Ваш код акції: 45576

Мовні курси

Давайте подумаємо, що дає вивчення іноземної мови. Звісно, що це допомагає отримати високу зарплату, й відкриє багато дверей. Але це ще й прекрасна зарядка для мозку, яка покращує пам’ять. Ви будете набагато легше сприймати і запам’ятовувати інформацію, збережете ясність думки на довгі роки.

Професійні курси іноземної мови

Багато років назад в Голландії зародилась ефективна методика, яка допомогла вивчити іноземну мільйонам студентів. Засновники ЄШКО керувались як своїм багатим досвідом, так і бажанням полегшити вивчення мови охочим. Створені професійні курси іноземних мов оцінили в багатьох країнах Європи. Отож, в 1992 році в Україні відкрилась філія ЄШКО, як школа навчання іноземним мовам.

Дистанційне, заочне навчання за підтримки викладача стало головною особливістю курсів ЄШКО.

На сайті ви знайдете як базові курси іноземної мови, так і курси для середнього та вищого рівнів, а отже зможете підвищити кваліфікацію, не відриваючись від основної діяльності.

Головне, починайте навчання з азартом та ніколи не обмежуйте себе стандартними підходами до навчання в аудиторії. На курсах ЄШКО ви отримаєте повну свободу навчатись там, де вам комфортно. Якщо зручно, вивчайте мову по дорозі на роботу. Використовуйте економно кожну вільну хвилину. Або вчіться вдома, в затишному кріслі за чашкою чаю або кави, або в парку, на дачі. Словом, там, де є вільна хвилина, натхнення й настрій.

ЄШКО – це практичні дистанційні курси іноземних мов

На курсах ЄШКО кожен знайде собі сучасну програму за доволі демократичною ціною. Захоплюючі мовні курси підійдуть і для дітей, і для дорослих, і для пенсіонерів.

Навчальні матеріали ви отримаєте просто додому. Це і барвисто ілюстровані підручники, і аудіазаписи, й онлайн версія курсу.

Уроки курсу розбиті на невеликі блоки, так що для ефективного засвоєння курсу знадобиться зовсім мало часу: 20-30 хвилин на день буде цілком достатньо.

Аудіозаписи ви завжди прослухаєте в особистому кабінеті. Над ними попрацювали носії мови, так що вимова буде правильною. Ви без труднощів навчитеся сприймати іноземну мову на слух й позбудетеся страху перед говорінням.

Інтерактивні уроки іноземної мови – це наша особлива гордість. Ви навіть не уявляєте, скільки фахівців трудилося над ними, щоб створити найсприятливіші умови для ефективного засвоєння курсу. Комплексний підхід, а саме онлайн версія вкупі з аудіозаписами та друкованими навчальними матеріалами підключає всі канали сприйняття та полегшує процес вивчення мови.

Практичні дистанційні курси іноземних мов ЄШКО підійдуть і початківцям, і тим, хто вже вивчав мову. Кожен знайде свій рівень і зможе переконатися: вивчити іноземну мову самостійно цілком можливо.

Інтерактивні уроки іноземної мови перетворюють навчання в розвагу

Вибираючи центр вивчення іноземних мов, уникайте деструктивних думок. Налаштовуйтеся на позитив і приступайте до вивчення будь-якого предмету з гарним настроєм. Фахівці довели, що найкращих результатів у вивченні мови домагаються люди, які себе додатково мотивують.

Отож уникайте песимістичних настроїв. Страх перед тим, що щось не вийде, що немає здібностей гальмує, або зовсім робить неможливим вивчення мови. Краще думайте про те, як буде здорово, коли ви почнете говорити іноземною. Або представте, як здивуються рідні вашим досягненням.

Вивчення іноземної не така вже й складна наука. Спробуйте наші інтерактивні уроки. Ви знайдете посилання для безкоштовного тесту на сторінці будь-якого курсу з позначенням «online». Переконайтеся, що наша методика працює.

Завдяки ігровій манері, вивчення мови перетворюється на розвагу. Лексичний матеріал і граматичні правила закріплюються граючи. Але пам\'ятайте, що online версія курсу тільки доповнює матеріал, який пропонує ЄШКО, допомагає закріпити основи мови й вивчити лексику без зайвого зубріння.

Школа іноземних мов ЄШКО – неодноразовий лауреат конкурсу «Лідер галузі»

Курси ЄШКО доволі популярні як в нашій країні, так і за її межами. Понад мільйон студентів у світі купили навчання в ЄШКО та успішно закінчили один, а то й декілька курсів.

