Ваш код акції: 45576

Бізнес-менеджмент

Знання в області керування бізнесом затребувані завжди й скрізь. Тут знайдеться сфера для застосування найрізноманітніших талантів: організаторських, комунікативних, аналітичних і творчих.
Навчання на професійних курсах ЄШКО поповнить Ваше резюме ще однією затребуваною кваліфікацією.
Учитися на наших курсах легко й доступно: освітні матеріали розроблені для самостійного вивчення! Ви можете вчитися у будь-який зручний для Вас час! Під час навчання Ви перебуваєте під опікою особистого викладача, який допомагає Вам і перевіряє домашні роботи!
Бізнес-менеджмент

Як розпочати власну справу

На кого розрахований курс

Кожному з нас хоча б один раз за життя спадає на думку започаткувати власний бізнес. Часто ми замислюємося над тим, щоб припинити працювати «на шефа», виконувати його доручення й примхи, і розпочати свою справу, опікуватися своїм колективом, самостійно планувати свою діяльність і її результати.

Хтось замислився про самостійність і одразу ж викинув цю сміливу думку з голови. Адже там повно повсякденних проблем: не виконано багато доручень керівництва, завтра на роботу, «я не маю права ризикувати майбутнім своєї родини» і таке інше. А хтось застигає на півдорозі й починає шукати порад у колег, друзів і знайомих, як розпочати власну справу. Звісно, друзі – це потужна сила, тільки душевні розмови тут не допоможуть. До того ж «самооцінка» власних можливостей може виявитися неадекватною (надто завищеною, або заниженою). Як наслідок – понівечені долі, «підрізані крила», історії незадоволених і нереалізованих особистостей, які, насправді, мали потужний підприємницький хист, але були загальмовані на старті «розумними» родичами й товаришами. Особливо прикро у таких випадках дізнаватися про те, що перебіг подій могли змінити звичайні професійні курси.

Саме тому ЄШКО пропонує дистанційний курс «Як розпочати власну справу» усім, хто відчуває в собі сили й бажання спробувати «підняти» хоча б маленьку, але власну фірму, і розпочати заробляти в абсолютно незалежному форматі. Час, місце і темп навчання ви зможете обирати самостійно. Особистий викладач не залишить вас наодинці зі складними питаннями й надасть потрібну допомогу у будь-який час.

Курс складається з 12 уроків, які містять весь необхідний матеріал, який покроково й у доступній формі дозволяє «вхопити суть» і зберегти в голові тільки головне й найважливіше навіть тим, хто думав, що бізнес – це не для нього. Не вірите? Завантажуйте безкоштовний пробний урок і переконайтеся, що навчання не буде складним для вас.


Менеджер по персоналу (HR – менеджер)

На кого розрахований курс

На даний час професія менеджера з підбору персоналу злетіла на пік популярності. Актуальними стали питання «Як стати HR фахівцем» і де краще пройти навчання, бо велика кількість вакансій та висока оплата праці пробудили не абиякий інтерес до цієї спеціальності

На курсі ЄШКО цікаво навчатись і починаючому рекрутеру, й новачкові, який хоче освоїти курси кадровика з нуля, а також тим, хто планує дистанційно підвищити навички та покращити кваліфікацію.

Професійна підготовка гарантована тим, хто ставить перед собою такі цілі:

  • освоїти професію, що має попит та отримувати гідну зарплату;
  • підняти на новий рівень майстерність в підборі та управлінню кадрами;
  • знайти нову роботу й освоїти спеціальність HR менеджера;
  • стати фрілансером в галузі рекрутменту, ефективніше витрачати час і отримувати високий дохід;
  • ознайомитися з трудовим правом, опануватии мистецтвом управління людьми й мотивації співробітників.

Бажаєте впевнитись, що цей курс вам підійде? Безкоштовний пробний урок допоможе в цьому: качайте онлайн, знайомтесь з програмою. Це буде вашим першим кроком до цікавої та прибуткової роботи.


Туристичний бізнес

На кого розрахований курс

Якщо ви хочете оволодіти корисною і цікавою професією, то, напевно, вже цікавилися роботою своїх знайомих, задіяних у туристичному менеджменті. На перший погляд, справа дуже цікава і приносить дохід. Утім, щоб працювати менеджером з туризму і бути затребуваним фахівцем, потрібні знання.

