Ваш код акції: 41584

Мовні курси

Методика ЄШКО – успіх в усьому світі!
У багатьох країнах планети сотні тисяч людей вивчають іноземні мови за навчальними журналами і аудіододатками ЄШКО. Наша методика відмінно поєднує практику мовлення, тренування читання й сприйняття мовлення на слух. На наших курсах Ви швидко досягнете успіхів, які дивуватимуть усіх.

Навчання починається із засвоєння найбільш уживаних слів, тому вже незабаром Ви зможете висловлюватися іноземною мовою у повсякденних ситуаціях. Замість нудних занять по підручнику, що побудовані на вивченні складних граматичних правил і конструкцій, ми пропонуємо Вам чітко викладені, захоплюючі уроки практичної спрямованості, які містять лексичні, граматичні й фонетичні вправи.

Освітні матеріали ЄШКО розроблені для самостійного вивчення! Ви можете вчитися у будь-який, зручний для Вас час! Під час навчання Ви перебуватимете під опікою особистого викладача, який допомагатиме Вам і перевірятиме домашні роботи!
Англійська мова

Англійська для початківців EXTRA + online

Курс «Англійська для початківців Екстра» базується на дуже популярній сьогодні концепції Edutainment (освіта + розвага), що дозволяє зробити процес навчання максимально захоплюючим, різноманітним й ефективним і перетворити його у своєрідну комунікативну гру.

У курсі англійської представлено велику кількість кольорових ілюстрацій, що активізують різні канали сприйняття й забезпечують найбільш ефективне засвоєння матеріалу. Курс відрізняється інтенсивною подачею як лексичного, так і граматичного матеріалу, а численні діалоги героїв курсу, що прив'язані до повсякденних комунікативних ситуацій, створюють ефект занурення в мовне середовище.

Крім того, у курсі пропонуються найрізноманітніші завдання й вправи, що дозволяють відробити всі чотири мовних навички (читання, аудіювання, говоріння й письмо): кросворди, робота з ілюстративним матеріалом, прослуховування сучасних пісень, психологічні тести, картографія й т.д.

Англійська для початківців

Попередні знання не потрібні!

Курс англійської призначений для тих, хто ніколи не вивчав англійської мови раніше, а також для тих, хто має потребу у поновленні забутих знань. Він познайомить Вас з основними правилами англійської граматики, які Ви зможете закріпити за спеціально розробленими вправами для розвитку розмовних навичок і сприйняття мовлення на слух. Граматичні правила представлені в курсах англійської у мінімально необхідному обсязі, новий матеріал уводиться поступово, невеликими частинами.
Показати 10 інших курсів з категорії Англійська мова >>
Польська мова

Польська для початківців + online

На кого розраховано курс

Деякі люди вважають, що польську дуже легко опанувати і навіть необов’язково користуватися спеціальними методиками та підручниками, адже вона схожа на інші слов’янські мови. Напевне, ви чули таку думку і, можливо, погоджуєтеся з нею. Отже, дуже важливо на цьому етапі позбутися міфів і обрати відповідну методику – жодний самовчитель польської мови не стане в пригоді. Це повинно бути просто і доступно. Разом з тим, матеріал має бути неадаптованим, а «повноцінним» – щоб вивчення польської мови було ефективним саме для вас.

ЄШКО пропонує вашій увазі універсальний курс «Польська для початківців». Він спрямований як на тих, хто раніше не вивчав мову, так і на тих, хто свого часу брав уроки польської. Матеріал викладено цікаво й дуже доступно, він містить тематичні таблиці. Отже, вже з перших уроків ви починаєте розмовляти польською.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що матеріал спрямовано саме на вас.

Польська для початківців українською мовою + online

Кому адресований курс

Польські університети запрошують на навчання? Ви маєте змогу зменшити вартість контракту. Для цього лише потрібно вивчити польську мову. Навіть якщо ви щирий українець, який добре розуміє польську на ринку або в магазині, не варто переоцінювати свій рівень володіння нею. Адже у вищих навчальних закладах вимоги зовсім інші, ніж у побуті. Вільно вивчати дисципліни за польськими підручниками можна лише після опанування мови як слід, з усіма граматичними правилами, винятками й формуванням достатнього словникового запасу. Крім того, навряд чи у ваших планах обмежитися роками навчання й не спробувати свої сили на європейському ринку праці. Адже саме Польща стала для українців майже другою батьківщиною і не те що вікном, а зручними, широкими дверима до Старого Світу. Програмісти, дизайнери, лікарі – усі ці професії цілком доступні вам для підкорення й мають попит за кордоном. Так, мільйони мешканців Західної України десятиріччями працюють на теренах нашої західної сусідки, але почасти це робота некваліфікована, яка хоч і не вимагає навчання, проте й не вражає перспективами. Так, усі ці люди знають польську мову на рівні суржику майже з дитинства, але назвати її літературною і якісною аж ніяк не можна. Тим більше, якщо своє кар’єрне зростання ви бачите набагато вище від мінімальної зарплати, ласкаво просимо до ЄШКО на курс «Польська мова для початківців + online».