Перш за все це говорить про те, що методика нашої школи іноземних мов працює,не викликає труднощів і стресів. До того ж, ціна на курси ЄШКО цілком доступна. Вартість одного місяця навчання набагато нижча, ніж півтори години занять з репетитором. До того ж ваш особистий викладач завжди підтримає та проконсультує.

Замовляйте курс! Підготовчі курси іноземних мов допоможуть і в бізнесі, і в кар’єрі. Подумайте, як багато ви отримаєте, хоч витратите всього 20 хвилин на день.

Що покращиться? Знання іноземної мови відкриє нові грані у подорожах, дасть нові кар’єрні можливості та збільшить впевненість в собі. Вивчення мови посилить креативність і увагу, поліпшить математичні здібності й пам’ять. Як бачите, переваг багато. Починайте!

Англійська мова

Англійська для початківців EXTRA + online

Курс «Англійська для початківців Екстра» базується на дуже популярній сьогодні концепції Edutainment (освіта + розвага), що дозволяє зробити процес навчання максимально захоплюючим, різноманітним й ефективним і перетворити його у своєрідну комунікативну гру.

У курсі англійської представлено велику кількість кольорових ілюстрацій, що активізують різні канали сприйняття й забезпечують найбільш ефективне засвоєння матеріалу. Курс відрізняється інтенсивною подачею як лексичного, так і граматичного матеріалу, а численні діалоги героїв курсу, що прив'язані до повсякденних комунікативних ситуацій, створюють ефект занурення в мовне середовище.

Крім того, у курсі пропонуються найрізноманітніші завдання й вправи, що дозволяють відробити всі чотири мовних навички (читання, аудіювання, говоріння й письмо): кросворди, робота з ілюстративним матеріалом, прослуховування сучасних пісень, психологічні тести, картографія й т.д.

Англійська для початківців EXTRA українською мовою + online

На кого розрахований курс

Ми змінемо ваше уявлення про те, як вивчати мову. А головне, про те, як її вивчити. Зверніть увагу на курси англійської онлайн для початківців і подружіться з найпопулярнішою мовою світу.

Отже, годі витрачати час і гроші на дорогу. Вибирайте інтернет курс і отримуйте знання в комфортній обстановці, без надмірних зусиль й зайвого часу.

Ви отримаєте все, що необхідно для ефективного вивчення:

 • навчальні матеріали з різноманітними діалогами та вправами для закріплення нових слів та правил. Тренуйтесь, розважаючись;

 • аудіоматеріали, які ви завжди можете закачати на улюблений гаджет, щоб удосконалювати вимову там, де є час і натхнення;

 • курс англійської мови онлайн для початківців, який підійде для дорослих і підлітків. Це прекрасний тренажер для тренування розмовних навичок і вивчення граматичних правил. Ви вчите англійську, граючи, і водночас проходите прискорений курс з натхненням і азартом.

Ви самі вибираєте графік занять та швидкість навчання. Тож до вашої уваги як інтенсивний курс англійської мови, так і уповільнений темп. Початківцям рекомендуємо приділяти заняттям 20-30 хвилин на день, займаючись у звичайному ритмі. А для тих, для кого англійська не в новинку, але потрібно освіжити в пам’яті слова та правила, цілком підійде експрес-курс.

Посилання для реєстрації на безкоштовне тестове заняття на відео курсі англійської мови для початківців – нижче. А якщо залишилися сумніви, скачайте пробний урок.


Показати 11 інших курсів з категорії Англійська мова >>
Польська мова

Польська для початківців + online

На кого розрахований курс

Деякі люди вважають, що польську дуже легко опанувати і навіть необов’язково користуватися спеціальними методиками та підручниками, адже вона схожа на інші слов’янські мови. Напевне, ви чули таку думку і, можливо, погоджуєтеся з нею. Отже, дуже важливо на цьому етапі позбутися міфів і обрати відповідну методику – жодний самовчитель польської мови не стане в пригоді. Це повинно бути просто і доступно. Разом з тим, матеріал має бути неадаптованим, а «повноцінним» – щоб вивчення польської мови було ефективним саме для вас.

