Ваш код акції: 45576

Комп’ютерні курси

Існує хибна думка, що для того щоб стати IT спеціалістом, потрібно закінчити вуз. Та все значно простіше. Є безліч курсів, на яких ви освоїте з нуля основи комп’ютерної грамотності, базовий курс програмування, дизайну та графіки.

На нашому сайті ви знайдете комп’ютерні курси, які підійдуть як для початківців, так і для пенсіонерів, для студентів і педагогів, для дорослих і школярів. Ми втілимо в життя мрії про цікаву роботу й високий заробіток. Допоможемо зробити перший крок до IT професії й до знань, які дадуть міцну базу для вашого професіоналізму.

Давайте спочатку подивимося, кому будуть корисні наші курси.

Комп’ютерні курси для початківців – перший крок до блискучої кар’єри

Навчальні дистанційні курси для новачків, або як їх ще називають, для чайників, будуть корисні для тих користувачів, які хочуть оволодіти початковими знаннями й піднятись на новий рівень. Тож якщо ви хочете опанувати стандартний набір програм і дій, без яких складно обійтися, ласкаво просимо на навчання на курсах комп’ютерної грамотності.

Повірте, ази IT науки можна без проблем вивчити вдома. І головний помічник у цьому – професійні комп’ютерні курси для початківців. Ви отримаєте ту базу знань, яка необхідна кожному: від школяра до керівника фірми.

Комп’ютерні курси для дітей та підлітків – основа для майбутнього дитини

Без знання англійської мови та впевненого володіння ПК дуже важко знайти гідну роботу. А про кар’єру IT-шника нічого й мріяти. Та ви можете заздалегідь попіклуватися про майбутнє своєї дитини: допомогти записатися на комп’ютерні курси для дітей, школярів та підлітків і дитячі курси англійської. Гідна освіта з самого раннього дитинства закладе міцну базу для майбутньої кар’єри й допоможе без зусиль досягти успіху.

Почніть з азів, з так званої комп’ютерної абетки. Не перевантажуйте дитину, щоб не відбити бажання до навчань. 15–20 хвилин на день буде цілком достатньо, щоб ефективно засвоїти програму.

Потім настане час основ програмування. Крок за кроком, невеликими порціями вивчайте ази найпоширеніших програм, щоб отримати уяву про спеціальність і пізніше поглибити знання.

Підтримайте свого малюка, якщо він проявляє інтерес до програмування. Ми впевнені: знання комп’ютерних програм і технологій – це ті знання, які в майбутньому стануть в нагоді кожній дитині й зроблять її якщо не генієм IT індустрії, то висококласним фахівцем.

Розпочати навчання на курсі дуже просто: дізнайтеся ціну на нашому сайті, запишіться онлайн або, для початку, скачайте безкоштовний пробний урок.

Комп’ютерні курси для пенсіонерів – прекрасний шанс почати нову кар’єру

Часто пенсіонерам важко знайти гідну роботу. Люди почувають себе втраченими, не затребуваними та нікому не потрібними. Виживання на невелику пенсію також не додає радості. Та вихід є! Комп’ютерні курси ЄШКО підійдуть не тільки для починаючих школярів і студентів, вони стануть справжньою віддушиною для пенсіонерів і для літніх людей.

По-перше, ви отримаєте можливість освоїти ази комп’ютерної грамотності та без проблем "колесити" по просторах Інтернету. Перед вами відкриється цілий світ, а кількість нової цікавої інформації не дасть нудьгувати!

По-друге, освоєння нових програм і навичок запускає процес омолодження мозку. Це своєрідна зарядка, яка до того ж покращить пам’ять.

По-третє, ви отримаєте знання, які допоможуть знайти непогану роботу або підробіток.

Пам’ятайте: вчитись ніколи не пізно. Почніть з азів, наприклад, на курсі «Комп’ютерна абетка»,  заглиблюючись в програмування для початківців, web-дизайн або графіку. Головне, не втрачайте віру в себе й свої можливості. Будьте оптимістом.

Допомога викладача – надійна підтримка і корисні поради

Навчання на курсах ЄШКО дистанційне. Ви будете навчатись вдома, в той час, коли зручно, коли з’явиться можливість та настрій для цього. Та ми не залишимо вас без підтримки: кожен студент має право на допомогу особистого викладача. Всі куратори – професіонали свого діла, практики IT індустрії. Тож виконуйте домашні завдання – це не тільки поліпшить комунікацію з викладачем, а є обов’язковою умовою для отримання свідоцтва.

