Ваш код акції: 45576

Сучасна косметологія

На кого розрахований курс

Акне або мімічні зморшки, сухість шкіри й надмірний блиск, «сірий» колір або чутливість до зміни температури на вулиці – скільки проблем може бути у сучасної жінки та її обличчя! Мистецтво догляду за своєю красою, нажаль, не передається у спадок, його треба вивчати. І на цьому шляху – два напрями: медичний навчальний заклад або комерційні курси. У першому випадку – це очне навчання на цілий день, у другому – регулярні відвідування курсів за місцем їхнього розташування. Добре, якщо ви студент і тільки обираєте напрям своєї професійної кар’єри. А якщо ви самодостатня жінка, яка лише хоче отримати додаткові знання чи удосконалити власний бізнес? Та навіть якщо ви молода людина, важко одразу зрозуміти, що саме вам знадобиться в житті. Тому вступати до медичного училища або інституту, щоб потім працювати косметологом – це величезна жертва з вашого боку. Натомість, дистанційні курси ніяких жертв не вимагають. ЄШКО пропонує вам досить якісну й цікаву альтернативу академічній освіті – дистанційний курс «Сучасна косметологія».

Після реєстрації і замовлення курсу ви отримаєте 12 навчальних журналів по 2 уроки в кожному. Ви не будете змушені відвідувати заняття щодня на денній формі й прослуховувати купу зайвої інформації «для загального розвитку». Замість дорогих комерційних косметологічних курсів сумнівного змісту ви отримаєте освіту європейської якості за дуже помірною й суто українською ціною.

Унікальна методика, яка лежить в основі наших курсів, дає студентові можливість легко запам’ятовувати новий матеріал – кожен теоретичний опис або правило підкріплені прикладом з реального життя. Адже предмет вашого дослідження – справа повсякденна. Це, насамперед, догляд за шкірою обличчя. Таким чином, навчання просувається легко, й професію косметолога ви опановуєте максимально швидко, по 20–30 хвилин на день. Аби остаточно переконатися, що матеріал курсу й методика вам підійдуть, завантажуйте пробне заняття просто зараз!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 488,24 415,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які вміння і навички здобувають студенти курсу

Курси косметології ЄШКО – це можливість дізнатися як про найновітніші, так і про перевірені часом успішні методики. Тематика уроків різноманітна, тому після закінчення курсу ви будете володіти якісним, різноплановим і досить «укомплектованим» вантажем знань з косметології. Вас навчать, як обладнати косметологічний кабінет, спілкуватися з клієнтами, виявляти їхні «інтимні» проблеми й коректно про них говорити.

Це досить важлива інформація, яка, безумовно, допоможе знайти своє місце у професійному світі краси. У подальшому цих знань вам цілком вистачить для відкриття власної справи у царині косметичних послуг.

Отже, ви будете знати все про такі негаразди:

  • ознаки перших вікових змін шкіри тай засоби боротьби із ними (ботокс, мезотерапія, міоліфтинг, контурна пластика);
  • захворювання шкіри й засоби їхнього лікування у межах косметологічного кабінету;
  • епіляція й депіляція (досвідчені фахівці поділяться з вами рецептами приготування препаратів для цих процедур);
  • існуючі види косметичного масажу (гігієнічний, лікувальний, пластичний, іспанський);
  • нетрадиційні методи лікування в косметології (таласотерапія, аюрведа, ароматерапія);
  • корекція фігури, ефективна боротьба із розтяжками й целюлітом.

Крім того, ви зможете правильно добирати косметику, наносити макіяж, доглядати за шкірою обличчя у домашніх умовах… Після закінчення курсу ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке документально підтвердить ваш рівень знань і допоможе влаштуватися на роботу.