ЄШКО пропонує вашій увазі універсальний курс «Польська для початківців». Він спрямований як на тих, хто раніше не вивчав мову, так і на тих, хто свого часу брав уроки польської. Матеріал викладено цікаво й дуже доступно, він містить тематичні таблиці. Отже, вже з перших уроків ви починаєте розмовляти польською.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що матеріал спрямовано саме на вас.

Польська для початківців українською мовою + online

На кого розрахований курс

Хочете, щоб вивчення польської мови приносило задоволення, було ефективним і доступним? Навчання на курсах ЄШКО відповідає цим вимогам. Знаєте, чому? Комплексний підхід і методика, створена саме для самостійного освоєння матеріалу, дають міцну базу, пробуджують інтерес і сприяють надійному закріпленню інформації.

Для початку розберімось, кому буде цікава польська мова для початківців:

 • тим, хто збирається вивчити польську мову з нуля й не хоче витрачати даремно час тривалими поїздками;
 • всім бажаючим продовжити розпочате, збагатити себе сучасною лексикою й виробити ідеальну вимову;
 • хто прагне навчатися в вишах Варшави, Кракова, Вроцлава, Любліна ...
 • тим, хто планує працювати в Польщі або переїхати туди на постійне місце проживання;
 • людям, закоханим в історію та культуру нашого найближчого сусіда, які думають подорожувати, не відчуваючи труднощів у спілкуванні.

Курси польської мови ЄШКО допоможуть впоратися з цими завданнями. Головне – це прагнення до самоосвіти, трохи терпіння, посидючості, а також 20–30 хвилин вільного часу на день. Про решту ми подбали. В рамках курсу ви отримаєте:

 • уроки польської мови в барвистих навчальних посібниках з цікавими вправами та текстами;
 • аудіозаписи для вироблення вимови та легкого запам'ятовування нових слів;
 • доступ до online-тренажеру для відпрацювання пройденого в ігровій формі.

Як бачите, вчити польську мову будемо насичено та цікаво. Спробуєте? Скачайте безкоштовний урок або зареєструйтеся на тестове онлайн заняття.


Показати 2 інших курса з категорії Польська мова >>
Німецька мова

Німецька для початківців EXTRA + online

На кого розрахований курс

Вам ніколи не спадало на думку, що навчання може бути цікавим? Ви, напевне, вважаєте, що це нудно і потрібно «налаштовуватися» на процес. Помиляєтеся. Є чимало прикладів, коли опанування якоїсь навчальної дисципліни перетворювалося на цікаве хобі. Ми пропонуємо підкорити німецьку і водночас знайти справу до душі.

Курси ЄШКО дистанційні і розроблені за спеціальною методикою, яка дозволяє засвоювати лише головне і не відволікатися на дрібниці. На жаль, не всі це враховують і пропонують для початківців купу зайвого матеріалу. Наші заняття побудовані за схемою «зрозумів – запам’ятав», тобто матеріал викладено цікаво й доступно, він легко засвоюється.

Отже, пропонуємо вам разом з нашими уроками німецької мови поринути в цікавий світ героїв курсу і водночас навчитися читати і писати, правильно говорити німецькою. Ми розробили спеціальні вправи з німецької мови – ви повинні лише дотримуватися наших вказівок та підказок.

Щоб переконатися, що курс «Німецька для початківців Extra» стане вам у пригоді, скачайте безкоштовний пробний урок просто зараз.


Німецька для початківців EXTRA українською мовою + online

На кого розрахований курс

Вам ніколи не спадало на думку, що навчання може бути цікавим? Ви, напевне, вважаєте, що це нудно і потрібно «налаштовуватися» на процес. Помиляєтеся. Є чимало прикладів, коли опанування якоїсь навчальної дисципліни перетворювалося на цікаве хобі. Ми пропонуємо підкорити німецьку і водночас знайти справу до душі.

Курси ЄШКО дистанційні і розроблені за спеціальною методикою, яка дозволяє засвоювати лише головне і не відволікатися на дрібниці. На жаль, не всі це враховують і пропонують для початківців купу зайвого матеріалу. Наші заняття побудовані за схемою «зрозумів – запам’ятав», тобто матеріал викладено цікаво й доступно, він легко засвоюється. Навчайся заочно або онлайн.

Отже, пропонуємо вам разом з нашими уроками німецької мови поринути в цікавий світ героїв курсу і водночас навчитися читати і писати, правильно говорити німецькою. Ми розробили спеціальні вправи з німецької мови – ви повинні лише дотримуватися наших вказівок та підказок.

