Ваш код акції: 45576

Краса та здоров’я

В нашій країні, як і у всьому світі, все більшої популярності набувають індустрія краси та принципи активного й здорового способу життя. Прагнення мати красиве підтягнуте тіло, доглянуте волосся, витончений педикюр, манікюр та сучасний візаж притаманне багатьом. Це допомагає стати більш здоровими та щасливими, вносить приємну різноманітність до нашого життя.

Навіщо потрібні навчальні курси краси й здоров’я

Затребуваність галузі краси в нашому житті важко переоцінити. Тому курси по здоров’ю людини й уроки краси шукають не тільки ті, хто хоче гарно виглядати й вивчати з нуля премудрості догляду за собою, а й ті, хто прагне відкрити власний салон або студію й почати свій бізнес.

Головне, не відточувати сумнівну майстерність самоучки на собі та на близьких, не проводити експерименти зі своїм здоров’ям та зовнішністю, базуючись на морі інформації, якою рясніє Інтернет. Академія істинної краси основана, перш за все, на глибокому вивченні людського тіла, його процесів та потреб. Тому, якщо ви хочете приносити радість та щастя, надавати якісні послуги та не зашкодити здоров’ю своїх клієнтів, ви обов’язково повинні пройти ефективні навчальні курси краси і здоров’я.

Отож, якщо ви не хочете «набивати шишки» й експериментувати, довіртесь професіоналам, виберіть будь-які очні, онлайн або дистанційні курси, щоб навчатись в індустрії краси. Майстри своєї справи поділяться тільки важливою інформацією й перевіреними лайфхаками.

Професійне навчання, яке дозволить працювати у сфері краси

Майстер-професіонал в області іміджу та стилю завжди знайде собі роботу, хоч в Україні, хоч за її межами. Головне, пройдіть професійне навчання, яке дозволить працювати у сфері краси або в оздоровчих салонах.

Щоб дбайливо доглядати за тілом, потрібно знати безліч нюансів. І це обов’язок кожного майстра, який професіонально надає послуги. Тому всім, хто хоче стати фахівцем, знадобляться уроки культури здоров’я людини. Потрібно освоїти не тільки техніку виконання процедур. Потрібно розібратися в тому, як працює організм, як відбуваються процеси в ньому і як він улаштований.

Курси послуг в індустрії краси знадобляться також майстру зі стажем, якщо він хоче буди в курсі всіх новинок і тримати руку на пульсі нововведень. Так, світ краси і моди розвивається досить динамічно. Отож постійне підвищення свого професійного рівня необхідне кожному фахівцю.

Люди завжди прагнули досконалості. Ось чому професійні майстри будуть завжди в тренді й не залишаться без роботи. Головне, отримайте сертифікат або диплом спеціаліста, підвищуйте рівень майстерності, і ви завжди зможете розраховувати на солідний дохід.

Наявність сертифіката також дозволить відкрити власний кабінет або центр краси. Ви станете цілком незалежним від офісної рутини.

Домашні уроки здоров’я для тих, хто хоче бути beauty

Навчання на курсах корисно також тим, хто хоче самостійно займатися своєю зовнішністю, піклуватися про здоров’я і правильне, здорове харчування. Вивчайте уроки краси онлайн, дистанційно, або відвідуйте очні курси – вам все стане в пригоді.

Головне - засвоїти основи природного здоров’я й отримати рекомендації фахівців.

Зверніть увагу на курси ЄШКО - це прекрасні домашні уроки здоров’я. Ви знайдете курси для догляду за своєю зовнішністю. Зможете освоїти косметологію або візаж. Узнаєте, як правильно тренуватись на курсах йоги, як правильно харчуватись, зберегти жіноче здоров’я та багато іншого.

Правильне раціональне харчування, здоровий спосіб життя та професійні знання в області краси – це шлях до збереження зовнішньої та внутрішньої молодості. 

Краса та здоров’я

Майстер манікюру та педикюру

На кого розрахований курс

Нафарбовані і доглянуті нігті на руках і ногах – це природно для будь-якої жінки. Навіть якщо немає часу на відвідування салону, вона все одно намагається «бути у формі». Втім, не кожна представниця прекрасної половини людства знає, як зробити педикюр вдома і як правильно робити манікюр без шкоди для здоров’я.

