Ваш код акції: 43516

Дизайн та мистецтво

Реалізуйте свої творчі амбіції та відкрийте свій талант!
Хочете сполучити своє захоплення із професійною діяльністю? Бачите у творчості можливість самореалізації? Шукаєте можливість виразити себе? А може, Ви просто бажаєте з користю проводити вільний час?

Курси ЄШКО – це унікальний шанс розвинути свій талант. Не бійтеся труднощів! Учитися на наших курсах легко й доступно: освітні матеріали розроблені для самостійного вивчення! Ви можете вчитися у будь-який, зручний для Вас час! Під час навчання Ви перебуваєте під опікою особистого викладача, що допомагає Вам і перевіряє домашні роботи!
Дизайн та мистецтво

Дизайн та оформлення інтер’єру

Очевидно, що дім повинен бути красивим не тільки зовні, а й внутрішньо. Це місце нашого душевного комфорту. Як зробити так, щоб житло повністю відповідало потребам, смакам та індивідуальності господаря? Цьому Вас навчать матеріали нашого курсу "Дизайн та оформлення інтер’єру". Ви зможете професійно підходити до рішення таких питань, як вибір оздоблювальних матеріалів, розробка інтер’єру, розстановка меблів та розміщення декоративних елементів. Ви узнаєте, як раціонально використовувати наявну площу, як зробити кожну кімнату зручною та функціональною. Ви будете впевнено орієнтуватися в нахлинувшому на нас розмаїтті фарб, об’ємів, панелів.

Курс крою та шиття

На кого розрахований курс

Курс, у першу чергу, адресовано тим, хто дійсно хоче опанувати мистецтво крою і шиття, розуміючи при цьому, навіщо потрібні ці знання. Адже буває так, що тільки-но записалися на дорогий курс крою та шиття – й кидаємо навчання, тому що передумали або немає часу. Аж раптом потрібно «підкорегувати» сукню або терміново створити собі святкове вбрання, якого немає у магазині й на ринку, а знань і вмінь бракує! Що робити у такій ситуації? Звісно, вчитися далі! І, головне, знайти якісний підручник.

Ідеальний варіант у цьому разі – курси крою й шиття для початківців від ЄШКО. Якщо ви вже вмієте розрізнювати види швів і обирати тканину, він буде додатковим плюсом для навчального процесу. Але навіть якщо ви ніколи не мали справи з тканиною й голкою, і тільки зараз вам спало на думку «придивитися» до існуючих курсів; а також, якщо ви шукаєте інформацію про курси крою і шиття – можливо, саме наша пропозиція стане вам у пригоді

Ми пропонуємо зареєструватися на недорогий курс навчання, який гарантує стовідсотковий результат. Не вірите, що таке може бути?

По-перше, ми гарантуємо, що нашої школи крою ви не залишите на півдорозі. Адже тут цікаво вчитися навіть будь-кому, навіть тим,у кого завжди не вистачає часу або сил.

Матеріали курсу досить доступні й цікаві, надають лише потрібні знання, зрозумілі навіть абсолютним початківцям, які жодного разу в житті не тримали в руках ножиці й ніколи нічого не кроїли. Девіз ЄШКО: менше теорії – більше практики! Крок за кроком опановуючи цю корисну науку, ви з кожним уроком будете відчувати зростання власного професіоналізму.

По-друге, як і у звичайній школі, після занять ви будете виконувати домашні завдання. За умов дистанційного навчання наш самовчитель крою і шиття надає можливість ставити запитання й отримувати поради з будь-яких незрозумілих моментів курсу від особистого викладача, якого закріплюють за кожним студентом ЄШКО. Початківцям і тим, хто опановує мистецтво шиття вперше, така «жива» підтримка особливо корисна. Адже дійсно, процес крою може викликати у новачків певні непорозуміння.

Пропонуємо завантажити наш пробний урок і з’ясувати, чи підходить така манера викладання саме вам.