Щоб переконатися, що курс «Німецька для початківців Extra» стане вам у пригоді, скачайте безкоштовний пробний урок просто зараз.


Показати 5 інших курсів з категорії Німецька мова >>
Французька мова

Французька для початківців EXTRA + online

На кого розрахований курс

Армія, багаж, батон, економіст, абажур, тощо – перелік слів, що походять з французької, в українській мові складає цілий словник. Ви вчили їх рідною мовою й жодного разу не замислювалися над тим, що ці слова можуть бути іноземними?

Чи може, ви або ваша дитина навчалися в українській школі, або з дитинства звикли думати українською мовою, а тепер вам дуже захотілося вивчити таку приємну іноземну – французьку? Звісно, вона не така поширена, як англійська або китайська, але набагато красивіша й зручніша у вивченні.

Знати французьку варто лише за те, що це мова кохання. Можливо, саме для справ сердечних вона вам і стане у нагоді. Адже подорож до Парижа – це у будь-якому разі прекрасний шанс змінити власне життя у всіх сенсах.

До того ж не лише Франція користується французькою мовою. Вона знадобиться вам і в Канаді, і в Бельгії, і в багатьох країнах Африки. Розмовляють французькою й у світовій банківській скарбниці – Швейцарії. Отже, якщо і там у вас є справи, краще вивчити мову першоджерела.

Перелік аргументів на користь вивчення французької мови може тривати багато сторінок. Значно простіше зробити крок вперед і розпочати навчання просто зараз.

ЄШКО пропонує досить ефективний і цікавий підхід до вивчення іноземної мови. Коли ви вже знайомі з нашим освітнім продуктом, то сполучення «Extra + онлайн» вам добре відоме, приміром, з англійської для початківців. Якщо ви вперше на нашому сайті – просто завантажте пробний урок і подивіться, що це таке.

Дійсно, формула навчання «Extra + онлайн» – це легко, зручно й дуже цікаво. Завдяки спеціальній програмі нам вдалося уникнути нудної теорії й перетворити вивчення іноземної мови на пізнавальну гру. Усі теми дібрані за принципом реальних рейтингів «цікавості». Те, що привертає вашу увагу у журналах і газетах, у навчальних матеріалах ЄШКО подано як теми.

Ви вже готові зробити перший крок на «ігровий майданчик» французької для початківців? Ласкаво просимо!


Французька для початківців Екстра А1 українською мовою+ online

На кого розрахований курс

Як вивчити французьку з найменшими трудовитратами й при цьому отримати задоволення? У нас є на це відповідь, і вона очевидна: французька мова для початківців від ЄШКО. Для того, щоб знайомство з мовою стало, дійсно, улюбленим хобі й ви досягли хороших результатів, ми використовуємо комплексний підхід і надаємо:

 • друковані учбові посібники з корисними вправами та цікавими текстами;
 • аудіозаписи, для тренування вимови й запам'ятовування лексики, записані носіями мови;
 • доступ до онлайн тренажеру для тренування й засвоєння граматичних правил, нових слів.

Так що на вас чекає планомірний, захопливий розвиток основних мовних навичок: сприйняття на слух, усного та писемного мовлення, а також читання.

Не переживайте, що в школі ви корпіли над німецькою або англійською. Вчити французьку мову ми почнемо з початкового курсу. Так що всі охочі можуть приєднатися в будь-який момент: новачки й ті, хто колись намагався подужати алфавіт, нехитру граматику та розучував фрази французькою мовою.

І коли ви хочете

 • влаштуватися на роботу, пройти співбесіду без сучка і задирки
 • виїхати навчатися до Франції й відчувати себе на висоті
 • підтягнути знання для здачі заліку у виші
 • спілкуватися з друзями, вийти заміж за француза, підкорити француженку, або ж просто подорожувати без мовних бар'єрів

уроки французької мови з опцією онлайн та ще й з гарантованою допомогою викладача допоможуть впоратися з усіма цими завданнями. Адже кожне заняття – це ретельно підібраний комплекс, спрямований на найкраще засвоєння матеріалу без зайвих зусиль, без непотрібної зубріння.

Хочете перевірити? Качайте пробний урок, реєструйтеся на безкоштовне заняття по посиланню нижче.