ЄШКО пропонує курс манікюру та педикюру як для початківців, так і для тих, хто вже намагався опанувати це мистецтво і навіть уже набув певних умінь та навичок.

Це дистанційні заняття, які дозволяють за короткий час опанувати багато матеріалу, причому йдеться про ефективне навчання. Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що він відповідає вашим вимогам.

Візажист-стиліст

На кого розрахований курс

Як часто вам доводиться зустрічати жінок, які не вміють користуватися декоративною косметикою? Швидше за все, ви з посмішкою згадаєте бабусь із морквяною помадою, або підлітків із незграбними «стрілками» навколо очей, або класичну продавчиню із зеленими тінями. Натомість «яскрава» колега по роботі для вас взірець для наслідування. Та й ви самі сплатили чималу суму своїй доньці, коли зрозуміли, що якісний макіяж на випускний вечір краще довірити професіоналам. Але справа в тому, що й «професіонал» зіпсував дитині настрій? Така ситуація – звичайна справа. Важко перевірити роботу «лікаря», коли не маєш відповідного диплому. Так само і секрети візажиста: не знаєш – «їж, що маєш».

А просто так опанувати професію – справа не з дешевих. Ціна комерційних курсів просто лякає. Та ще й необхідно знайти час у повсякденному робочому графіку. Далеко не в кожної жінки або чоловіка знайдеться необхідне «вікно» у повсякденній метушні. Ось і виникає питання – де навчать на візажиста? І чи можливо опанувати цю професію дистанційно, приміром, як іноземну мову? ЄШКО каже «так»!

Дійсно, таку модну й актуальну спеціальність можна здобути дистанційно, самостійно обираючи час і місце занять. Вам не потрібно буде їздити на курси, і часу кожне заняття візьме не більше півгодини на день. Курс «Візажист-стиліст» ЄШКО прекрасно підійде як початківцям, так і тим, хто вже займається косметологією. Матеріал викладається доступно й коректно, а його насиченість дозволяє кожному студентові знайти для себе щось цікаве. Адже наші уроки спрямовані на одночасне практичне відтворення отриманих знань.

Замість тисячі слів, пропонуємо вам завантажити пробне заняття просто зараз, і переконатися, чи дійсно цей курс стане вам у пригоді.


Перукарське мистецтво

На кого розрахований курс

Після закінчення школи кожен випускник бажає здобути престижну професію и отримати диплом про вищу освіту. Натомість професія перукаря, послугами якої ми самі користуємося чи не щодня, залишається «за кадром». Але минають роки, а може й десятиліття нецікавої роботи, і людина починає розуміти, що ні задоволення, ні достатку диплом не приніс. А зовсім поруч – легковажна сусідка, або однокласниця, яка завжди виглядає «на мільйон», щиро посміхається і має купу вільного часу. Вона працює перукарем у салоні і ще й підробляє вдома. А сама ж навіть до ПТУ після школи не вступила, закінчила курси перукарського мистецтва і тепер радить вам, відмінниці й «гордості школи», опанувати нову прибуткову професію. Не ображайтеся на сусідку, дослухайтеся до поради і закінчить курси перукарського мистецтва європейського зразка.

Вам не потрібно писати заяву про звільнення за власним бажанням з роботи. Достатньо замовити унікальний курс перукарського мистецтва від ЄШКО і опановувати нову професію у вільний від роботи час. Адже спеціальність дійсно прибуткова, і годі про це сперечатися. Навіть якщо ви заробляєте достатньо, але зовсім в інший спосіб, вміння професійно доглядати за волоссям аж ніяк не завадить. Отже, кілька слів про уроки перукарського мистецтва від ЄШКО. Вони містять усі необхідні відомості й підходять як для початківців, так і для тих, хто вже відвідував курси перукарів, але ніколи не втілював свої знання в життя, і тільки зараз вирішив надолужити втрачене. Курс «перукарське мистецтво» розкішно ілюстрований. Це допомагає не лише зрозуміти суть заняття, а й засвоїти, «помацати» інструменти, зачіски, фарби для волосся. Виникає враження, що це не навчання, а перегляд цікавого фільму, або спеціального телевізійного проекту про секрети перукарської справи. Із таким оздобленням навчального процесу ви непомітно для себе засвоюєте велетенський обсяг матеріалу!

