Ваш код акції: 45576

Фінанси та облік

Впевненість, стабільність, високий заробіток

Хочете бути затребуваним і впевненим у завтрашньому дні? Вас захоплює магія цифр і чисел? Тоді курси з фінансів стануть забавним ребусом, розгадавши який, ви без зусиль отримаєте стабільну роботу й хороший дохід.

Тільки подумайте: будь-якій організації потрібен бухгалтер і економіст, кожному ФОПнику необхідний бухгалтерський супровід і консультації. Значить, хороший фахівець буде завжди мати попит. Тому курси з фінансів і бухгалтерського обліку – це крок до стабільності та втілення багатьох життєвих планів.

Основи обліку фінансів – з чого почати

Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися кар’єрою й хочете вибрати безпрограшний варіант, то він перед вами: курси бухгалтерів для початківців і для тих, хто хоче просунутися далі та освоїти 1С бухгалтерію. Заняття дистанційні, так що не постраждають ні робочий графік, ні дозвілля. 20-30 хвилин на день зовсім не порушать ваші плани, чи не так?

Тому вирішуйте, качайте безкоштовний урок онлайн, щоб переконатися: так, ця професія принесе радість, а методика відповідає очікуванням і справді працює. Ви докладно познайомитеся з програмою й дізнаєтеся, як будуть проходити заняття.

Управління фінансами підприємства та складання звітності – відповідальна справа. В рамках курсу ви отримаєте весь необхідний матеріал (лекції + практикуми) для успішного старту кар’єри. І зовсім не важливо, чи працювали ви раніше в області фінансів чи ні, почнете навчання з чистого аркуша або вже є певний досвід, наприклад, в плануванні, менеджменті або складанні звітів.

Дистанційне навчання: облік фінансів, грошових коштів, бухоблік і не тільки

Дистанційна освіта стає все більш популярною й цьому існує безліч причин:

  • значна економія грошей, оскільки заочні заняття коштують набагато дешевше, ніж очні курси або репетитор;
  • колосальна економія часу: студенту нікуди не треба їхати й витрачати час на дорогу;
  • повна свобода: більшість людей надають перевагу гнучким графікам і хочуть самі вибирати, де, коли і скільки займатися.

А курси ЄШКО вигідно відрізняються ще й всебічною підтримкою викладачем. Тому ви з легкістю, без стресів і поспіху освоїте аналіз фінансів підприємства, отримаєте вичерпну інформацію з бухгалтерського та складського обліку, розберетеся в бухобліку на ПК і багато іншого.

Ми вчимо заочно, але не залишаємо студентів віч-на-віч із важкими питаннями. Консультації професіоналів, інформаційна служба підтримки з досвідченими менеджерами, відповіді на питання в домашніх завданнях онлайн – ми зробили все, щоб вивчення матеріалу було плідним і результативним.

Що необхідно знати власнику фірми

Якщо ви збираєтеся відкрити бізнес і вважаєте за краще самі контролювати потоки грошових коштів і здійснювати управління фінансами, курс бухобліку стане надійною підмогою. Адже саме керівник ставить останню крапку над «і» в усіх операціях. І наскільки бізнес буде вдалим залежить перш за все від нього, а потім вже від команди грамотних помічників. Тому хоча б короткий курс з планування та розподілу фінансів необхідний.

Ознайомтеся з програмою – це безкоштовно й не займе багато часу. Ви переконаєтеся, що отримані знання допоможуть грамотно та виважено підходити до керівництва фірмою, правильно розподіляти грошові потоки й примножувати прибуток.

Навчальні матеріали ЄШКО – ефективний самовчитель, енциклопедія, яка відповість на багато запитань щодо ведення звітності та оподаткування. Загалом, це азбука бухобліку від «а» до «я». Так що не сумнівайтеся. Стане в пригоді обов’язково!

Фінанси та бухоблік – кому навчання буде корисним

На курс можуть реєструватися всі без обмежень віку й місця проживання. Так що сміливо оформляйте заявку, якщо прагнете:

  • освоїти бухоблік з нуля та отримати перспективну спеціальність;
  • зробити стрімку кар’єру;
  • вивчити основи 1С і згодом стати 1С програмістом;
  • оновити та поглибити знання після перерви в роботі;
  • почати бізнес і грамотно керувати грошовими потоками;
  • працювати фрілансером і заробляти більше.

Безкоштовні пробні уроки перед вами. Качайте й удосконалюйтеся!

Фінанси та облік

Основи бухгалтерського обліку українською мовою

На кого розрахований курс

Відповідальний, цілеспрямований, усе робить якісно і вчасно. Про кого йдеться? Звичайно ж, про бухгалтера, про ідеального бухгалтера. Щиро кажучи, у цій професії інших не повинно й бути. Бухгалтер – затребувана та шанована людина на будь-якому підприємстві, яка непогано заробляє, якщо робить усе бездоганно.

Ви теж хочете опанувати цю професію? Шукаєте бухгалтерські курси, які пристосовані для початківців? Чи ви вже цікавились бухгалтерським фінансовим обліком, колись вже навчалися на курсах бухгалтерів, проте хочете підвищити свій рівень знань і набути практичних навичок?

Пропонуємо оптимальний варіант – дистанційні курси бухгалтерського обліку, які можна опановувати вдома. Отже, ви навчаєтеся, коли вам зручно. До речі, вам буде забезпечено підтримку особистого викладача. З ним завжди можна порадитися, поставити запитання, які виникають під час навчання.

Завдяки унікальній методиці матеріал курсу засвоюється швидко і невимушено. До речі, виконуючи вправи, що містять теоретичні відомості з обліку і аудиту, ви навчаєтеся і водночас закріплюєте навички на практиці. Це прискорює процес навчання.

Скачайте онлайн безкоштовний пробний урок курсу з ведення бухгалтерського обліку і переконайтеся, що це саме те, що вам потрібно.

Бухгалтерський облік на ПК v.8

На кого розрахований курс

Ми пропонуємо Вам підвищити свій професіоналізм, пройшовши кореспондентський курс ЄШКО «Бухгалтерський облік на ПК» на основі програми «1С: Бухгалтерія 8». Послідовно вивчаючи уроки курсу, виконуючи практичні та домашні завдання, Ви зможете самостійно встановлювати і налаштовувати під своє підприємство програму «1С: Бухгалтерія 8», задавати параметри облікової політики, також придбаєте навички роботи з документами та звітами програми. Ви зможете вести облік усіх бухгалтерських напрямків, зіставляти дані, отримувати звіти. Ви оволодієте навичками складання аналітичної та регламентної звітності в програмі «1С: Бухгалтерія 8».

Програма «1С: Бухгалтерія 8. Базова версія» є готовим рішенням для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві. Вона забезпечує строгу відповідність законодавству, оперативне відображення змін у законах і звітності, має широкі можливості налаштування для користувача, що дозволяють бухгалтеру самостійно настроювати методики обліку без допомоги програміста.

Основи бухгалтерського обліку

На кого розрахований курс

Бухгалтерія займається фінансовими аспектами діяльності підприємства і є джерелом важливої інформації, необхідної для прийняття різних господарських рішень. У нашому курсі на конкретних практичних прикладах розглядається весь процес бухгалтерського обліку, починаючи зі складання первинних бухгалтерських документів і закінчуючи одержанням готової фінансової звітності.