Дизайн та оформлення інтер’єру в 3ds Max

На кого розрахований курс

Деякі вважають, що бездоганний смак і невгамовна фантазія – складові успіху будь-якого дизайнера. Він завжди матиме замовлення і буде затребуваний. Утім, нині, крім природженого естетичного смаку, фахівець просто зобов’язаний володіти спеціальними програмами, оскільки без навичок 3 d дизайну складно пройти співбесіду, навіть якщо ви досвідчені і талановиті.

Що робити? Звісно ж, навчатися! ЄШКО пропонує вам курс «Дизайн та оформлення інтер’єру в 3ds Max», розроблений за спеціальною методикою, що дозволяє за короткий час, навчаючись дистанційно вдома, опанувати великий обсяг матеріалу. Він зацікавить усіх, хто хоче набути професійних навичок 3 д дизайну. Матеріал викладено дуже доступно і цікаво. Курс універсальний, складається з 8 уроків (4 навчальних журналів) та відеододатку на 3 DVD (замовляється та сплачується додатково).

Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що він стане вам у пригоді!

Мистецтво фотографії

На кого розрахований курс

Цей курс стане в пригоді тим, хто хоче навчитися фотографувати професійно.

Напевне, ви вважаєте, що з новітньою фотокамерою отримаєте кращий результат? Хіба ви не зустрічали бездарних фотографів із дорогими фотокамерами, роботи яких соромно показати знайомим? То ж то й воно! Це відбувається через те, що їхній власник не може скомпонувати кадр, підібрати освітлення, а іноді навіть не знає основних функцій налаштування своєї фотокамери! До речі, зйомка в автоматичному режимі дуже рідко виходить вдалою.

Отже, як знайти дистанційні курси фотографії (багатьом людям бракує часу відвідувати уроки), щоб вони були недорогими і водночас ефективними? Адже не завжди ціна відповідає якості: навчання дороге, а користі мало.

ЄШКО пропонує уроки фотографії, які зацікавлять як початківців, так і тих, хто вже має певний досвід і свого часу опановував фотокурси. Матеріал викладено дуже доступно. Тут ви знайдете корисну інформацію, яка стане в пригоді професійному фотографу. Ви навчаєтеся вдома, самі обираєте час і не «підлаштовуєтеся» до чийогось графіка. Хочете переконатися, що курс задовольнить вимоги як початківців, так і фотохудожників-практиків? Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу «Мистецтво фотографії».

Садово-парковий дизайн

На кого розрахований курс

Бажаєте врятуватися від буденності й зануритися у світ фантазій? Ви захоплюєтеся квітковими композиціями, які ви залюбки роздивляєтеся у садочках і міських сквериках?

Полюбляєте оцінювати дизайнерські ідеї та їхнє втілення на світлинах у соціальних мережах, при цьому намагаєтеся зрозуміти, як вони це зробили? Зрозуміло – у вашій душі оселився митець, якому кортить створювати свій, неповторний ландшафтний дизайн у якомусь затишному куточку живої природи. Відкрити це друге, творче «Я» й отримати від цього процесу справжнє задоволення вам допоможе наш курс «Садово-парковий дизайн».

Пропонуємо до вашої уваги універсальні матеріали, які у досить цікавій, захопливій формі надають необхідну інформацію з питань садового й паркового дизайну. Можна використовувати ці матеріали як самостійний курс власне садового ландшафтного дизайну. Наші навчальні посібники підійдуть як початківцям, які до сьогодні займалися виключно «дизайном власного городу», так і аматорам, які вже намагалися створювати красу просто неба й не лише на обмеженому просторі (наприклад, для тих, кому вдалося прикрасити садибу або парк біля будинку).

Також пропонуємо вашій увазі найсолодші «родзинки» успішної практики благоустрою територій. У вас прокинеться бажання перетворити пустелю на оазис і будь-яку місцевість на куточок райського відпочинку. Якщо ж сумніві все-таки не полишають вас і вимагають знайти найкращі курси ландшафтного дизайну, тоді завантажуйте наше пробне заняття просто зараз. Ви переконаєтеся – пошуки закінчено.