На підготовку перукарів ЄШКО відводить 32 уроки, кожен з яких містить практичні завдання. Усі вони обов’язкові для виконання, адже допомагають швидко й ефективно закріпити вивчений матеріал. Додатково можна замовити 2 DVD-диски із візуальними ілюстраціями до уроків – дуже корисне практичне кіно! Вартість такого «живого» курсу дорівнює двом-трьом заняттям на комерційних курсах, які ще й треба відвідувати за розкладом, витрачаючи чимало часу та нервів на подорож. Разом з ЄШКО ви навчаєтеся там, де вам зручно, і тоді, коли маєте час і натхнення.

Хочете переконатися, що наш курс вам сподобається? Завантажуйте пробне заняття просто зараз.


Масаж

На кого розрахований курс

Типова ситуація: людина скаржиться на болі в спині, а колега або приятель підходить до нього і «робить масаж» (точніше, розминає ділянку навколо шиї). Втім, хворому не стає краще (як правило, тільки гірше)… Ніколи не дозволяйте робити собі такий «масаж»! Ви не позбудетеся болю, навпаки, це може вам зашкодити.

Тим, хто хоче допомагати людям, варто закінчити курси масажу. Це не означає, що доведеться викроювати час, щоб відвідувати викладача. Ми пропонуємо початківцям унікальну можливість – уроки класичного масажу, навчання лікувальному масажу, а також курси дитячого масажу в одному дистанційному курсі ЄШКО.

Ви отримаєте комплект навчальних матеріалів (32 уроки в 16 навчальних журналах та диски з відеододатком). Решта залежить лише від вас (час та інтенсивність навчання ви визначаєте самі). Ми гарантуємо стовідсотковий результат, оскільки завдяки нашій унікальній методиці ви швидко набудете умінь та навичок.

Зазвичай ціна курсів лікувального масажу не всім по кишені. ЄШКО пропонує різноманітний та корисний матеріал за помірну плату.

Сучасна косметологія

На кого розрахований курс

Акне або мімічні зморшки, сухість шкіри й надмірний блиск, «сірий» колір або чутливість до зміни температури на вулиці – скільки проблем може бути у сучасної жінки та її обличчя! Мистецтво догляду за своєю красою, нажаль, не передається у спадок, його треба вивчати. І на цьому шляху – два напрями: медичний навчальний заклад або комерційні курси. У першому випадку – це очне навчання на цілий день, у другому – регулярні відвідування курсів за місцем їхнього розташування. Добре, якщо ви студент і тільки обираєте напрям своєї професійної кар’єри. А якщо ви самодостатня жінка, яка лише хоче отримати додаткові знання чи удосконалити власний бізнес? Та навіть якщо ви молода людина, важко одразу зрозуміти, що саме вам знадобиться в житті. Тому вступати до медичного училища або інституту, щоб потім працювати косметологом – це величезна жертва з вашого боку. Натомість, дистанційні курси ніяких жертв не вимагають. ЄШКО пропонує вам досить якісну й цікаву альтернативу академічній освіті – дистанційний курс «Сучасна косметологія».

Після реєстрації і замовлення курсу ви отримаєте 12 навчальних журналів по 2 уроки в кожному. Ви не будете змушені відвідувати заняття щодня на денній формі й прослуховувати купу зайвої інформації «для загального розвитку». Замість дорогих комерційних косметологічних курсів сумнівного змісту ви отримаєте освіту європейської якості за дуже помірною й суто українською ціною.

Унікальна методика, яка лежить в основі наших курсів, дає студентові можливість легко запам’ятовувати новий матеріал – кожен теоретичний опис або правило підкріплені прикладом з реального життя. Адже предмет вашого дослідження – справа повсякденна. Це, насамперед, догляд за шкірою обличчя. Таким чином, навчання просувається легко, й професію косметолога ви опановуєте максимально швидко, по 20–30 хвилин на день. Аби остаточно переконатися, що матеріал курсу й методика вам підійдуть, завантажуйте пробне заняття просто зараз!