Вчитися за нашою методикою не складніше, ніж просто набиратися польських слів у природньому мовному середовищі. Вдало структуровані уроки, якісно підібрані практичні вправи на закріплення матеріалу, аудіозаписи з носіями правильної польської вимови, курс польської в онлайн-версії й підтримка кваліфікованих викладачів – допоможуть вам у найкоротший термін відкрити для себе польську мову у її літературному різнобарв’ї. До того ж дистанційне навчання в ЄШКО аж ніяк не вплине на ваш щільний графік навчання або роботи. Достатньо 20–30 хвилин на день приділити підручникам або прослуховуванню аудіододатків, і польську для початківців ви опануєте згідно з графіком.


Показати 2 інших курса з категорії Польська мова >>
Італійська мова

Італійська для початківців

Кому адресований курс

Ви їздили на відпочинок до Італії й спробували вивчити італійську за один день за допомогою викладача-італійця? Швидше за все, він витратив на вас кілька годин за непогані кошти, і запевнив, що вивчати його рідну мову можна лише по продуктових крамницях і ресторанах, бо для італійця головне їжа? Повірте, це не жарт. Кулінарне мистецтво для італійців дійсно важливе, але час згадати, що саме в Мілані народилася опера й найкраща в світі керамічна плитка. Італійський бізнес має тісні зв’язки з Україною хоча б тому, що тільки в нас невичерпні запаси білої глини. Тобто робочі місця на теренах італійсько-українських відносин трапляються дуже часто і з непоганими зарплатнями. Важливо не впустити такий шанс через банальне незнання однієї з найкрасивіших і найлегших європейських мов. І взагалі, Італія – нащадок Стародавнього Риму. Там завжди є чого повчитися. Отже, якщо на вас чекає прибуткова посада, або ви вирішили нарешті зрозуміти, про що співають зірки Ла Скала, або маєте бажання подорожувати Італією без місцевих викладачів, або просто хочете вивчити італійську мову з нуля тому, що вона красива – ласкаво просимо до багатомовної родини курсів ЄШКО. До вашої уваги «Уроки італійської для початківців». Ми не пропонуємо вам багатогодинних сидінь над підручником і нудного запам’ятовування граматичних правил. Спеціально розроблена й перевірена на практиці методика ЄШКО дозволяє вивчати мову легко, із задоволенням і лише у необхідному обсязі. За таких умов вам не потрібно буде змінювати робочий графік або навчальний, якщо ви учень середньої школи чи студент. Лише 20 хвилин на день у зручному для вас місці ви будете читати, писати й повторювати необхідні вправи. Результат приємно здивує і вас, і ваших італійських друзів.


Італійська для початківців EXTRA + online

Кого зацікавить цей курс

Я - італієць, я справжній італієць – співає у своїй культовій пісні Тото Кутуньо. А ми з задоволенням підспівуємо йому, щиро насолоджуючись звучанням італійської мови. Вона насичена емоціями, жестами та мімікою. Здається, розумієш її інтуїтивно, але ... відповісти не можеш. Тож, якщо труднощі перекладу у вас дійсно існують, не гайте часу. Почніть вивчати італійську мову з нуля і насолоджуйтеся сповна культурою і традиціями Італії. Не бійтеся робити це самостійно. Італійська зовсім не складна. Вона емоційна, яскрава і неймовірно цікава! Хочете спробувати? Тож не зволікайте, скачайте безкоштовний урок і, ми впевнені, ви закохаєтесь у цю мову раз і назавжди.

ЄШКО пропонує не просто самовчитель італійської, а повноцінні курси з якісними і сучасними навчальними матеріалами, аудіо додатком з діалогами, що записані носіями мови, а також збірками вправ на закріплення матеріалу. Крім того, ви завжди можете розраховувати на допомогу особистого викладача. Методика курсу розроблена таким чином, що вивчення мови не напружує, а, навпаки, діє як релаксант після напруженого дня. Тож у вас з'явиться нове цікаве хобі - вивчати італійську!

