Ваш код акції: 41584

Езотерика

Езотерика – наука про приховане-містичне призначення людини. Усім, хто цікавиться внутрішніми процесами, що відбуваються як у Всесвіті, так і в глибині людської душі, ЄШКО пропонує свої курси.
Езотерика

Карти Таро

Цей чудовий барвистий курс пропонує Вам помандрувати до таємниць власного «я» і пізнати свою особистість, знайти свій життєвий шлях й свою місію у цьому світі. Курс «Карти Таро» призначено для тих, хто не має спеціальної психологічної підготовки, але хоче поширити знання про людину й невідомі сфери людської особистості.

Парапсихологія

Наш курс «Парапсихологія» допоможе Вам знайти відповіді на питання, що стосуються таємниць життя, духовної сфери й невідгаданих явищ. Метою нашої подорожі по дорогах магів і містиків, а також дослідників незвичайних і таємних явищ – езотериків, оккультистів і парапсихологів буде пізнання прихованих можливостей душі й тіла.

Вивчаючи матеріали уроків і виконуючи вправи, що запропоновано у цьому курсі, Ви навчитеся змінювати стан своєї свідомості, контролювати думки й фізичне тіло, використовувати творчу уяву.

Під час навчання Ви відкриєте у собі безліч нових здібностей і навчитеся успішно формувати події свого життя.

Курс астрології

Кому адресований курс

Як часто ми дивимося в небо, намагаючись розгадати зміст таємничих зіркових малюнків! Якісь ромби, ламані лінії, дивовижні фігури – максимум, що може побачити в небесній височині необізнана людина. Адже зірок так багато, і дуже кортить дізнатися про них якомога більше. Вихід один – терміново шукати самовчитель з астрології! Вас колись відвідували подібні думки? А може, в дитинстві ви понад усе любили екскурсії до планетарію?

Нажаль, ми не завжди знаходимо час на хобі, тим більше ніколи вивчати астрологію. Таким чином, багато бажань і мрій залишаються нереалізованими. А що б ви сказали, якби у вас раптово з’явилася можливість опановувати цю науку дистанційно? Якщо усі навчальні матеріали з астрології будуть надходити на ваше ім’я у найближче поштове відділення? Нікуди не потрібно їздити, не потрібно з’ясовувати графіки викладачів… У вас буде особистий викладач, з яким ви зможете обговорити будь-які питання у зручний для вас час… Вже цікаво?

ЄШКО пропонує вам саме такий «Курс астрології». Це самовчитель, який підійде кожному, незалежно від початкового рівня знань з астрології. Він містить 24 уроки (по два у кожному з 12 навчальних журналів), у яких презентована практична астрологія. У навчальних матеріалах немає нічого зайвого або другорядного – лише факти, досвід, знання, які, безперечно, стануть безцінними для початківців, адже з першого уроку дають можливість власне займатися астрологією, а не читати про неї купу зайвих статей. Виконуючи цілу низку практичних вправ, ви одразу відчуєте позитивний результат – у вас усе виходить!

Хочете вже зараз доторкнутися до загадкового світу «зіркової» науки? Ласкаво просимо! Завантажуйте безкоштовний пробний урок – почніть сьогодні.


Мистецтво фен-шуй

Для кого призначений курс

«Усе в тебе не за феншуй – і меблі, і життя!..» Як часто ми чуємо такі поради й оцінки? Майже щодня! Наші добрі знайомі, та й ми самі почасти вживаємо це новомодне слівце, достеменно не розуміючи, що саме воно означає.А йдеться про справжнє східне мистецтво феншуй, що вже налічує понад п’ять тисяч років історії. Ця стародавня китайська дисципліна вивчає гармонію життєвого простору.

До речі, у перекладі з китайської слово феншуй означає єдність «вітер і вода». Отже, якщо ви вирішили не кидати слів на вітер, а прагнете опанувати феншуй доскнало, ми готові запропонувати вам цікавий курс із 40 уроків феншуй, де немає жодного рядка популярно-сумнівних відомостей, що суперечать одна одній. Адже не секрет, що більшість видань на цю тему були написані виключно з комерційною метою. Отже, нічого корисного ви в них не знайдете, а читати такі творіння – все одно що марно витрачати час і зовсім не зайві для кожного кошти.

Курс феншуй від ЄШКО – це послідовне викладення усіх основних принципів стародавньої науки. Матеріал має практичну спрямованість і доступний як для початківців, так і для тих, хто вже має певне уявлення про феншуй. Зверніть увагу, ваше навчання ви можете планувати на будь-який зручний для вас час – вдома, на роботі під час перерви, у потязі або літаку під час подорожей. Ви також вільні самостійно обирати термін свого навчання.