Ваш код акції: 43516

Комп’ютерні курси

Професії, пов’язані з інформатикою та Інтернетом, є, за оцінками фахівців, найперспективнішими.
Бажаєте придбати знання й навички, які стануть у пригоді в будь-якій сфері діяльності?
Цікавитеся сучасними технологіями й хочете пов’язати з ними своє майбутнє?
Цінуєте незалежність і мрієте про роботу, якою можна займатися у будь-якій точці світу?
Найкращим рішенням для Вас будуть комп’ютерні курси ЄШКО.
Комп’ютерні курси

Програмування для початківців

На кого розрахований курс

Останнім часом можна почути таку фразу: «На жаль, я не програміст, тому й без роботи, а програмісти навіть за кордоном заробляють добре». Така пасивність вражає і хочеться запитати: «А що заважає стати програмістом?» Одні нарікають на відсутність здібностей, інші – на вік, а переважна більшість людей просто мовчить.

Причин такої поведінки може бути дві: небажання навчатися і спроба навчатися за складним для опанування матеріалом. Якщо ви переглядаєте цю сторінку, то, напевно, не належите до першої категорії зневірених, тому наша пропозиція вас зацікавить. Отже, пропонуємо вам опанувати основи програмування.

Цей матеріал розроблений як «для чайників», так і для тих, хто вже намагався підкорити програмування і набув певних умінь та навичок. 24 уроки, в яких доступно і цікаво висвітлено необхідну інформацію (насамперед, мови програмування Паскаль і java). Курс має практичну спрямованість. Дистанційне навчання має багато переваг, і ви зможете в цьому переконатися, навчаючись на даному курсі програмування. Крім того, вам забезпечено підтримку особистого викладача, до якого можна звернутися у разі потреби і отримати слушні поради та змістовні відповіді.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу просто зараз і переконайтеся, що він стане вам у пригоді.

Web-дизайн

На кого розрахований курс

«Клік мишкою» – і потрібний сайт перед нами. Ми вже так звикли до цих простих дій і рухів, що, здається, зовсім не замислюємося, хто й як створює інтернет-сторінки.

Проте, у цьому процесі провідну роль відіграє фахівець, якого називають веб-дизайнером. Саме він створює дизайн інтернет-сторінок, що мають бути не просто ефектними, але й зручними – приємними оку та інтуїтивно зрозумілими користувачам. Отже, якщо ви людина творча й хочете спробувати себе у цій ролі, то, напевне, вже замислилися над питанням: «Чи існують уроки web-дизайну? А, можливо, є самовчитель із цього предмету?»

Суть питання зрозуміла: ідеальним варіантом була б дистанційна освіта, яка не вимагатиме від вас жертв у вигляді відірваного від основної роботи часу на навчання. Звісно, є підручники для самостійного опанування основ веб-дизайну. Але зазвичай вони побудовані на різних методиках і далеко не кожна з них згодиться для початківців.

Натомість, вам потрібна методика, яка б одразу дозволила скористатися здобутими знаннями на практиці. Погодьтеся, у наш стрімкий час немає сенсу накопичувати теорію про всяк випадок. Значно важливіше – оперативно отримати результат і закріпити навички за допомогою вправ.

Саме таке навчання і пропонує вам ЄШКО. Запишіться на універсальний «Курс веб-дизайну», і вже після перших занять ви зможете розпочати роботу над створенням дизайну сайтів. Матеріал ідеально підійде для початківців, однак він стане у пригоді і для практикуючих дизайнерів.

Курс складається з 16 уроків, при цьому темп навчання ви обираєте самостійно. Це означає, що можна опановувати по одному уроку на місяць, а можна й прискорити процес до двох-трьох, а то й чотирьох уроків на місяць! Такий підхід дозволить вам у максимально короткий термін перетворитися на справжнього web-дизайнера. Завантажуйте безкоштовний пробний урок просто зараз і переконайтеся – це саме те, що вам потрібно.


Комп’ютерна абетка

На кого розрахований курс

Існує хибна думка, що придбавши комп’ютер, будь-хто зможе одразу на ньому працювати. Саме тому більшість користувачів-початківців нехтують комп’ютерним лікнепом і спілкуються з «розумною» машиною як інтуїція підкаже. Рано чи пізно у таких стосунках виникають проблеми. Тоді ми починаємо терміново телефонувати друзям і знайомим, намагаємося «на пальцях» пояснити, що сталося, і, з надією на вдачу, купуємо перший-ліпший самовчитель ПК. Але відповіді на своє запитання ми так і не знаходимо, тим більше, що «гальмування» системи вже доповнили колонії вірусів. А далі – хоч сідай і плач!

Але, як відомо, сльозами в горі не зарадиш. Тому ми пропонуємо комп’ютерні курси під назвою «Комп’ютерна абетка», які найкраще підходять початківцям і «чайникам». Отже, вам пропонується опановувати ПК вдома. Жодних зимових вояжів на очні курси вам не доведеться здійснювати, однак всі атрибути комп’ютерної школи ви отримаєте у повному обсязі.

Курс «Комп’ютерна абетка», на який ми вас запрошуємо, складається з 24 уроків. Він містить досить великий обсяг інформації. Таким чином, під час вивчення матеріалів ви отримуєте комп’ютерну освіту і, одночасно, опановуєте ази курсу операторів ПК. Такий ефект досягається за рахунок практичної спрямованості уроків.

Хочете переконатися, що форма викладання предмету й обсяг інформації наших курсів буде вам до душі? Завантажуйте пробний урок просто зараз.


Комп’ютерна графіка

На кого розрахований курс

Будь-який користувач комп’ютера хоча б один раз спробував свої сили у графічних програмах або шукав курси Photoshop. Маючи перед очима приклад «глянцевих» облич і тіл на обкладинках журналів і в Інтернеті, виникає непереборне бажання «стандартизувати» власні фото… Але, не так складається, як гадається! Аматорські експерименти з фотошопом викликають лише непорозуміння, сміх і прикрість?

Якщо ви хочете дізнатися про основні правила комп’ютерної графіки для подальшої роботи, довго думати не треба. Вам необхідно вивчати фотошоп і курси CorelDRAW, як мінімум. Нажаль, не кожен може дозволити собі підвищення кваліфікації в улюбленій справі за рахунок основної роботи, за яку отримує зарплатню. Отже, коли у такому графіку відвідувати курси комп’ютерної графіки?

ЄШКО пропонує вирішення проблеми: запишіться на універсальні дистанційні курси комп’ютерної графіки і навчайтеся, коли вам зручно. Крім того, ми пропонуємо вам ексклюзивне викладення матеріалу, яке буде доступним студентові будь-якого рівня підготовки. Воно спрямоване на природне засвоєння знань: виконуючи практичні вправи, ви одразу набуваєте необхідних навичок.

Для того, аби остаточно переконатися, чи підходить вам запропонований ЄШКО курс комп’ютерної графіки, завантажуйте пробне заняття просто зараз.