Ваш код акції: 45576

Курси англійської мови

 
Англійська мова

Англійська для початківців EXTRA + online

Курс «Англійська для початківців Екстра» базується на дуже популярній сьогодні концепції Edutainment (освіта + розвага), що дозволяє зробити процес навчання максимально захоплюючим, різноманітним й ефективним і перетворити його у своєрідну комунікативну гру.

У курсі англійської представлено велику кількість кольорових ілюстрацій, що активізують різні канали сприйняття й забезпечують найбільш ефективне засвоєння матеріалу. Курс відрізняється інтенсивною подачею як лексичного, так і граматичного матеріалу, а численні діалоги героїв курсу, що прив'язані до повсякденних комунікативних ситуацій, створюють ефект занурення в мовне середовище.

Крім того, у курсі пропонуються найрізноманітніші завдання й вправи, що дозволяють відробити всі чотири мовних навички (читання, аудіювання, говоріння й письмо): кросворди, робота з ілюстративним матеріалом, прослуховування сучасних пісень, психологічні тести, картографія й т.д.

Англійська для початківців EXTRA українською мовою + online

На кого розрахований курс

Ми змінемо ваше уявлення про те, як вивчати мову. А головне, про те, як її вивчити. Зверніть увагу на курси англійської онлайн для початківців і подружіться з найпопулярнішою мовою світу.

Отже, годі витрачати час і гроші на дорогу. Вибирайте інтернет курс і отримуйте знання в комфортній обстановці, без надмірних зусиль й зайвого часу.

Ви отримаєте все, що необхідно для ефективного вивчення:

 • навчальні матеріали з різноманітними діалогами та вправами для закріплення нових слів та правил. Тренуйтесь, розважаючись;

 • аудіоматеріали, які ви завжди можете закачати на улюблений гаджет, щоб удосконалювати вимову там, де є час і натхнення;

 • курс англійської мови онлайн для початківців, який підійде для дорослих і підлітків. Це прекрасний тренажер для тренування розмовних навичок і вивчення граматичних правил. Ви вчите англійську, граючи, і водночас проходите прискорений курс з натхненням і азартом.

Ви самі вибираєте графік занять та швидкість навчання. Тож до вашої уваги як інтенсивний курс англійської мови, так і уповільнений темп. Початківцям рекомендуємо приділяти заняттям 20-30 хвилин на день, займаючись у звичайному ритмі. А для тих, для кого англійська не в новинку, але потрібно освіжити в пам’яті слова та правила, цілком підійде експрес-курс.

Посилання для реєстрації на безкоштовне тестове заняття на відео курсі англійської мови для початківців – нижче. А якщо залишилися сумніви, скачайте пробний урок.


Англійська для початківців

Попередні знання не потрібні!

Курс англійської призначений для тих, хто ніколи не вивчав англійської мови раніше, а також для тих, хто має потребу у поновленні забутих знань. Він познайомить Вас з основними правилами англійської граматики, які Ви зможете закріпити за спеціально розробленими вправами для розвитку розмовних навичок і сприйняття мовлення на слух. Граматичні правила представлені в курсах англійської у мінімально необхідному обсязі, новий матеріал уводиться поступово, невеликими частинами.

Англійська для початківців українською мовою

На кого розрахований курс

Дистанційне навчання ідеальне для тих, хто хоче отримати повну свободу, вивчаючи англійську. Вчить мову на позитиві, в комфортному місці, без стресів та поспіху. Вдома, на дачі, в парку – навчання повинно приносити задоволення і не перевантажувати розпорядок.

Курси англійської мови для початківців ЄШКО зацікавлять і дорослих, і підлітків бо базуються на методиці природного засвоєння знань.

Для вивчення матеріалу цілком достатньо 20–30 хвилин на день – він подається невеликими блоками. В кожному блоці ви знайдете корисні вправи та діалоги, які допоможуть без надмірних зусиль освоїти граматичні правила, запам’ятати нові слова та потренувати читання, письмо та говоріння.

Не забувайте слухати аудіо курс: англійська записана носіями мови, а це особливо важливо для початківців, оскільки правильну вимову потрібно виробити з самого початку.

Отже, найкращий курс розмовної англійської з нуля перед вами. Пам'ятайте: навчання допоможе досягти багато чого:

 • отримати кращу роботу й зробити кар'єру;

 • більше заробляти й вирішувати будь-які питання за кордоном без паніки;

 • подорожувати без мовних бар'єрів.

Вивчення розмовної англійської для початківців на курсі ЄШКО принесе максимум задоволення. Він підійде і для дорослих, і для школярів. Ви витратите мінімуму часу, сил та коштів, а сьогодні ще й зекономите, бо можете купити короткий помісячний курс зі знижкою. Та для початку скачайте безкоштовний урок.