Ми розробили курси, щоб допомогти вам досягти успіху, а саме:

  • освоїти ази комп’ютерної грамотності

  • навчитися створювати сайти з нуля

  • вивчити найпопулярніші програми програмування

  • освоїти web-дизайн і комп’ютерну графіку

  • отримати професію мрії з гідною зарплатою.

В кожному курсі поєднано теоретичний матеріал з практичними заняттями. Завдяки такому комплексному підходу матеріал засвоюється швидко й ефективно.

Не відкладайте свої мрії та бажання на завтра. Будуйте краще майбутнє вже зараз: дізнайтесь вартість навчання, ознайомтесь з програмою курсу і скачайте безкоштовний пробний урок.

Комп’ютерні курси

Програмування для початківців

На кого розрахований курс

Останнім часом можна почути таку фразу: «На жаль, я не програміст, тому й без роботи, а програмісти навіть за кордоном заробляють добре». Така пасивність вражає і хочеться запитати: «А що заважає стати програмістом?» Одні нарікають на відсутність здібностей, інші – на вік, а переважна більшість людей просто мовчить.

Причин такої поведінки може бути дві: небажання навчатися і спроба навчатися за складним для опанування матеріалом. Якщо ви переглядаєте цю сторінку, то, напевно, не належите до першої категорії зневірених, тому наша пропозиція вас зацікавить. Отже, пропонуємо вам опанувати основи програмування.

Цей матеріал розроблений як «для чайників», так і для тих, хто вже намагався підкорити програмування і набув певних умінь та навичок. 24 уроки, в яких доступно і цікаво висвітлено необхідну інформацію (насамперед, мови програмування Паскаль і java). Курс має практичну спрямованість. Дистанційне навчання має багато переваг, і ви зможете в цьому переконатися, навчаючись на даному курсі програмування. Крім того, вам забезпечено підтримку особистого викладача, до якого можна звернутися у разі потреби і отримати слушні поради та змістовні відповіді.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу просто зараз і переконайтеся, що він стане вам у пригоді.

Комп’ютерна грамотність для дорослих

На кого розрахований курс

Погодьтеся, що володіння найпростішими навичками роботи на комп'ютері необхідні будь-якій сучасній людині. Справитися з цим завданням допоможуть курси комп'ютерної грамотності, на яких ви з легкістю освоїте основи й станете впевненим користувачем ПК.

Наш самовчитель – це своєрідний гід по устрою комп'ютера й роботі на ньому. Він створений в допомогу починаючим користувачам ПК, які хочуть вивчити цю нехитру грамоту дистанційно, без зайвого клопоту та метушні.

Комп'ютерні курси ЄШКО розраховані для дорослих користувачів і для пенсіонерів, які хочуть надолужити згаяне та збагатитися новими знаннями. Сміливо записуйтеся на навчання, якщо хочете:

  • набути навичок роботи на комп'ютері з нуля;
  • отримати необхідні знання з ПК для освоєння нової професії;
  • без сторонньої допомоги спілкуватися з друзями та близькими в соцмережах, вести листування електронною поштою, знаходити необхідну інформацію в мережі Інтернет, користуватися можливостями Skype, Viber та іншими комунікаторами;
  • пройти навчання основним принципам роботи з Windows (віндовс);
  • навчитися самостійно встановлювати програми, антивірусник, усувати дрібні поламання й неполадки.

Наші комп'ютерні курси для початківців допоможуть впоратися з цими завданнями. 15-20 хвилинні заняття не втомлять вас, не порушать звичний графік, але зате дадуть потужну базу для того, щоб стати впевненим користувачем ПК. Переконайтеся в цьому – скачайте безкоштовний пробний урок.


Web-дизайн

На кого розрахований курс

«Клік мишкою» – і потрібний сайт перед нами. Ми вже так звикли до цих простих дій і рухів, що, здається, зовсім не замислюємося, хто й як створює інтернет-сторінки.

Проте, у цьому процесі провідну роль відіграє фахівець, якого називають веб-дизайнером. Саме він створює дизайн інтернет-сторінок, що мають бути не просто ефектними, але й зручними – приємними оку та інтуїтивно зрозумілими користувачам. Отже, якщо ви людина творча й хочете спробувати себе у цій ролі, то, напевне, вже замислилися над питанням: «Чи існують уроки web-дизайну? А, можливо, є самовчитель із цього предмету?»

