Ваш код акції: 41584

Курси французької мови

 
Французька мова

Французька для початківців EXTRA + online

Кому адресований курс

Армія, багаж, батон, економіст, абажур тощо – перелік слів, що походять з французької, в українській мові складає цілий словник. Ви вчили їх рідною мовою й жодного разу не замислювалися над тим, що ці слова можуть бути іноземними?
Чи може, ви або ваша дитина навчалися в українській школі, або з дитинства звикли думати українською мовою, а тепер вам дуже захотілося вивчити таку приємну іноземну – французьку? Звісно, вона не така поширена, як англійська або китайська, але набагато красивіша й зручніша у вивченні.
Знати французьку варто лише за те, що це мова кохання. Можливо, саме для справ сердечних вона вам і стане у нагоді. Адже подорож до Парижа – це у будь-якому разі прекрасний шанс змінити власне життя у всіх сенсах.
До того ж не лише Франція користується французькою мовою. Вона знадобиться вам і в Канаді, і в Бельгії, і в багатьох країнах Африки. Розмовляють французькою й у світовій банківській скарбниці – Швейцарії. Отже, якщо і там у вас є справи, краще вивчити мову першоджерела.
Перелік аргументів на користь вивчення французької мови може тривати багато сторінок. Значно простіше зробити крок вперед і розпочати навчання просто зараз.
ЄШКО пропонує досить ефективний і цікавий підхід до вивчення іноземної мови. Коли ви вже знайомі з нашим освітнім продуктом, то сполучення «Extra + онлайн» вам добре відоме, приміром, з англійської для початківців. Якщо ви вперше на нашому сайті – просто завантажте пробний урок і подивіться, що це таке.
Дійсно, формула навчання «Extra + онлайн» – це легко, зручно й дуже цікаво. Завдяки спеціальній програмі нам вдалося уникнути нудної теорії й перетворити вивчення іноземної мови на пізнавальну гру. Усі теми дібрані за принципом реальних рейтингів «цікавості». Те, що привертає вашу увагу у журналах і газетах, у навчальних матеріалах ЄШКО подано як теми.
Ви вже готові зробити перший крок на «ігровий майданчик» французької для початківців? Ласкаво просимо!

Французька для початківців

На кого розраховано курс?

Людина, яка володіє французькою, завжди викликала повагу. Вона освічена і культурна, прагне до саморозвитку. Зрештою, не опанувати мову, якою спілкуються понад 200 мільйонів людей у світі, було б, щонайменше, неправильно, вже не кажучи про тих, кому уроки французької мови просто необхідні (для роботи чи навчання). Отже, якщо ви вирішили підкорити французьку і шукаєте гарний матеріал для ефективного вивчення з нуля, рекомендуємо курс ЄШКО «Французька для початківців».

Ви не витрачатимете багато часу, навчатиметеся, коли вам зручно. Завдяки унікальній методиці ви набудете необхідних навичок, не докладаючи особливих зусиль.

Щоб переконатися, що матеріал задовольнить ваші вимоги, скачайте безкоштовний пробний урок курсу.

Французька для середнього рівня

На кого розраховано курс

Якщо ви опанували курс для початківців і вирішили не зупинятися на досягнутому, а вдосконалюватися, вивчаючи французьку мову самостійно, вас зацікавить курс «Французька для середнього рівня».

Уроки французької за нашими матеріалами також стануть вам у пригоді, якщо ви успішно пройшли тестування (тест для самоконтролю) на нашому сайті.

Завдяки унікальній методиці природного здобуття знань Ви за короткий час опануєте великий обсяг матеріалу. Найважливіші граматичні правила викладено в контексті різних життєвих ситуацій – не треба заучувати! Це ефективний спосіб природного опанування для тих, хто замислюється, як вивчити французьку мову або поглибити свої знання.

До того ж, кожен, хто навчається на курсі, має можливість звернутися по допомогу до особистого викладача, який в ЄШКО є у кожного студента. Отже, це дистанційне навчання з підтримкою фахівця, який завжди відповість на ваші запитання – зверніть на це увагу! Крім того, свої питання відносно курсу ви можете поставити експертам, яких ми запрошуємо на вебінари. Це спілкування онлайн, яке дозволяє розширити тематику курсу. Таким чином, ваше навчання у нас буде максимально комфортним і водночас корисним.

Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що запропонований рівень вас влаштовує.