п’ятниця
9:00-11:00
9:00-11:00
Ханова Олена В’ячеславівна
Дизайн та оформлення інтер’єру в 3ds Max 4-та субота 16:00-18:00 Манжос Ірина Анатоліївна
Програмування для початківців 2-га п'ятниця
4-та п'ятниця
17:00-19:00 Каратанов Олександр Володимирович
Web-дизайн 2-га п'ятниця
4-та п'ятниця
17:00-19:00 Каратанов Олександр Володимирович
Практична психологія 1-ша субота 15:00-17:00 Пушкін Олександр Анатолійович