Ваш код акції: 45576

Езотерика

Езотерика являє собою своєрідну науку або, скоріш за все, вчення, яке дає знання, часом містичне, про місце кожної людини й кожного об’єкта у Всесвіті. Вона відкриває секрети незримого світу, розкриває скриті таємниці свідомості. Це курс самопізнання, котрий допоможе виявити й розвити приховані здібності й дасть уяву про можливості людської душі.

Дуже часто ми не розуміємо, який великий потенціал є у кожної людини, які здібності вона має, та яку ролі відіграє в житті й у Всесвіті. Призначення езотерики допомогти духовному розвитку, створити основу для гармонічного співіснування душі та тіла, формувати умови для гармонії зовнішнього та духовного життя.

Езотерика – це школа самопізнання, де ви пізнаєте світ, який знаходиться за межами дотику або слуху. Для того, щоб розібратися у процесах, які відбуваються у Всесвіті, ви навчитеся використовувати інтуїцію і тонке бачення. Знання, які ви отримаєте, не лежать на поверхні. Вони не доступні кожному, а приховані від звичайних, стандартних методів дослідження.

Кого зацікавлять курси езотерики

Якщо ви прагнете самопізнання й самовдосконалення, гармонії душі та тіла, базовий курс, що вивчає основи езотерики, обов’язково вас зацікавить. Будь-яка людина прагне змінити себе, змінити на краще навколишній світ й своє відношення до нього, досягти гармонічності.

Людей здавна цікавили питання безсмертя і свободи душі. Вони намагалися осягнути духовні й містичні процеси, дізнатися більше про енергію й енергетику людського тіла, про його ауру та резерви можливостей. Особливо хотіли розібратися в питаннях зцілення та біоенергетики.

Якщо це також цікавить вас і ви не боїтесь зробити крок у невідоме, кардинально змінити світогляд і ставлення до Всесвіту та його незримих процесів, поринути у вчення древніх, місцями містичне, то школа езотерики – саме те, що вам потрібно.

Виберіть, як зручніше вивчати езотерику. Ви можете це робити онлайн, дистанційно, розташувавшись комфортно в будь-якому улюбленому місці, або відвідувати очні курси на заняттях з викладачем. Щоб не вибрали, ви досягнете успіху, доб’єтесь рівноваги та гармонії, пізнаєте себе, навколишній світ і знайдете своє місце у Всесвіті.

Що ви отримаєте після навчання на курсах езотерики

Перш за все, освоївши начальний курс езотерики, ви придбаєте безцінний багаж знань, який кардинальним чином змінить світогляд. Навчання духовним практикам посприяє створенню гармонії душі та тіла. Це допоможе зрозуміти, хто ви є, і суть ваших потреб. Ви дізнаєтесь, яке призначення речей та людей у Всесвіті.

Перед вами відкриється зовсім інший світ: ви пізнаєте раніше приховані від вас закони, за якими існує Всесвіт і за якими взаємодіють всі об\'єкти в нашій зримій і незримій дійсності.

Одним із завдань езотерики є вивчення тонких закономірностей, що існують у формі енергії, яка керує багатьма процесами. І ви навчитеся бачити приховане від інших, отримувати інформацію, що приходить по тонким каналам. Це змінить ваше життя й ставлення до нього.

Ви освоїте різноманітні медитативні й дихальні практики, завдяки котрим навчитеся очищати свідомість. Навчитеся зосереджуватися на своєму внутрішньому світі й, в результаті, розкриєте свої приховані здібності, відкриєте в собі здатність, наприклад, до самозцілення та до зцілення інших.

Ви з легкістю позбавитесь від таких непотрібних речей, як негативні думки та бажання, роздратування, депресії. Це зробить вас більш врівноваженим. Цьому посприяють енергетичні практики та медитації. Через пізнання навколишнього світу, ви пізнаєте себе. Вивчення езотерики допоможе знайти своє місце в цьому світі. Ви станете більш щасливим. Досягнете гармонії. Готові?

Езотерика

Карти Таро

На кого розрахований курс

Цей чудовий барвистий курс пропонує Вам помандрувати до таємниць власного «я» і пізнати свою особистість, знайти свій життєвий шлях й свою місію у цьому світі. Курс «Карти Таро» призначено для тих, хто не має спеціальної психологічної підготовки, але хоче поширити знання про людину й невідомі сфери людської особистості.