Англійська для середнього рівня EXTRA+ online

На кого розраховано курс

Якщо ви хочете підвищити свій рівень англійської, але вас лякають нудні, одноманітні уроки, від яких немає користі, тоді цей курс для вас. Ще ніколи курс англійської для середнього рівня так легко не опановувався! Його спрямовано як на тих, хто колись вивчав мови і набув певних навичок, так і на тих, хто опанував курс ЄШКО «Англійська для початківців EXTRA». Щоб визначити свій рівень знань, пропонуємо вам тест для самоконтролю.

Матеріал курсу викладено доступно та цікаво: ви ніби берете участь в захопливій грі, тому за жодних обставин не відмовитесь від навчання.
Крім того, ви навчаєтеся дистанційно і завжди можете поставити будь-які запитання своєму особистому викладачу (кожний наш студент має таку можливість).

Чи задовольнить ваші вимоги курс «Англійська для середнього рівня EXTRA», дізнайтеся просто зараз, скачавши безкоштовно наш пробний урок.

Англійська для середнього рівня

На кого розраховано курс?

Якщо ви опанували початковий рівень англійської і вирішили продовжити навчання, зовсім необов'язково викроювати час на курси. ЄШКО пропонує підкорити середній рівень англійської мови без відриву від вашої основної діяльності. Варто лише замовити навчальні матеріали курсу «Англійська для середнього рівня». Отримавши необхідні журнали та аудіододаток, залишається зручніше влаштуватися (вдома, під час робочої перерви, на відпочинку, в будь-який вільний час) і зануритися в цікавий процес навчання. Курс дійсно цікавий, оскільки містить безліч нової інформації, яка засвоюється дуже легко. Річ у тому, що спеціальна методика, покладена в основу навчання, задіює відразу всі види пам'яті (зорову, моторну та логічну), тобто ви нічого не заучуєте, а засвоюєте інформацію невимушено. І найголовніше – курс стане в пригоді і тим, хто колись опановував мову, але не мав певного досвіду. Щоб визначити свій рівень знань, пропонуємо наш контрольний тест.

Курс містить кілька десятків лексичних тем. Ось деякі з цих «розширених» блоків: мистецтво, погода, вуличний рух, фінансова діяльність, географічна тематика тощо. А ось окремі приклади нових груп слів: поїздки та подорожі, назви європейських країн, їхніх мешканців та народів; назви тварин, космос, професії та професійна діяльність.

Скачайте пробний урок курсу ЄШКО «Англійська для середнього рівня» і відразу зрозумієте, чи задовольнить цей курс ваші вимоги.

Англійська для середнього рівня українською мовою

На кого розрахований курс

Дуже часто, вивчаючи англійську мову в школі, ми стверджуємо, що володіємо нею. Втім, часто не усвідомлюємо, наскільки наші знання поверхові. Адже, коли потрібно застосувати свої уміння та навички на практиці (приміром, перебуваючи за кордоном або спілкуючись з іноземцем), розуміємо, що знань бракує, тому починаємо шукати додаткові підручники. Ми хочемо опанувати англійську швидко й ефективно, проте, на жаль, не всі посібники можуть стати у пригоді.

Якщо ви вирішили навчатися далі, пропонуємо записатися на курс ЄШКО «Англійська для середнього рівня». Це найкращий варіант для тих, хто вже вивчав англійську на нашому курсі для початківців. Також цей курс спрямовано й на тих, хто намагався вивчити мову самостійно або брав уроки у репетиторів багато часу назад і бажає заповнити прогалини в знаннях.

Завдяки унікальній методиці природного здобуття знань та спеціально розробленим вправам ви за короткий час опануєте великий обсяг нового матеріалу плюс пригадаєте те, що вивчали раніше. Ви зможете підкорити середній рівень англійської мови, приділяючи урокам усього півгодини на день. Ви навчатиметеся там, де вам зручно, самі будете визначати і коригувати свій графік. Це зручна форма навчання для студентів або тих, хто працює.

Уявіть, можна навчатися вдома, на відпочинку – у будь-який вільний час! До речі, ви завжди можете звернутися до свого особистого викладача (в ЄШКО його закріплено за кожним студентом). На всі запитання, що виникнуть під час навчання, ви отримаєте змістовні відповіді і корисні поради.

Ви самі обираєте темп навчання. Якщо ви можете опанувати програму за місяць, навіщо витрачати час і відвідувати курси кілька місяців? І навпаки: що робити, якщо ви не встигаєте, а курс добігає кінця? Отже, у будь-якому разі у пригоді стане дистанційне навчання: економія часу, заощадження коштів і, безумовно, індивідуальний підхід.

Якщо ви й досі вагаєтеся або хочете ознайомитися з матеріалом, перш ніж записатися на курс, рекомендуємо скачати безкоштовний пробний урок. Також ви можете визначити свій рівень знань за допомогою тесту для самоконтролю.