Щоб вивчення мови стало ще більш ефективним і цікавим, ми підготували для вас корисне доповнення: Італійська мова з нуля + онлайн версія курсу. Це найкращий варіант для студентів-початківців. З одного боку, ви отримуєте дуже корисний підручник, а з іншого - не менш ефективний онлайн-додаток, що суттєво прискорює процес навчання і робить його ще більш цікавим і різноманітним. Погодьтеся, вивчати мову онлайн дуже зручно, комфортно і звично для багатьох з нас: ви можете слухати італійську вимову, виконувати завдання, дивитися вебінари, спілкуватися з викладачем. Готові спробувати? Тоді, ласкаво просимо в ЄШКО - вчити італійську мову online!


Показати 1 інший курс з категорії Італійська мова >>
Німецька мова

Німецька для початківців

На кого розраховано курс

Вивчити німецьку мову легко, якщо процес навчання не обтяжує. Це основне правило, якого ми дотримувалися, коли започатковували курс «Німецька для початківців». Саме тому матеріал спрямовано як на тих, хто не знає жодного слова німецькою, так і на тих, хто має певний досвід – вивчав німецьку. Якщо ви опановували мову раніше, то, напевно, знаєте, що стандартний підхід передбачає спочатку теорію, а потім практичні вправи – це основна помилка. Якщо правильно поєднати і те, й інше, а ще урізноманітнити цікавими вправами та оздобити тематичними ілюстраціями, навчання буде корисним та цікавим і перетвориться на захопливу гру. Курс пропонує вам «стати учасником» різних життєвих ситуацій і, відповідно, запам’ятати найуживаніші фрази, навчитися читати і писати одночасно.

Саме на такому принципі ґрунтується наш курс німецької мови. Отже, пропонуємо вам скачати безкоштовно пробний урок і переконатися, що матеріал задовольнить ваші вимоги.

Німецька для початківців EXTRA + online

На кого розраховано курс

Вам ніколи не спадало на думку, що навчання може бути цікавим? Ви, напевне, вважаєте, що це нудно і потрібно «налаштовуватися» на процес. Помиляєтеся. Є чимало прикладів, коли опанування якоїсь навчальної дисципліни перетворювалося на цікаве хобі. Ми пропонуємо підкорити німецьку і водночас знайти справу до душі.
Курси ЄШКО дистанційні і розроблені за спеціальною методикою, яка дозволяє засвоювати лише головне і не відволікатися на дрібниці. На жаль, не всі це враховують і пропонують для початківців купу зайвого матеріалу. Наші заняття побудовані за схемою «зрозумів – запам’ятав», тобто матеріал викладено цікаво й доступно, він легко засвоюється.

Отже, пропонуємо вам разом з нашими уроками німецької мови поринути в цікавий світ героїв курсу і водночас навчитися читати і писати, правильно говорити німецькою. Ми розробили спеціальні вправи з німецької мови – ви повинні лише дотримуватися наших вказівок та підказок.

Щоб переконатися, що курс «Німецька для початківців Extra» стане вам у пригоді, скачайте безкоштовний пробний урок просто зараз.
Показати 5 інших курсів з категорії Німецька мова >>
Французька мова