Показати 2 інших курса з категорії Французька мова >>
Іспанська мова

Іспанська для початківців EXTRA + online

На кого розрахований курс

Іспанську мову зазвичай обирають для вивчення другою іноземною, після англійської. Хоча з точки зору поширення вона посідає друге місце в світі після визнаного лідера – китайської. Проте за легкістю вивчення вона цілком може відвоювати пальму першості. Отже, ви забажали вивчити іспанську? Тоді із задоволенням підсилимо вашу корисну мотивацію. По-перше, іспанська є рідною мовою для 500 мільйонів мешканців планети, і вони не дуже охоче беруться до опанування англійської. У цьому є своя логіка – простіше зачекати, поки «англомовна меншина» почне вивчати іспанську. І повірте, такі мовні зміни не за горами, навіть у Сполучених Штатах. Кар’єрні перспективи людей, які володіють іспанською, вже стрімко зростають і не зупиняються на досягнутому. Вони досить бурхливо розвиваються разом із латиноамериканським ринком.

Другий і не менш суттєвий аргумент на користь іспанської – легкість та краса самої мови. Вивчати іспанську набагато легше, ніж флективну французьку, суцільно складну німецьку й навіть звичну англійську. Адже іспанською легко читати, легко повторювати й швидко запам’ятати.

Третій аргумент – іспанська може стати провідником до вивчення своїх, значно складніших, романських братів – португальської, французької, італійської. Четвертий і найприємніший аргумент – іспаномовні країни доступні і за цінами, і за гостинністю. А після опанування мінімальних мовних навичок ви без особливих проблем зможете пристосуватися до іспанського способу життя, емоцій та особливостей національного менталітету. Отже, більше аргументів для ухвалення позитивного рішення не потрібно. Залишається тільки порадити , як саме прискорити опанування іспанської мови й полегшити навчання. Відповідь наразі проста й приємна. ЄШКО відкриває новий курс «Іспанська для початківців EXTRA». Його концепція «навчання + розвага» набула особливої популярності серед студентів ЄШКО. У поєднанні із легкістю самої іспанської мови , цей курс стане для вас захопливим і корисним матеріалом для навчання у вільний від роботи час.


Іспанська для початківців EXTRA А1 українською мовою + online

На кого розрахований курс

Ви забажали вивчити іспанську? Із задоволенням підсилимо вашу корисну мотивацію. По-перше, іспанська є рідною мовою для 500 мільйонів мешканців планети, і вони не дуже охоче беруться до опанування англійської. Кар’єрні перспективи людей, які володіють іспанською, стрімко зростають і не зупиняються на досягнутому. Вони досить бурхливо розвиваються разом із латиноамериканським ринком.

Другий і не менш суттєвий аргумент на користь іспанської – легкість та краса самої мови. Вивчати іспанську набагато легше, ніж флективну французьку, суцільно складну німецьку й навіть звичну англійську. Адже іспанською легко читати, легко повторювати й швидко запам’ятати.

Третій аргумент – іспанська може стати провідником до вивчення своїх, значно складніших, романських братів – португальської, французької, італійської. Четвертий і найприємніший аргумент – іспаномовні країни доступні і за цінами, і за гостинністю. А після опанування мінімальних мовних навичок ви без особливих проблем зможете пристосуватися до іспанського способу життя, емоцій та особливостей національного менталітету. Отже, більше аргументів для ухвалення позитивного рішення не потрібно. Залишається тільки порадити, як саме прискорити опанування іспанської мови й полегшити навчання. Відповідь наразі проста й приємна. ЄШКО відкриває новий курс «Іспанська для початківців EXTRA». Його концепція «навчання + розвага» набула особливої популярності серед студентів ЄШКО. У поєднанні із легкістю самої іспанської мови , цей курс стане для вас захопливим і корисним матеріалом для навчання у вільний від роботи час.


Показати 2 інших курса з категорії Іспанська мова >>
Італійська мова

Італійська для початківців EXTRA + online

На кого розрахований курс

Італійська мова насичена емоціями, жестами та мімікою. Здається, розумієш її інтуїтивно, але ... відповісти не можеш. Тож, якщо труднощі перекладу у вас дійсно існують, не гайте часу. Почніть вивчати італійську мову з нуля і насолоджуйтеся сповна культурою і традиціями Італії. Не бійтеся робити це самостійно. Італійська зовсім не складна. Вона емоційна, яскрава і неймовірно цікава! Хочете спробувати? Тож не зволікайте, скачайте безкоштовний урок і, ми впевнені, ви закохаєтесь у цю мову раз і назавжди.