Квітковий дизайн

На кого розрахований курс

Мистецтво складання букетів, догляд за квітами або оформлення клумби здається доволі простою справою. Та все значно складніше. Квітковий дизайн – це цікава й доволі креативна наука, яку можна досконало освоїти на курсах флористики.

Курси флористичного дизайну відкриють перед вами світ справжньої краси: ви навчитесь зберігати здоров’я та свіжість квітів, отримаєте професійні уроки складання букетів, в тому числі й весільних. Основи квіткового дизайну допоможуть вам стати профі у світі квіткової композиції й флористичного дизайну.

Не бійтесь, що навчання на курсі займе занадто багато часу. Всі необхідні матеріали ви отримаєте додому, тож і навчатись будете тоді, коли зручно і рівно стільки часу, скільки готові виділити. Ми рекомендуємо приділяти заняттям по 20 хвилин кожного дня. Та ви самі встановлюйте свій розклад.

Ми рекомендуємо курс флористики й для початківців, і тим, хто вже намагався освоїти це дивне мистецтво. І якщо ви прагнете, щоб квітковий дизайн став частиною вашого життя, якщо хочете опанувати креативну й творчу професію або бажаєте отримати цікаве та прибуткове хобі, скачайте безкоштовний пробний урок.


Конструювання й дизайн модного одягу

На кого розрахований курс

Ви вважаєте одяг «другою шкірою» людини, яка має ідеально личити й завжди відповідати найсучаснішим тенденціям моди? Або, від щирого серця, заздрите англійській королеві, сукні й костюми якої завжди бездоганно виглядають на ній, бо оперативно «підганяються» особистими кравцями під фігуру? А, можливо, у вас алергія на серійні речі, які займають цілі поверхи модних крамниць, і зовсім не придатні для використання через несмак і незграбний крій? Якщо ви ствердно відповіли хоча б на одне з наведених вище запитань, можемо привіти вас від щирого серця. Ви – людина із тонким смаком, ідеалізованим уявленням про мистецтво моделювання одягу й прибічник виключно якісних та ексклюзивних речей у власному гардеробі. Зберігати душевну рівновагу із таким характером у сучасному «мануфактурному» світі можна лише за однієї умови – ви самі маєте «кроїти» й « шити» свій образ і настрій. Звісно, можна замовити будь-яку річ у майстрині, але народна мудрість не обманює: «Якщо хочеш зробити найкраще, зроби це сам!»

ЄШКО пропонує спеціально для вас досить цікаві й корисні курси «Конструювання й дизайну модного одягу», які можна відвідувати …не виходячи зі своєї квартири або будинку. 24 уроки у 12 журналах-модулях містять знання з розробки дизайну одягу, зібрані за унікальною методикою. Достатньо мати початкові навички шиття й бажання одягатися зі смаком, аби почати навчання. А ваш особистий викладач завжди допоможе і підкаже, коли щось виявиться незрозумілим.

Замість тисячі слів, завантажуйте пробний урок з дизайну одягу і переконайтеся у тому, що курс вам підійде.


Дизайн та оформлення інтер’єру українською мовою

На кого розрахований курс

Зізнайтеся, як часто, відвідуючи друзів та знайомих, ви захоплювалися облаштуванням їхніх осель. На запитання, хто ж автор цього дива, завжди чули наступне: «Такий собі модний дизайнер, купу грошей витратили…». Тієї миті ви мріяли опинитися на місці цього дизайнера: цікава робота і до того ж гідна зарплата.

Курс ЄШКО «Дизайн та оформлення інтер’єру» спрямовано як на початківців, так і на тих, хто має естетичний смак і застосовує свої уміння та навички на практиці, але йому бракує певних знань.

Зауважимо, навчання дизайну інтер’єру – це не інтуїтивний пошук. Варто дотримуватися певних правил та законів, щоб створювати комфортний та красивий простір. Саме тому помиляються ті, котрі вважають, що запорукою успіху дизайнера є його «природжений естетичний смак». Насправді, не набувши практичних навичок, «природний геній» навряд чи створить шедевр.

