Ваш код акції: 43516

Фінанси та облік

Знання в області фінансів і обліку надають можливість працювати в найбільш стабільних і успішних організаціях.
Ви бажаєте одержати практичні навички ведення бухгалтерського обліку й фінансової звітності?
Ви пов’язуєте своє майбутнє з веденням господарської діяльності й шукаєте можливість підвищити свою кваліфікацію?
Ви відкрили власну фірму й бажаєте контролювати її фінансовий стан?
Найкращим рішенням для Вас будуть курси ЄШКО!
Наші освітні матеріали розроблені для самостійного вивчення! Ви можете вчитися у будь-який, зручний для Вас час! Під час навчання Ви перебуваєте під опікою особистого викладача, що допомагає Вам і перевіряє домашні роботи!
Фінанси та облік

Основи бухгалтерського обліку українською мовою

На кого розрахований курс

Відповідальний, цілеспрямований, усе робить якісно і вчасно. Про кого йдеться? Звичайно ж, про бухгалтера, про ідеального бухгалтера. Щиро кажучи, у цій професії інших не повинно й бути. Бухгалтер – затребувана та шанована людина на будь-якому підприємстві, яка непогано заробляє, якщо робить усе бездоганно.

Ви теж хочете опанувати цю професію? Шукаєте бухгалтерські курси, які пристосовані для початківців? Чи ви вже цікавились бухгалтерським фінансовим обліком, колись вже навчалися на курсах бухгалтерів, проте хочете підвищити свій рівень знань і набути практичних навичок?

Пропонуємо оптимальний варіант – дистанційні курси бухгалтерського обліку, які можна опановувати вдома. Отже, ви навчаєтеся, коли вам зручно. До речі, вам буде забезпечено підтримку особистого викладача. З ним завжди можна порадитися, поставити запитання, які виникають під час навчання.

Завдяки унікальній методиці матеріал курсу засвоюється швидко і невимушено. До речі, виконуючи вправи, що містять теоретичні відомості з обліку і аудиту, ви навчаєтеся і водночас закріплюєте навички на практиці. Це прискорює процес навчання.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу з ведення бухгалтерського обліку і переконайтеся, що це саме те, що вам потрібно.

Бухгалтерський облік на ПК v.8

На кого розрахований курс

Ми пропонуємо Вам підвищити свій професіоналізм, пройшовши кореспондентський курс ЄШКО «Бухгалтерський облік на ПК» на основі програми «1С: Бухгалтерія 8». Послідовно вивчаючи уроки курсу, виконуючи практичні та домашні завдання, Ви зможете самостійно встановлювати і налаштовувати під своє підприємство програму «1С: Бухгалтерія 8», задавати параметри облікової політики, також придбаєте навички роботи з документами та звітами програми. Ви зможете вести облік усіх бухгалтерських напрямків, зіставляти дані, отримувати звіти. Ви оволодієте навичками складання аналітичної та регламентної звітності в програмі «1С: Бухгалтерія 8».

Програма «1С: Бухгалтерія 8. Базова версія» є готовим рішенням для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві. Вона забезпечує строгу відповідність законодавству, оперативне відображення змін у законах і звітності, має широкі можливості налаштування для користувача, що дозволяють бухгалтеру самостійно настроювати методики обліку без допомоги програміста.

Основи бухгалтерського обліку

На кого розрахований курс

Бухгалтерія займається фінансовими аспектами діяльності підприємства і є джерелом важливої інформації, необхідної для прийняття різних господарських рішень. У нашому курсі на конкретних практичних прикладах розглядається весь процес бухгалтерського обліку, починаючи зі складання первинних бухгалтерських документів і закінчуючи одержанням готової фінансової звітності.