ЄШКО пропонує не просто самовчитель італійської, а повноцінні курси з якісними і сучасними навчальними матеріалами, аудіо додатком з діалогами, що записані носіями мови, а також збірками вправ на закріплення матеріалу. Крім того, ви завжди можете розраховувати на допомогу особистого викладача. Методика курсу розроблена таким чином, що вивчення мови не напружує, а, навпаки, діє як релаксант після напруженого дня. Тож у вас з'явиться нове цікаве хобі - вивчати італійську!

Щоб вивчення мови стало ще більш ефективним і цікавим, ми підготували для вас корисне доповнення: Італійська мова з нуля + онлайн версія курсу. Це найкращий варіант для студентів-початківців. З одного боку, ви отримуєте дуже корисний підручник, а з іншого - не менш ефективний онлайн-додаток, що суттєво прискорює процес навчання і робить його ще більш цікавим і різноманітним. Погодьтеся, вивчати мову онлайн дуже зручно, комфортно і звично для багатьох з нас: ви можете слухати італійську вимову, виконувати завдання, дивитися вебінари, спілкуватися з викладачем. Готові спробувати? Тоді, ласкаво просимо в ЄШКО - вчити італійську мову online!


Італійська для початківців EXTRA A1 українською мовою+ online

На кого розрахований курс

Бажаєте насолодитися культурою й традиціями чудової Італії та зануритися в повсякденне життя цього прекрасного краю? Без знання мови тут не обійтися. Курс італійської для початківців стане великою підмогою для тих, хто вирішив пройти уроки італійської з нуля або закінчити розпочате й систематизувати ту інформацію, що отримали раніше.

Не бійтеся починати, якщо ви новачок, і тим більше не страшіться, коли вже якось приступали до підкорення цієї вершини, але не досягли успіху. Тепер все по-іншому. Комплексний підхід, вивірена структура – це ваша паличка-виручалочка й надійний помічник. Більш того методика початкового курсу розроблена спеціально для самостійного вивчення, максимально проста і доступна. І якщо ви шукаєте, як вивчити італійську мову самостійно, сміливо записуйтеся, якщо хочете:

 • подорожувати, сповна насолоджуючись спілкуванням з оточуючими;
 • гідно витримати співбесіду й зробити кар'єру;
 • освоїти курс розмовної італійської для початківців;
 • поглибити поверхневі навички та, в решті решт, заговорити, заспівати на цій чарівній мові;
 • поїхати працювати до Італії, спілкуватися без мовних перепон, навчатись, розуміти та отримувати задоволення від того, що розуміють вас;
 • просто співати, читати книги та дивитися фільми, захоплюючись вишуканим хобі.

Ми також перейнялися цією любов'ю і пропонуємо підійти до питання комплексно, задіявши всі канали сприйняття. Спробуйте. Перед вами безкоштовний урок і тестове заняття. Реєструйтеся, качайте, тренуйтеся!


Показати 2 інших курса з категорії Італійська мова >>
Португальська мова

Португальська для початківців А1+ online

На кого розрахований курс

Хочете, щоб вивчення мови перетворилось в задоволення й не займало багато часу та коштів? Ви знайшли оптимальний варіант: вивчайте сучасну португальську з нуля на курсі ЄШКО.

Дистанційні курси португальської мови доступні для кожного: для дорослих та для дітей. Ви вивчите необхідну для вільного спілкування граматику та лексику, досягнете рівня А1 та зможете похвалитися прекрасною вимовою, якої гарантовано досягнете, прослуховуючи аудіо додаток, начитаний носіями мови з Португалії.

Ви отримаєте справжнє задоволення, вивчаючи португальську онлайн: красива й експресивна мова подарує яскраві емоції карнавалу, надихне енергією морських пляжів і м'яким теплом цілорічного літа.

Наш самовчитель португальської цілком підійде для вивчення вдома. Ми почнемо з самих азів, приділяючи велику увагу саме розмовній мові, тож він буде незамінним для туристів та для тих, хто хоче жити й працювати в Португалії.

Ми чекаємо на всіх, кого цікавить вивчення португальської та хто хоче:

 • вивчити мову з нуля або швидко підтягти вже наявні початкові знання;

 • здобути вищу освіту в Португалії;

 • знайти роботу або відкрити бізнес в Португалії;

 • мріє подорожувати без мовних перепон.

Подаруйте собі задоволення від вивчення красивої європейської португальської мови. А якщо залишилися сумніви, качайте безкоштовний пробний урок.


