Ваш код акції: 45576

Курси чеської мови

Зробіть вибір на користь чеської мови

Повірте, чеську мову варто вивчити. І не тільки для того, щоб зануритися в цікаву історію й культуру цієї дивовижної країни й розгадати таємниці найдавніших замків. Чеська входить в групу слов’янських мов, а тому для нас вона проста у вивченні та зрозуміла. Так чому б не скористатися цим для професійного й кар’єрного зростання, для отримання високооплачуваної роботи, для навчання в безкоштовних вузах Чехії або ж для комфортної туристичної поїздки?

Виберіть курси чеської мови, визначте свій рівень – і в путь!

Ви можете почати вивчати чеську мову онлайн, дистанційно, можете відвідувати очні курси, якщо дозволяє час. Головне – поставте перед собою мету та не втрачайте мотивації!

Курси чеської від ЄШКО: бережіть час

Якщо хочете зберегти свій час й істотно заощадити кошти, вибирайте дистанційне навчання. ЄШКО запрошує на курси чеської онлайн. Ви почнете з самих азів, поступово удосконалюючи знання, й до кінця курсу будете вільно говорити на побутові теми, освоїте основні граматичні конструкції та виробите прекрасну вимову.

Все, що потрібно, так це ваше палке бажання вивчити чеську мову, 20-30 хвилин на день вільного часу й трохи завзятості. Все інше ми зробили за вас: підготували курс за унікальною методикою, основаною на природному засвоєнні знань, записали аудіоматеріали за допомогою носіїв мови й створили ефективний онлайн тренажер для закріплення лексики й граматичних правил.

Вивчайте мову, розважаючись

Максимального ефекту у вивченні іноземної мови студент досягає тоді, коли навчання проходить захопливо та без зайвих стресів. Тому ми постаралися, щоб курси ЄШКО були схожі із динамічною розважальною грою. Цікаві вправи й діалоги, візуалізація курсу на онлайн тренажері – це зробить вивчення чеського насиченим, забавним і ефективним.

Так що, вивчаючи чеську мову в нашій школі, ви отримаєте не тільки самовчитель, а зіграєте в цікаву комунікативну гру, в результаті якої стопроцентно вийдете безсумнівним переможцем.

Не відкладайте свої перемоги на завтра. Почніть сьогодні. Скачайте безкоштовний урок.

Чеська мова

Чеська для початківців + online

На кого розрахований курс

Якщо ви замислюєтеся, як вивчити чеську мову, варто усвідомити, що нині, щоб отримати гарну роботу і почуватися впевненіше в сучасному стрімкому світі, диплома про освіту замало. Конкуренція на ринку праці велика, тому роботодавець шукає фахівців із широким спектром можливостей.

Знання чеської, безумовно, буде перевагою. Ця мова схожа на українську та білоруську, а сусідство Чехії з Австрією та Німеччиною, спільні з цими країнами сторінки історії, спричинили виникнення в чеській мові слів німецького походження. Втім, чеська відрізняється від німецької, насамперед, своєю неповторною мелодійністю, якої надають зменшувально-пестливі форми та елементи, властиві слов’янським мовам. В її основі стародавня мова слов’ян – старослов’янська.

Отже, «стандартний» самовчитель чеської мови – не кращий вибір для тих, хто хоче підкорити мову швидко й ефективно. У пригоді стануть дистанційні уроки, розраховані на самостійне вивчення чеської мови. Вам потрібні аудіододатки із записами носіїв мови, оскільки вчити чеську мову – це означає і тренувати правильну вимову, адже йдеться про випадки, де наголос може падати і на приголосний, оскільки є слова взагалі без голосних.

Але чи є такі уроки чеської мови? Такі, що підходили б вам за методикою, прекрасно вписувалися у ваш життєвий графік і давали б при цьому бажаний результат? Щоб заняття проходили вдома, у зручний для вас час, коли ви до них готові, а не за розкладом викладача? Щоб у разі потреби ви могли звернутися до особистого викладача за порадою? І змогли б підкорити мову незалежно від віку та рівня знань чеської?

Пропонуємо курс «Чеська для початківців», в основу якого покладено методику – Natural Learning – «природного здобуття знань». Завдяки грамотно побудованим заняттям, ви отримаєте чудові результати вже з перших днів навчання!

20 навчальних журналів – 40 уроків, поділених на секції – для кращого сприйняття матеріалу. Також вам забезпечено підтримку викладача протягом навчання.

Скачайте безкоштовно пробний урок курсу вже зараз і переконайтеся, що ви на правильному шляху.