Суть питання зрозуміла: ідеальним варіантом була б дистанційна освіта, яка не вимагатиме від вас жертв у вигляді відірваного від основної роботи часу на навчання. Звісно, є підручники для самостійного опанування основ веб-дизайну. Але зазвичай вони побудовані на різних методиках і далеко не кожна з них згодиться для початківців.

Натомість, вам потрібна методика, яка б одразу дозволила скористатися здобутими знаннями на практиці. Погодьтеся, у наш стрімкий час немає сенсу накопичувати теорію про всяк випадок. Значно важливіше – оперативно отримати результат і закріпити навички за допомогою вправ.

Саме таке навчання і пропонує вам ЄШКО. Запишіться на універсальний «Курс веб-дизайну», і вже після перших занять ви зможете розпочати роботу над створенням дизайну сайтів. Матеріал ідеально підійде для початківців, однак він стане у пригоді і для практикуючих дизайнерів.

Курс складається з 16 уроків, при цьому темп навчання ви обираєте самостійно. Це означає, що можна опановувати по одному уроку на місяць, а можна й прискорити процес до двох-трьох, а то й чотирьох уроків на місяць! Такий підхід дозволить вам у максимально короткий термін перетворитися на справжнього web-дизайнера. Завантажуйте безкоштовний пробний урок просто зараз і переконайтеся – це саме те, що вам потрібно.


Комп’ютерна абетка

На кого розрахований курс

Існує хибна думка, що придбавши комп’ютер, будь-хто зможе одразу на ньому працювати. Саме тому більшість користувачів-початківців нехтують комп’ютерним лікнепом і спілкуються з «розумною» машиною як інтуїція підкаже. Рано чи пізно у таких стосунках виникають проблеми. Тоді ми починаємо терміново телефонувати друзям і знайомим, намагаємося «на пальцях» пояснити, що сталося, і, з надією на вдачу, купуємо перший-ліпший самовчитель ПК. Але відповіді на своє запитання ми так і не знаходимо, тим більше, що «гальмування» системи вже доповнили колонії вірусів. А далі – хоч сідай і плач!

Але, як відомо, сльозами в горі не зарадиш. Тому ми пропонуємо комп’ютерні курси під назвою «Комп’ютерна абетка», які найкраще підходять початківцям і «чайникам». Отже, вам пропонується опановувати ПК вдома. Жодних зимових вояжів на очні курси вам не доведеться здійснювати, однак всі атрибути комп’ютерної школи ви отримаєте у повному обсязі.

Курс «Комп’ютерна абетка», на який ми вас запрошуємо, складається з 24 уроків. Він містить досить великий обсяг інформації. Таким чином, під час вивчення матеріалів ви отримуєте комп’ютерну освіту і, одночасно, опановуєте ази курсу операторів ПК. Такий ефект досягається за рахунок практичної спрямованості уроків.

Хочете переконатися, що форма викладання предмету й обсяг інформації наших курсів буде вам до душі? Завантажуйте пробний урок просто зараз.


Комп’ютерна графіка

На кого розрахований курс

Будь-який користувач комп’ютера хоча б один раз спробував свої сили у графічних програмах або шукав курси Photoshop. Маючи перед очима приклад «глянцевих» облич і тіл на обкладинках журналів і в Інтернеті, виникає непереборне бажання «стандартизувати» власні фото… Але, не так складається, як гадається! Аматорські експерименти з фотошопом викликають лише непорозуміння, сміх і прикрість?

Якщо ви хочете дізнатися про основні правила комп’ютерної графіки для подальшої роботи, довго думати не треба. Вам необхідно вивчати фотошоп і курси CorelDRAW, як мінімум. Нажаль, не кожен може дозволити собі підвищення кваліфікації в улюбленій справі за рахунок основної роботи, за яку отримує зарплатню. Отже, коли у такому графіку відвідувати курси комп’ютерної графіки?

ЄШКО пропонує вирішення проблеми: запишіться на універсальні дистанційні курси комп’ютерної графіки і навчайтеся, коли вам зручно. Крім того, ми пропонуємо вам ексклюзивне викладення матеріалу, яке буде доступним студентові будь-якого рівня підготовки. Воно спрямоване на природне засвоєння знань: виконуючи практичні вправи, ви одразу набуваєте необхідних навичок.

Для того, аби остаточно переконатися, чи підходить вам запропонований ЄШКО курс комп’ютерної графіки, завантажуйте пробне заняття просто зараз.