Курси навчання дизайну ЄШКО розроблені таким чином, що, отримавши нову інформацію, студент відразу намагається застосувати її на практиці. Нічого зайвого – лише корисна інформація. Саме тому наші курси основ дизайну зацікавили багатьох людей. Крім того, наші досвідчені викладачі-практики розкриють деякі «супутні» таємниці, які стануть у пригоді дизайнеру.

Протягом курсу ви отримуватимете 16 навчальних журналів, кожний з яких містить по 2 уроки. Завдяки нашому безкоштовному пробному уроку ви визначите, чи відповідає курс вашим вимогам.


Малювання та живопис

На кого розрахований курс

Мистецтво малювання для вас – окремий світ, у який ви закохані від самого дитинства? Або час від часу вам доводиться звертатися до послуг художників із професійних потреб? Приміром, ви працюєте у сфері поліграфічної реклами або, навіть, текстильному виробництві, яке потребує свіжих та унікальних «принтів»? Як би не склалося професійне життя сучасної людини, зв’язок з образотворчим мистецтвом існує завжди. А можливо, ви просто бажаєте висловлювати власні думки й почуття на полотні? Та нехай навіть більше: є гостре бажання оздобити унікальним живописом власну оселю – це не менш вагомий аргумент для того, щоб навчитися тримати пензля в руці.

Пропонуємо звернути увагу на курс малювання й живопису, який містить багато практичних завдань, отже, це далеко не «теорія на порожньому місці». З нами ви навчаєтеся, розумієте суть процесу і майже одночасно берете до рук пензлі й малюєте. Таким чином, ваша творчість виконує роль індикатора навчального процесу. Ви одразу «бачите» свої помилки і працюєте над їхнім виправленням. Отже, професіоналізм зростає і карбується з кожним новим ескізом.

Для початківців особливо важливе поетапне подання викладання матеріалу. Так легше вчитися і практикуватися. Курс ЄШКО з малювання й живопису містить інформацію, яка ретельно відібрана фахівцями та виважена до дрібниць.

Кожне заняття починається з теоретичного вступу, який презентує основні моменти цієї теми: необхідні тези проілюстровані репродукціями картин відомих художників. Отже, базові знання з малювання ви отримаєте міцні й надійні, і в будь-який момент ви без зусиль згадаєте вивчене (зорова пам’ять – найкращий помічник у таких ситуаціях).

Наступний блок уроку – практика. Спробуйте виконати те, про що тільки-но дізналися, з’ясуйте, що у вас виходить краще, що – гірше. Після того, як виконали свою домашню роботу та відправили її на перевірку викладачеві, дочекайтеся відповіді із зауваженнями й порадами і попрацюйте над помилками. Таке творче спілкування допоможе вчасно скорегувати ваше навчання і роботу.

Аби переконатися у тому, що курс ЄШКО «Малювання й живопис» вам підходить, завантажуйте пробне заняття просто зараз.


Мистецтво в’язання

На кого розрахований курс

Курс спрямовано, насамперед, на тих, хто поки що не вміє в’язати, але схиляється перед володарем гарного та ексклюзивного в’язаного виробу. Не секрет, що саме речі, виготовлені своїми руками, по-справжньому унікальні та чудові. Погодьтесь, завжди хочеться зробити щось самому, але не має бажання відвідувати курси в’язання.

ЄШКО пропонує компроміс: курси в’язання, які стануть у пригоді початківцям. До того ж, їх не потрібно відвідувати. Ви навчаєтеся вдома в комфортних умовах і досягаєте певних результатів. Адже матеріал викладено дуже доступно з покроковими рекомендаціями. Отже, в’язання стане приємною розвагою для студента.

До речі, уроки зацікавлять і тих, для кого плетіння гачком та спицями не є «новою справою» – під час навчання ви поповнюватимете скарбничку знань і відкриватимете нові обрії. Хочете переконатися, що такий курс задовольнить ваші вимоги? Скачайте наш безкоштовний пробний урок просто зараз.