Англійська для вищого рівня EXTRA + online

На кого розрахований курс

Ви непохитно йшли до своєї мети – вивчити англійську мову, і досягли найвищого рівня advanced english? Це свідчить про те, що інших перепон на шляху до вашої блискучої кар’єри за кордоном немає. До речі, зовсім не обов’язково подорожувати до Великої Британії або Сполучених Штатів – англійська мова відчиняє двері у будь-якому місці земної кулі. Навіть у російськомовному світі ваша професійна «вартість» з високим рівнем володіння англійською збільшується одразу у кілька разів. Під час банального пошуку роботи на сайтах резюме англомовного фахівця потрапляє до поля зору зовсім інших працедавців, а зарплатні пропозиції можуть збільшуватися на кілька порядків.

Отже, мотивацію продовжувати навчання ми з вами з’ясували. Час обрати спосіб, у який ви здобудете необхідні знання. Палітра мовних курсів ЄШКО давно здобула популярність серед студентів різного віку й рівня підготовки. Але особливим попитом користуються курси із префіксом EXTRA. Напевно ті, хто починав знайомство з англійською мовою саме з ЄШКО, не втрималися від спокуси спробувати нашу новинку, із задоволенням приймуть пропозицію продовжити навчання за так званою ігровою методикою. Погодьтеся, відмовитися від неї так само важко, як проміняти захопливий бестселер на класичну літературу. Адже класика корисна і якісна, але EXTRA захоплива й дуже цікава. Саме на численні прохання наших студентів ми відкриваємо новий курс «Англійська для вищого рівня EXTRA». Якщо раніше ви вивчали англійську мову без допомоги ЄШКО, пропонуємо порівняти попередні, знайомі вам рівні за нашими курсами «Англійська для початківців» або «Англійська для середнього рівня». Аби зрозуміти принцип EXTRA, просто завантажуйте пробне заняття й порівняйте із традиційною манерою викладання. Якщо ви ніколи не стикалися із таким новаторським методом, не варто ні жалкувати, ні боятися. Ви без проблем опануєте його разом з ЄШКО й назавжди поміняєте своє ставлення до вивчення іноземних мов як таких. Швидше за все, вам настільки сподобається перший урок і програма, що ви не зможете зупинитися й дуже швидко «дочитаєте» весь курс.


Англійська для вищого рівня

На кого розрахований курс

Якщо ви відкрили цю сторінку й уважно читаєте анотацію до курсу англійської мови для вищого рівня, це означає, що ви людина напрочуд цілеспрямована. Адже вище рівня англійської advanced може бути лише рівень носія мови. Отже, ви успішно опанували курс ЄШКО «Англійська для середнього рівня» й готові продовжити навчання? Або просто ваш життєвий принцип – «навчатися завжди»? Усі іноземні мови такий підхід шанують, і англійська для вищого рівня вам обов’язково підкориться. Головна відмінність цієї високої сходинки пізнання від усіх попередніх – це перехід у світ «живої» англійської. Іншими словами, у чужій англомовній країні ви тепер будете відчувати себе не туристом, а повноцінним громадянином. Напевно, ви вже готуєтеся стати професійним «громадянином світу», який обирає роботу за рівнем заробітної плати й не звертає уваги на кордони держав. Вищий рівень англійської необхідний вам для вільного спілкування не лише у побуті, а й на роботі. Адже там більше тем для обговорення, і лексичне навантаження значно складніше. Особливо це стосується наукового світу. У ньому навіть резюме набагато складніше й докладніше, ніж для звичайної професії. Ну а якщо ви талановитий програміст, то англійська взагалі ваша друга «рідна» мова. Одразу попереджаємо: на шляху до підкорення цього високого поверху міжнародного професійного «хмарочоса» доведеться самовдосконалюватися. Єдиний помічник і вчитель у цьому питанні – дистанційні курси ЄШКО і якісні підручники. Ну а поки ви ще не досягли рівня носія мови, наші викладачі багато чому вас навчать, не навіть на відстані. Аудіосупровід до курсу англійської advanced навчить вас правильно «оживлювати» свою мову інтонаційно й завдяки ідеальній вимові. Структуру занять легко зрозуміти за допомогою пробного уроку. Завантажити його можна через посилання внизу сторінки.


Business English EXTRA+ online

На кого розрахований курс

Курс ділової англійської мови (business English) ЄШКО створено для тих, хто зацікавлений в кар’єрному розвитку й хоче вивчити англійську для роботи вдома, не перевантажуючи свій звичний графік. Навчання без відриву від основної діяльності, без стресу та надмірних зусиль дозволить вивчити бізнес інгліш в короткий термін та досягти значних успіхів на ринку праці, як в Україні так і за кордоном.