Парапсихологія

На кого розрахований курс

Наш курс «Парапсихологія» допоможе Вам знайти відповіді на питання, що стосуються таємниць життя, духовної сфери й невідгаданих явищ. Метою нашої подорожі по дорогах магів і містиків, а також дослідників незвичайних і таємних явищ – езотериків, оккультистів і парапсихологів буде пізнання прихованих можливостей душі й тіла.

Вивчаючи матеріали уроків і виконуючи вправи, що запропоновано у цьому курсі, Ви навчитеся змінювати стан своєї свідомості, контролювати думки й фізичне тіло, використовувати творчу уяву.

Під час навчання Ви відкриєте у собі безліч нових здібностей і навчитеся успішно формувати події свого життя.

Курс астрології

На кого розрахований курс

Як часто ми дивимося в небо, намагаючись розгадати зміст таємничих зіркових малюнків! Якісь ромби, ламані лінії, дивовижні фігури – максимум, що може побачити в небесній височині необізнана людина. Адже зірок так багато, і дуже кортить дізнатися про них якомога більше. Вихід один – терміново шукати самовчитель з астрології! Вас колись відвідували подібні думки? А може, в дитинстві ви понад усе любили екскурсії до планетарію?

Нажаль, ми не завжди знаходимо час на хобі, тим більше ніколи вивчати астрологію. Таким чином, багато бажань і мрій залишаються нереалізованими. А що б ви сказали, якби у вас раптово з’явилася можливість опановувати цю науку дистанційно? Якщо усі навчальні матеріали з астрології будуть надходити на ваше ім’я у найближче поштове відділення? Нікуди не потрібно їздити, не потрібно з’ясовувати графіки викладачів… У вас буде особистий викладач, з яким ви зможете обговорити будь-які питання у зручний для вас час… Вже цікаво?

ЄШКО пропонує вам саме такий «Курс астрології». Це самовчитель, який підійде кожному, незалежно від початкового рівня знань з астрології. Він містить 24 уроки (по два у кожному з 12 навчальних журналів), у яких презентована практична астрологія. У навчальних матеріалах немає нічого зайвого або другорядного – лише факти, досвід, знання, які, безперечно, стануть безцінними для початківців, адже з першого уроку дають можливість власне займатися астрологією, а не читати про неї купу зайвих статей. Виконуючи цілу низку практичних вправ, ви одразу відчуєте позитивний результат – у вас усе виходить!

Хочете вже зараз доторкнутися до загадкового світу «зіркової» науки? Ласкаво просимо! Завантажуйте безкоштовний пробний урок – почніть сьогодні.


Мистецтво фен-шуй

На кого розрахований курс

«Усе в тебе не за феншуй – і меблі, і життя!..» Як часто ми чуємо такі поради й оцінки? Майже щодня! Наші добрі знайомі, та й ми самі почасти вживаємо це новомодне слівце, достеменно не розуміючи, що саме воно означає.А йдеться про справжнє східне мистецтво феншуй, що вже налічує понад п’ять тисяч років історії. Ця стародавня китайська дисципліна вивчає гармонію життєвого простору.

До речі, у перекладі з китайської слово феншуй означає єдність «вітер і вода». Отже, якщо ви вирішили не кидати слів на вітер, а прагнете опанувати феншуй доскнало, ми готові запропонувати вам цікавий курс із 40 уроків феншуй, де немає жодного рядка популярно-сумнівних відомостей, що суперечать одна одній. Адже не секрет, що більшість видань на цю тему були написані виключно з комерційною метою. Отже, нічого корисного ви в них не знайдете, а читати такі творіння – все одно що марно витрачати час і зовсім не зайві для кожного кошти.

Курс феншуй від ЄШКО – це послідовне викладення усіх основних принципів стародавньої науки. Матеріал має практичну спрямованість і доступний як для початківців, так і для тих, хто вже має певне уявлення про феншуй. Зверніть увагу, ваше навчання ви можете планувати на будь-який зручний для вас час – вдома, на роботі під час перерви, у потязі або літаку під час подорожей. Ви також вільні самостійно обирати термін свого навчання.