Чеська мова

Чеська для початківців + online

На кого розрахований курс

Якщо ви замислюєтеся, як вивчити чеську мову, варто усвідомити, що нині, щоб отримати гарну роботу і почуватися впевненіше в сучасному стрімкому світі, диплома про освіту замало. Конкуренція на ринку праці велика, тому роботодавець шукає фахівців із широким спектром можливостей.

Знання чеської, безумовно, буде перевагою. Ця мова схожа на українську та білоруську, а сусідство Чехії з Австрією та Німеччиною, спільні з цими країнами сторінки історії, спричинили виникнення в чеській мові слів німецького походження. Втім, чеська відрізняється від німецької, насамперед, своєю неповторною мелодійністю, якої надають зменшувально-пестливі форми та елементи, властиві слов’янським мовам. В її основі стародавня мова слов’ян – старослов’янська.

Отже, «стандартний» самовчитель чеської мови – не кращий вибір для тих, хто хоче підкорити мову швидко й ефективно. У пригоді стануть дистанційні уроки, розраховані на самостійне вивчення чеської мови. Вам потрібні аудіододатки із записами носіїв мови, оскільки вчити чеську мову – це означає і тренувати правильну вимову, адже йдеться про випадки, де наголос може падати і на приголосний, оскільки є слова взагалі без голосних.

Але чи є такі уроки чеської мови? Такі, що підходили б вам за методикою, прекрасно вписувалися у ваш життєвий графік і давали б при цьому бажаний результат? Щоб заняття проходили вдома, у зручний для вас час, коли ви до них готові, а не за розкладом викладача? Щоб у разі потреби ви могли звернутися до особистого викладача за порадою? І змогли б підкорити мову незалежно від віку та рівня знань чеської?

Пропонуємо курс «Чеська для початківців», в основу якого покладено методику – Natural Learning – «природного здобуття знань». Завдяки грамотно побудованим заняттям, ви отримаєте чудові результати вже з перших днів навчання!

20 навчальних журналів – 40 уроків, поділених на секції – для кращого сприйняття матеріалу. Також вам забезпечено підтримку викладача протягом навчання.

Скачайте безкоштовно пробний урок курсу вже зараз і переконайтеся, що ви на правильному шляху.
Турецька мова

Турецька для початківців + online

На кого розрахований курс

У вас напружені стосунки із турецькими бізнес-партнерами, і перекладач їх не вирішує? Або ваш відпочинок в Анталії обмежений спілкуванням з англомовним персоналом готелю? Або вам просто соромно, що турки вільно володіють трьома мовами, а ви не можете висловити їм повагу їхньою? Перелік приводів для взаємного кохання із найпопулярнішою мовою Сходу може бути безліч. Головне, що бажання зрозуміти мову колишньої Османської імперії у вас уже непереборне. Якщо це сталося, не відмовляйте собі у задоволенні відкрити вікно на Схід. Тільки відкривати треба саме вікно, а не порожню темну шухляду, яка на нього схожа.

Вивчити турецьку мову із звичайним самовчителем дуже важко. Її потрібно слухати, повторювати і постійно вчитися використовувати в реальному житті. Уроки турецької для початківців + online від Європейської школи кореспондентської освіти – це якісний навчальний продукт. Золота середина між репетиторами, академічною освітою і самовчителем. Персоніфікований пакет підручників, аудіосупровід із записами носіїв турецької мови плюс підтримка кваліфікованого викладача – усе це спеціально розроблена і неодноразово втілена в життя спеціальна навчальна програма від ЄШКО. Відтепер вона максимально зручна і доступна з вашого персонального комп’ютера. Ви можете вчитися вдома під час перегляду улюбленого серіалу, або під час обідньої перерви на роботі. Тобто, тільки-но ви відчули натхнення – турецька для початківців online до ваших послуг. Отже, не втрачайте часу і зайвого шансу опанувати нову для більшості східну мову. Вона не така складна, як здається, потрібно лише не пропустити той момент, коли виникло натхнення. Адже саме воно спонукає до нових відкриттів і самовдосконалення. Тому, не відкладайте у довгу шухляду свої наміри, качайте пробний урок і починайте справжнє знайомство зі Сходом!


Китайська мова

Китайська для початківців+ online

На кого розрахований курс

Задумалися над тим, щоб замовити курс для початківців і приступити до вивчення тонів, графем й ієрогліфів? Ви на правильному шляху. Повірте, незважаючи на те, що вам знадобиться трохи більше часу та посидючості, це того варто.

