Ваш код акції: 43516

Бізнес-менеджмент

Знання в області керування бізнесом затребувані завжди й скрізь. Тут знайдеться сфера для застосування найрізноманітніших талантів: організаторських, комунікативних, аналітичних і творчих.
Навчання на професійних курсах ЄШКО поповнить Ваше резюме ще однією затребуваною кваліфікацією.
Учитися на наших курсах легко й доступно: освітні матеріали розроблені для самостійного вивчення! Ви можете вчитися у будь-який зручний для Вас час! Під час навчання Ви перебуваєте під опікою особистого викладача, який допомагає Вам і перевіряє домашні роботи!
Бізнес-менеджмент

Як розпочати власну справу

На кого розрахований курс

Кожному з нас хоча б один раз за життя спадає на думку започаткувати власний бізнес. Часто ми замислюємося над тим, щоб припинити працювати «на шефа», виконувати його доручення й примхи, і розпочати свою справу, опікуватися своїм колективом, самостійно планувати свою діяльність і її результати.

Хтось замислився про самостійність і одразу ж викинув цю сміливу думку з голови. Адже там повно повсякденних проблем: не виконано багато доручень керівництва, завтра на роботу, «я не маю права ризикувати майбутнім своєї родини» і таке інше. А хтось застигає на півдорозі й починає шукати порад у колег, друзів і знайомих, як розпочати власну справу. Звісно, друзі – це потужна сила, тільки душевні розмови тут не допоможуть. До того ж «самооцінка» власних можливостей може виявитися неадекватною (надто завищеною, або заниженою). Як наслідок – понівечені долі, «підрізані крила», історії незадоволених і нереалізованих особистостей, які, насправді, мали потужний підприємницький хист, але були загальмовані на старті «розумними» родичами й товаришами. Особливо прикро у таких випадках дізнаватися про те, що перебіг подій могли змінити звичайні професійні курси.

Саме тому ЄШКО пропонує дистанційний курс «Як розпочати власну справу» усім, хто відчуває в собі сили й бажання спробувати «підняти» хоча б маленьку, але власну фірму, і розпочати заробляти в абсолютно незалежному форматі. Час, місце і темп навчання ви зможете обирати самостійно. Особистий викладач не залишить вас наодинці зі складними питаннями й надасть потрібну допомогу у будь-який час.

Курс складається з 12 уроків, які містять весь необхідний матеріал, який покроково й у доступній формі дозволяє «вхопити суть» і зберегти в голові тільки головне й найважливіше навіть тим, хто думав, що бізнес – це не для нього. Не вірите? Завантажуйте безкоштовний пробний урок і переконайтеся, що навчання не буде складним для вас.


Мистецтво ефективних продажів

На кого розрахований курс

Мрієте про запаморочливу кар’єру менеджера з продажів? Хочете багато заробляти? Хочете, щоб до ваших порад прислухалися? Час навчитися продавати! Якщо товар «першої потреби», то не варто щось вигадувати, щоб продати. Якщо ж це товари, без яких можна обійтися, треба докласти зусиль і грамотно його прорекламувати.

Ми пропонуємо вам записатися на курс ефективних продажів і досягти успіху на цій ниві. Якщо ж ви вже працюєте в цій сфері, але відчуваєте, що знань бракує, цей курс також стане вам у пригоді – тут ви знайдете слушні поради та рекомендації. Вам забезпечено підтримку особистого викладача, який залюбки відповість на всі ваші запитання. До речі, ви навчаєтеся вдома і не поспішаєте на заняття на призначений час. Темп навчання ви обираєте теж самі: можете опанувати курс як за пару місяців, так і повільніше, все залежить тільки від ваших потреб та бажання.

Курс з продажів складається з 30 уроків, містить лише необхідну для роботи менеджера інформацію.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що можна легко навчитися техніці продажів.

Туристичний бізнес

На кого розрахований курс

Якщо ви хочете оволодіти корисною і цікавою професією, то, напевно, вже цікавилися роботою своїх знайомих, задіяних у туристичному менеджменті. На перший погляд, справа дуже цікава і приносить дохід. Утім, щоб працювати менеджером з туризму і бути затребуваним фахівцем, потрібні знання.

Звісно, можна стверджувати, що дуже важливо мати певний досвід у цій сфері, проте, погодьтеся, здобувши спеціальні знання, ви уникнете багатьох помилок і, відповідно, швидше просунетеся кар’єрними сходами.

Якщо ви маєте потяг до цієї справи, пропонуємо вам дистанційні курси менеджерів з туризму. Це 32 уроки в 16 навчальних журналах, спрямовані на самостійне опанування. Ви навчатиметеся вдома у зручний для вас час. На протязі всього курсу вам буде забезпечено підтримку особистого викладача.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що цей курс створено спеціально для вас.

Менеджмент організацій

На кого розрахований курс

Ви вже замислилися над тим, що час знайти гідну роботу й заробляти значно більше? Або на прикметі є цікава вакансія керівника, але ви вагаєтеся, чи впораєтеся (відчуваєте брак знань і кваліфікації)? Не мешкайте! Просто запишіться на наші курси «Менеджмент організацій», і вже через кілька місяців ви відчуєте, що під час навчання «переросли» посаду, яку обіймаєте зараз.

Не секрет, що на тему основних засад управління бізнесом написано купу текстів, посібників і рекомендацій, але цей велетенський масив літератури не можна порівнювати із доступним і легким для вивчення, а також сучасним, динамічним і максимально повним за обсягом знань з управління бізнес-процесами курсом, який пропонує ЄШКО. У ньому представлені лише ефективні моделі й дійсно «працездатні» рішення, а також ідеальні поради на будь-який випадок з практики, який гіпотетично може мати місце в організації. Ви станете керівником, який напевне знає, як вирішити конфліктну ситуацію і як знайти спільну мову з кожним із підлеглих.

Наш курс «Менеджмент організацій», який складається з 24 уроків, можна також назвати курсами управління проектами організації. У ньому розглядається теорія й презентовані практичні завдання, виконання яких дозволить вам у найкращий спосіб закріпити отриманні знання. Це означає, що ви одразу ж зрозумієте, що саме у вас виходить, а що необхідно «довчити», і в чому – розібратися додатково.

При цьому ваше навчання відбувається дистанційно, незалежно від чийогось настрою або примхи. Ви просто навчаєтеся коли вам зручно. Не варто також забувати, що за кожним нашим студентом закріплений особистий викладач, з яким, за необхідності, можна зв’язатися і з’ясувати усі важливі для вас питання.

Замість тисячі слів на користь курсу ЄШКО «Менеджмент організацій», пропонуємо суто діловий підхід: завантажте пробний урок і переконайтеся, що вам справді не вистачає цих знань.


Менеджер з логістики

На кого розрахований курс

Відповідно до тлумачного словника бізнес-лексики, логістика – це наука про раціональну організацію виробництва, транспорту й розподілу, що комплексно, із системних позицій охоплює питання постачання, організації промислового виробництва, розподілу (руху товарів) і збуту готової продукції.

Курс ЄШКО «Менеджер з логістики» – чудовий навчальний посібник для тих, хто планує працювати в сфері складування й експедирування вантажів, а також в інших структурних підрозділах виробничих підприємств і фірм. Одержавши настільки фундаментальні знання, Ви легко зможете застосувати їх у своїй практичній діяльності й станете незамінним співробітником будь-якої компанії.