Англійська для кар’єри – саме така мета нашого курсу. І ми запрошуємо зареєструватися, якщо перед вами стоять такі цілі й бажання:

 • досягти успіху в міжнародній компанії, за кордоном або відкрити свій бізнес;
 • навчитися гідно вести ділові переговори англійською та ефективно налагоджувати зв'язки із закордонними партнерами;
 • розширити словниковий запас для бізнес спілкування й поліпшити мовні навички для досягнення професійних цілей;
 • освоїти тонкощі ділового етикету й легко встановлювати нові ділові контакти;
 • удосконалити майстерність ведення телефонних переговорів англійською.

Безкоштовний пробний урок допоможе прийняти правильне рішення. Качайте!


Ділова англійська

На кого розрахований курс

Якщо ви шукаєте можливості для вивчення англійської для ділового спілкування, ви знайшли оптимальний варіант. Ми пропонуємо бізнес курси англійської мови (business English course), які допоможуть кар’єрі та грамотному спілкуванню в бізнес колах.

Перед вами курси ділової англійської мови, які допоможуть розібратися в нюансах ділового листування, складання контрактів, резюме та звітів англійською. Ви вивчите необхідні вирази й фрази, доречні на офіційних зустрічах.

Після закінчення курсу ви зможете аналізувати й обговорювати проекти, робити презентації й пропрацьовувати робочі моменти з іноземним керівництвом. Освоїте тонкощі ділового листа англійською, віртуозно пройдете співбесіду і грамотно поспілкуєтесь із закордонними партнерами.

Навчання на курсі не потребує багато часу та дає повну свободу в виборі темпу навчання. Наші викладачі, які будуть допомагати дистанційно, гнучко підходять до графіка навчання. Так що вибирайте, як вам зручніше навчатися: чи то у прискореному темпі, чи вам до вподоби більш помірна частота занять. Результат буде незмінним – максимальна ефективність і результативність.

Навчальні матеріали (coursebook) укупі з аудіоматеріалами містять повну інформацію, необхідну для засвоєння правильної ділової англійської мови, вільного спілкування і коректного письма.

Отже, не відкладайте розвиток своєї кар’єри. Перед вами безкоштовний пробний урок. Скачайте його!


Англійська для дітей українською мовою + online

На кого розрахований курс

Курс ЄШКО «Англійська для дітей» кілька років поспіль тримається у рейтингу найпопулярніших. Наша інформаційна лінія отримує велику кількість дзвінків від батьків з різних куточків країни, які переймаються проблемою, як навчити дитину англійської мови. Зазвичай це тато або мама, які розуміють, що їхня дитина не встигає засвоювати навчальний матеріал з англійської у школі, і намагаються допомогти їй у домашніх умовах.

Дехто просто бажає, аби його дитина розпочала вивчення англійської від самого дитинства й пішла до школи із достатнім рівнем початкових знань. Адже далеко не в кожному дитячому садочку є група з вивчення іноземної мови. Та вже ніде правди діти, у деяких віддалених районах навіть у школах спостерігається гострий дефіцит викладачів-«іноземців». Ще більше бракує фахівців, які готові донести науку до дитини. А вартість послуг особистого репетитора зазвичай «кусаються».

Ми ретельно проаналізували прохання наших клієнтів і дійшли висновку, що їх цікавить такий курс англійської мови для дітей, під час вивчення якого вони також матимуть змогу брати активну участь в освітньому процесі: перевіряти домашні завдання малюка, роз’яснювати складні моменти, а, можливо, навіть вчити англійську разом. Адже ваша дитина не в змозі самостійно організувати процес навчання. І батьки, як ніхто інший, можуть у цьому допомогти.

Таким чином народився новий навчальний курс ЄШКО «Англійська для дітей». Це не лише уроки англійської мови для дітей, але й досить докладний матеріал для домашніх викладачів – батьків, бабусь і дідусів, старших братів і сестер.

Отже, скачуйте пробний урок і докладніше дізнайтеся про його структуру.


Англійська для дітей + online

Не секрет, що максимального успіху у вивченні мови легше за все домогтися, розпочавши засвоювати її ще в дитинстві, коли пам'ять може «завантажувати» безліч інформації, а мовний апарат досить гнучкий, щоб правильно імітувати іноземні звуки. Курс ЄШКО «Англійська для дітей» - неоціненна підмога для юних студентів нашої Школи. Курс першого рівня складності орієнтований у першу чергу на дітей 6-11 років (дітям достатньо уміти читати й писати). Навчання на нашому курсі англійської для дітей легке та доступне!

Разом із чарівними героями барвистого курсу «Англійська для дітей» наші юні студенти незабаром навчаться вимовляти перші англійські фрази й розуміти усну англійську мову.