Звісно, можна стверджувати, що дуже важливо мати певний досвід у цій сфері, проте, погодьтеся, здобувши спеціальні знання, ви уникнете багатьох помилок і, відповідно, швидше просунетеся кар’єрними сходами.

Якщо ви маєте потяг до цієї справи, пропонуємо вам дистанційні курси менеджерів з туризму. Це 32 уроки в 16 навчальних журналах, спрямовані на самостійне опанування. Ви навчатиметеся вдома у зручний для вас час. На протязі всього курсу вам буде забезпечено підтримку особистого викладача.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що цей курс створено спеціально для вас.

Менеджмент організацій

На кого розрахований курс

Ви вже замислилися над тим, що час знайти гідну роботу й заробляти значно більше? Або на прикметі є цікава вакансія керівника, але ви вагаєтеся, чи впораєтеся (відчуваєте брак знань і кваліфікації)? Не мешкайте! Просто запишіться на наші курси «Менеджмент організацій», і вже через кілька місяців ви відчуєте, що під час навчання «переросли» посаду, яку обіймаєте зараз.

Не секрет, що на тему основних засад управління бізнесом написано купу текстів, посібників і рекомендацій, але цей велетенський масив літератури не можна порівнювати із доступним і легким для вивчення, а також сучасним, динамічним і максимально повним за обсягом знань з управління бізнес-процесами курсом, який пропонує ЄШКО. У ньому представлені лише ефективні моделі й дійсно «працездатні» рішення, а також ідеальні поради на будь-який випадок з практики, який гіпотетично може мати місце в організації. Ви станете керівником, який напевне знає, як вирішити конфліктну ситуацію і як знайти спільну мову з кожним із підлеглих.

Наш курс «Менеджмент організацій», який складається з 24 уроків, можна також назвати курсами управління проектами організації. У ньому розглядається теорія й презентовані практичні завдання, виконання яких дозволить вам у найкращий спосіб закріпити отриманні знання. Це означає, що ви одразу ж зрозумієте, що саме у вас виходить, а що необхідно «довчити», і в чому – розібратися додатково.

При цьому ваше навчання відбувається дистанційно, незалежно від чийогось настрою або примхи. Ви просто навчаєтеся коли вам зручно. Не варто також забувати, що за кожним нашим студентом закріплений особистий викладач, з яким, за необхідності, можна зв’язатися і з’ясувати усі важливі для вас питання.

Замість тисячі слів на користь курсу ЄШКО «Менеджмент організацій», пропонуємо суто діловий підхід: завантажте пробний урок і переконайтеся, що вам справді не вистачає цих знань.


Менеджер з логістики

На кого розрахований курс

Часто буває, що важко визначитися, на якій професії зупинити вибір, щоб отримати й задоволення від навчання й, надалі, гідну зарплату та кар’єрне зростання.

Ми пропонуємо приділити увагу курсам диспетчера логіста, що, безперечно, забезпечить вам гідний рівень життя. Дистанційне навчання має свої переваги й надасть повну свободу в виборі місця та часу для занять. Отримані знання будуть корисними для тих, хто прагне розпочати вивчення професії з нуля, а також тим, хто вже знайомий з бізнес-процесами, і хоче поглибити свій досвід в логістиці закупівель та логістичних операціях.

Наш заочний курс логістики – це своєрідний самовчитель, який в повній мірі познайомить з процесом управління ланцюгами постачання, дасть чітке уявлення про міжнародну та митну логістику і допоможе організувати транспортні перевезення.

Корисно буде всім, хто хоче освоїти роботу, що має попит, заочно, отримати стабільний дохід і планує:

  • стати фахівцем з логістики й влаштуватися на роботу в солідну фірму;
  • зайнятися міжнародними вантажоперевезеннями;
  • зробити кар’єру та очолити складське господарство або стати менеджером з транспортної логістики;
  • розпочати свій бізнес і професійно керувати транспортно-логістичними процесами.

Матеріал, наданий в нашому курсі (підручнику) в повній мірі відповідає цим потребам. Скачайте безкоштовний урок, щоб переконатися в цьому.