Ваш код акції: 43516

Курси французької мови

Французька мова – така чудова!

Вивчення французької за методикою ЄШКО принесе істинне задоволення всім шанувальникам цієї вишуканої мови. Наша мета – навчити розмовляти та розуміти французьку мову без надмірних зусиль. 

Це практичний курс як для початківців, так і для тих, хто прагне поглибити свої знання. Не думайте про вік, не пригнічуйте себе роздумами про відсутність здібностей. Курси французької, які ми пропонуємо, будуть ефективними для всіх: і для дорослих, і для студентів, і для підлітків, а також цілком підійдуть для навчання персоналу компанії.

Якщо ви вже починали вчити французьку, пройдіть безкоштовне тестування на нашому сайті. Ми допоможемо вибрати необхідний рівень. Подумайте також над тим, в якому темпі ви хотіли б навчатися: умови навчання на курсах дуже демократичні.

Зверніть особливу увагу на курс французької Extra + online. Методика курсу – навчання + розвага – зробить вивчення мови ефективним та цікавим. Ви отримаєте не тільки друковані учбові матеріали, збірники вправ й аудіозаписи, а ще й онлайн версію курсу. Отже будете вчити мову, граючись.

Та головною "родзинкою" наших курсів є всебічна підтримка студентів особистим викладачем та безкоштовні вебінари. Ви не залишитесь зі своїми питаннями наодинці. Допомога гарантована.

Вивчення французької на уроках ЄШКО – вишукане задоволення від успіху

Всі необхідні матеріали для вивчення французької мови ви отримаєте поштою. Так, навчання буде проходити дистанційно, тож ви значно заощадите і час, і кошти. Думаємо, що вам сподобається повна свобода у виборі місця та часу: де, скільки і коли вчити мову вирішуйте самі, керуючись своїми вподобаннями та вільним часом.

Навчальні посібники містять цікаві діалоги, багато корисної лексики та захоплюючі граматичні вправи. Теорія та практика так тісно переплітаються, що матеріал засвоюється без надмірного зубріння та зайвих зусиль. Курс французької ЄШКО – це ефективний самовчитель, який не дасть нудьгувати.

Істинне задоволення ви отримаєте від аудіозаписів. Вони начитані носіями мови, тож готуйтеся: ваша вимова буде чудовою. Прослуховуйте діалоги, намагайтеся відтворити інтонацію, вимову та мелодику.

Зверніть увагу: на нашому сайті ви можете скачати пробний урок безкоштовно. Ознайомтесь з програмою курсу, оцініть рівень знань, які ви отримаєте. А якщо вам до вподоби курс французької для початківців з версією онлайн, то зареєструйтеся на безкоштовний online урок. Доступ буде відкрито впродовж тижня, отож ви отримаєте вдосталь часу, щоб зрозуміти, як буде проходити процес навчання.

Французька онлайн – більше, ніж самовчитель

Часто студенти, які надають перевагу дистанційним курсам, хочуть навчатися в своєму темпі. Тому ми пропонуємо вибрати, що вам більш підходить: чи то нормальний темп, коли будете отримувати 2 уроки на місяць, чи плануєте займатись повільніше, бо завантажені роботою або навчанням, або ж хочете вчити мову в прискореному ритмі. Ми завжди з задоволенням йдемо назустріч побажанням студентів.

Прослуховуйте курс в транспорті, навчайтесь вдома, практикуйтесь на дачі, в парку – словом, де заманеться. Включайте аудіозаписи на телефоні, чи планшеті або вмикайте комп’ютер та насолоджуйтесь онлайн версією курсу. Це справжній віртуальний тренажер для вивчення мови. Діалоги "оживають" на екрані, а граматичні правила засвоюються, граючи.

Головне, що хочемо вам порекомендувати: вивчайте мову з радістю. Геть негативні думки! Не ставте собі перепон. Краще уявіть, як ви здивуєте рідних та знайомих, коли заговорите прекрасною французькою. Позитивні думки допоможуть в будь-якій справі.

Не вагайтеся! Скачайте безкоштовний пробний урок на нашому сайті або зареєструйтеся на безкоштовний онлайн урок. Це буде ваш перший, хоч і невеличкий, крок до вивчення найромантичнішої мови в світі – французької.