Секрети сучасної кухні

На кого розрахований курс

Якщо підрахувати, скільки кулінарних книжок і відповідних брошур ми придбали за своє життя, а скільки ще порад записано від руки на клаптиках паперу, стане моторошно. Користі мало – інформація не запам’ятовується надовго. Почавши готувати, відразу шукаємо «ту книжку» або «той записник», де зазначено, приміром, скільки часу варити рис, а скільки – тушкувати м’ясо.

Зрештою все дратує і хочеться якомога швидше навчитися готувати. Чи не так? Утім, бракує часу відвідувати кулінарні курси. Що робити?

ЄШКО пропонує дистанційні уроки кухарів «Секрети сучасної кухні», які стануть у пригоді кожному незалежно від віку і підготовки. Пропонуємо вашій увазі курс на тему як правильно готувати: від вибору кухонного приладдя до покрокових рецептів найпопулярніших та найвигадливіших страв. Матеріал викладено цікаво і доступно – ви швидко опановуватимете кулінарне мистецтво, вам не доведеться багато часу проводити біля плити, а страви стануть смачними і вишуканими.

Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу і зробіть правильний вибір.

Йога

Кому адресований курс

Бажаєте змінити життя на краще? Пам’ятаєте такі популярні висловлювання й поради відомих сучасників: «ми те, що ми їмо», «як припинити непокоїтися й почати жити»?.. Якщо замислилися на цю тему, тоді найкраща порада – йога. Напевно, ви вже давно придивляєтеся до успішних зіркових історій Мадонни, Стінга, «народної Мері Поппінс» Наталії Андрейченко? Ви ж знаєте, що їх поєднує? Виглядають набагато молодшими за свій вік, талановиті, успішні, стрункі. І все це завдяки східним практикам йоги. Отже, годі заздрити, час наслідувати корисний приклад. ЄШКО пропонує уроки йоги для початківців. Вони містять все необхідне і викладаються за унікальною методикою: у кожному навчальному журналі по два уроки (теорія і практика).

Дистанційне викладання йоги – прекрасна можливість зазирнути в самих себе і переглянути своє ставлення до життя (адже оптиміст і песиміст – це різні світогляди з різними способами життя), скорегувати свій графік і якість харчування (кількість та якість їжі, яку ми вживаємо, впливає на стан здоров’я), навчитися правил, без яких існування людини – лише схема, позбавлена змісту.

Вправи для початківців розподілені на 16 журналів (по 2 уроки в кожному). Ви дізнаєтеся про методи концентрації та релаксації, на практиці відчуєте, що таке чакри й енергетичні канали, опануєте й зможете використати у повсякденні сім життєвих принципів йоги.

Отже, ви отримуєте унікальний самовчитель йоги, який дозволить швидко й ефективно набути необхідних теоретичних знань (16 уроків). До них додасться корисний практикум (також 16 уроків), за допомогою якого ви зможете засвоїти й виконувати вправи йоги вдома, тільки-но з’явиться така потреба.

Якщо хочете докладніше дізнатися про курс йоги від ЄШКО, завантажуйте пробне заняття і знайомтеся ближче.


Нетрадиційна медицина

На кого розрахований курс

Що являє собою нетрадиційна медицина? Деякі вважають, що ці методи лікування не мають нічого спільного, власне, з медициною, інші ж, навпаки, дотримуються саме їх. На жаль, обидві думки хибні. Отже, щоб мати уявлення про народні методи лікування і застосовувати їх без шкоди для здоров’я, потрібні спеціальні знання.

Якщо вас зацікавило лікування в домашніх умовах, ЄШКО пропонує дистанційний курс «Нетрадиційна медицина», викладений у 32 уроках. Це універсальний матеріал для самостійного опанування, розроблений за спеціальною методикою. Ви набуватимете теоретичних і практичних навичок, виконуючи практичні завдання.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що це те, що вам потрібно.