Неспроста вивчення китайської мови стає все більш популярним. Це не тільки одна з самих древніх мов, які існують сьогодні. Це надзвичайно цікава та давня культура, яка обов’язково вплине на ваше життя й змінить його на краще.

Отже, якщо ви вирішили вивчити китайську з нуля, сміливо замовляйте курс для початківців. Ми пришлемо необхідні матеріали, щоб освоїти китайські букви, вірніше, ієрогліфи, слова, цифри. Ви без проблем будете читати, писати китайською й виробите прекрасну вимову – аудіоматеріали начитані носіями мови. Повірте, це цілком можливо – вчити китайську мову в домашніх умовах.

Вивчення мови на курсах китайської ЄШКО доволі ефективне. Перспективи, які відкриються перед вами вражають:

 • враховуючи інтенсивний розвиток Китаю, фахівці, які знають мову, будуть завжди затребувані;

 • ви зможете самі, без сторонньої допомоги, скласти резюме, пройти співбесіду або розібратися з контрактом;

 • вивчаючи мову, ви доторкнетеся до таємниць китайської культури, отже переговори з зарубіжними партнерами будуть невимушені й дружелюбні;

 • послуги перекладача з китайської коштують дорого. Задумайтесь над цією можливістю.

Отже, вирішено? Вивчаємо китайську мову з нуля самостійно? Добрий намір! Та для початку скачайте безкоштовний пробний урок.


Арабська мова

Арабська для початківців+ online

На кого розрахований курс

Почніть захоплююче вивчення арабської мови на курсі ЄШКО. Це буде легко й безпроблемно. Знаєте чому? Ми розбили уроки на невеликі блоки, які складаються з цікавих діалогів і вправ. Це допомагає без зусиль запам'ятовувати нові слова й граматичні правила. 20 хвилин на день – і ви крок за кроком вивчите одну з самих древніх мов світу.

Аудіоматеріали, начитані носіями мови, – особлива гордість курсу. Всі нюанси, мелодику й багатство арабської мови передано досконало. Отже, якщо вирішили вивчати арабську з нуля, – ви знайшли оптимальний варіант.

Курс арабської мови для початківців знайомить з літературною мовою. Займаючи п’яте місце в світі за популярністю, вона відкриває багаті перспективи для тих, хто знайшов бажання й натхнення для вивчення:

 • ви зможете самостійно, без перекладачів, скласти резюме й пройти співбесіду;
 • подолаєте лінгвістичні й культурні бар'єри між країнами, що дозволить успішно вести міжнародні перемовини;
 • будете спілкуватися з іноземним керівництвом їхньою мовою, отже уникнете непорозумінь і поліпшите комунікацію;
 • в будь-який момент без проблем складете й прочитаєте договір.

Тож вивчайте арабські букви і цифри на курсі ЄШКО. Вчіться з натхненням та бажанням. Та перш за все переконайтесь, що вивчення мови буде ефективним. Скачайте безкоштовний пробний урок за посиланням.


Японська мова

Японська для початківців+ online

На кого розрахований курс

Ви сумніваєтеся, що японська мова стане вам у пригоді? Гадаєте, навчання буде важкою працею, бо ця мова дуже своєрідна? Запевняємо, це не так. Звісно, потрібно вчити японську. Навіщо? Японські перекладачі завжди поза конкуренцією. Їх мало, тому і одержують набагато більше, ніж їхні англомовні колеги. До речі, правильно обрана методика навчання – запорука вашого успіху.

ЄШКО пропонує уроки японської, розроблені за унікальною методикою природного здобуття знань, що дозволяє людині будь-якого віку і будь-якого рівня підготовки відразу зануритися в процес навчання (незалежно від того, вивчала вона колись мову або вперше побачила японський алфавіт). Ви за короткий час опануєте великий обсяг матеріалу. Менше теорії – більше практики – основа цього курсу. Отже, ви грамотно писатимете, вільно читатимете і розмовлятимете японською.

Додатковою перевагою наших курсів є те, що вам не прийдеться під когось підлаштовувати свій графік занять, бо навчатиметесь дистанційно, самостійно обираючи коли вам зручніше займатися, де займатися, та скільки часу приділяти заняттям.

Щоб переконатися, що наші уроки японської мови відповідають вашим вимогам, скачайте безкоштовний пробний урок просто зараз.