Французька мова

Французька для початківців EXTRA + online

На кого розрахований курс

Армія, багаж, батон, економіст, абажур, тощо – перелік слів, що походять з французької, в українській мові складає цілий словник. Ви вчили їх рідною мовою й жодного разу не замислювалися над тим, що ці слова можуть бути іноземними?

Чи може, ви або ваша дитина навчалися в українській школі, або з дитинства звикли думати українською мовою, а тепер вам дуже захотілося вивчити таку приємну іноземну – французьку? Звісно, вона не така поширена, як англійська або китайська, але набагато красивіша й зручніша у вивченні.

Знати французьку варто лише за те, що це мова кохання. Можливо, саме для справ сердечних вона вам і стане у нагоді. Адже подорож до Парижа – це у будь-якому разі прекрасний шанс змінити власне життя у всіх сенсах.

До того ж не лише Франція користується французькою мовою. Вона знадобиться вам і в Канаді, і в Бельгії, і в багатьох країнах Африки. Розмовляють французькою й у світовій банківській скарбниці – Швейцарії. Отже, якщо і там у вас є справи, краще вивчити мову першоджерела.

Перелік аргументів на користь вивчення французької мови може тривати багато сторінок. Значно простіше зробити крок вперед і розпочати навчання просто зараз.

ЄШКО пропонує досить ефективний і цікавий підхід до вивчення іноземної мови. Коли ви вже знайомі з нашим освітнім продуктом, то сполучення «Extra + онлайн» вам добре відоме, приміром, з англійської для початківців. Якщо ви вперше на нашому сайті – просто завантажте пробний урок і подивіться, що це таке.

Дійсно, формула навчання «Extra + онлайн» – це легко, зручно й дуже цікаво. Завдяки спеціальній програмі нам вдалося уникнути нудної теорії й перетворити вивчення іноземної мови на пізнавальну гру. Усі теми дібрані за принципом реальних рейтингів «цікавості». Те, що привертає вашу увагу у журналах і газетах, у навчальних матеріалах ЄШКО подано як теми.

Ви вже готові зробити перший крок на «ігровий майданчик» французької для початківців? Ласкаво просимо!


Французька для початківців

На кого розрахований курс

Людина, яка володіє французькою, завжди викликала повагу. Вона освічена і культурна, прагне до саморозвитку. Зрештою, не опанувати мову, якою спілкуються понад 200 мільйонів людей у світі, було б, щонайменше, неправильно, вже не кажучи про тих, кому уроки французької мови просто необхідні (для роботи чи навчання). Отже, якщо ви вирішили підкорити французьку і шукаєте гарний матеріал для ефективного вивчення з нуля, рекомендуємо курс ЄШКО «Французька для початківців».

Ви не витрачатимете багато часу, навчатиметеся, коли вам зручно. Завдяки унікальній методиці ви набудете необхідних навичок, не докладаючи особливих зусиль.

Щоб переконатися, що матеріал задовольнить ваші вимоги, скачайте безкоштовний пробний урок курсу.

Французька для середнього рівня

На кого розрахований курс

Якщо ви опанували курс для початківців і вирішили не зупинятися на досягнутому, а вдосконалюватися, вивчаючи французьку мову самостійно, вас зацікавить курс «Французька для середнього рівня».

Уроки французької за нашими матеріалами також стануть вам у пригоді, якщо ви успішно пройшли тестування (тест для самоконтролю) на нашому сайті.

Завдяки унікальній методиці природного здобуття знань Ви за короткий час опануєте великий обсяг матеріалу. Найважливіші граматичні правила викладено в контексті різних життєвих ситуацій – не треба заучувати! Це ефективний спосіб природного опанування для тих, хто замислюється, як вивчити французьку мову або поглибити свої знання.

До того ж, кожен, хто навчається на курсі, має можливість звернутися по допомогу до особистого викладача, який в ЄШКО є у кожного студента. Отже, це дистанційне навчання з підтримкою фахівця, який завжди відповість на ваші запитання – зверніть на це увагу! Крім того, свої питання відносно курсу ви можете поставити експертам, яких ми запрошуємо на вебінари. Це спілкування онлайн, яке дозволяє розширити тематику курсу. Таким чином, ваше навчання у нас буде максимально комфортним і водночас корисним.

Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що запропонований рівень вас влаштовує.