Французька для початківців EXTRA + online

Кому адресований курс

Армія, багаж, батон, економіст, абажур тощо – перелік слів, що походять з французької, в українській мові складає цілий словник. Ви вчили їх рідною мовою й жодного разу не замислювалися над тим, що ці слова можуть бути іноземними?
Чи може, ви або ваша дитина навчалися в українській школі, або з дитинства звикли думати українською мовою, а тепер вам дуже захотілося вивчити таку приємну іноземну – французьку? Звісно, вона не така поширена, як англійська або китайська, але набагато красивіша й зручніша у вивченні.
Знати французьку варто лише за те, що це мова кохання. Можливо, саме для справ сердечних вона вам і стане у нагоді. Адже подорож до Парижа – це у будь-якому разі прекрасний шанс змінити власне життя у всіх сенсах.
До того ж не лише Франція користується французькою мовою. Вона знадобиться вам і в Канаді, і в Бельгії, і в багатьох країнах Африки. Розмовляють французькою й у світовій банківській скарбниці – Швейцарії. Отже, якщо і там у вас є справи, краще вивчити мову першоджерела.
Перелік аргументів на користь вивчення французької мови може тривати багато сторінок. Значно простіше зробити крок вперед і розпочати навчання просто зараз.
ЄШКО пропонує досить ефективний і цікавий підхід до вивчення іноземної мови. Коли ви вже знайомі з нашим освітнім продуктом, то сполучення «Extra + онлайн» вам добре відоме, приміром, з англійської для початківців. Якщо ви вперше на нашому сайті – просто завантажте пробний урок і подивіться, що це таке.
Дійсно, формула навчання «Extra + онлайн» – це легко, зручно й дуже цікаво. Завдяки спеціальній програмі нам вдалося уникнути нудної теорії й перетворити вивчення іноземної мови на пізнавальну гру. Усі теми дібрані за принципом реальних рейтингів «цікавості». Те, що привертає вашу увагу у журналах і газетах, у навчальних матеріалах ЄШКО подано як теми.
Ви вже готові зробити перший крок на «ігровий майданчик» французької для початківців? Ласкаво просимо!

Французька для початківців

На кого розраховано курс?

Людина, яка володіє французькою, завжди викликала повагу. Вона освічена і культурна, прагне до саморозвитку. Зрештою, не опанувати мову, якою спілкуються понад 200 мільйонів людей у світі, було б, щонайменше, неправильно, вже не кажучи про тих, кому уроки французької мови просто необхідні (для роботи чи навчання). Отже, якщо ви вирішили підкорити французьку і шукаєте гарний матеріал для ефективного вивчення з нуля, рекомендуємо курс ЄШКО «Французька для початківців».

Ви не витрачатимете багато часу, навчатиметеся, коли вам зручно. Завдяки унікальній методиці ви набудете необхідних навичок, не докладаючи особливих зусиль.

Щоб переконатися, що матеріал задовольнить ваші вимоги, скачайте безкоштовний пробний урок курсу.
Показати 1 інший курс з категорії Французька мова >>
Іспанська мова

Іспанська для початківців EXTRA + online

Кому адресований курс

Іспанську мову зазвичай обирають для вивчення другою іноземною, після англійської. Хоча з точки зору поширення вона посідає друге місце в світі після визнаного лідера – китайської. Проте за легкістю вивчення вона цілком може відвоювати пальму першості. Отже, ви забажали вивчити іспанську? Тоді із задоволенням підсилимо вашу корисну мотивацію. По-перше, іспанська є рідною мовою для 500 мільйонів мешканців планети, і вони не дуже охоче беруться до опанування англійської. У цьому є своя логіка – простіше зачекати, поки «англомовна меншина» почне вивчати іспанську. І повірте, такі мовні зміни не за горами, навіть у Сполучених Штатах. Кар’єрні перспективи людей, які володіють іспанською, вже стрімко зростають і не зупиняються на досягнутому. Вони досить бурхливо розвиваються разом із латиноамериканським ринком.

Другий і не менш суттєвий аргумент на користь іспанської – легкість та краса самої мови. Вивчати іспанську набагато легше, ніж флективну французьку, суцільно складну німецьку й навіть звичну англійську. Адже іспанською легко читати, легко повторювати й швидко запам’ятати.

Третій аргумент – іспанська може стати провідником до вивчення своїх, значно складніших, романських братів – португальської, французької, італійської. Четвертий і найприємніший аргумент – іспаномовні країни доступні і за цінами, і за гостинністю. А після опанування мінімальних мовних навичок ви без особливих проблем зможете пристосуватися до іспанського способу життя, емоцій та особливостей національного менталітету. Отже, більше аргументів для ухвалення позитивного рішення не потрібно. Залишається тільки порадити , як саме прискорити опанування іспанської мови й полегшити навчання. Відповідь наразі проста й приємна. ЄШКО відкриває новий курс «Іспанська для початківців EXTRA». Його концепція «навчання + розвага» набула особливої популярності серед студентів ЄШКО. У поєднанні із легкістю самої іспанської мови , цей курс стане для вас захопливим і корисним матеріалом для навчання у вільний від роботи час.


Іспанська для початківців

Кому адресований курс

Вирішили підкорити Латинську Америку й не знаєте, як її про це повідомити? Адже у школі, під час вибору іноземної мови, ви не побачили жодної користі в іспанській. Багато хто про це неодноразово жалкував. По-перше, іспанська легша за англійську, вона красивіша, більш романтична й найпоширеніша в світі після китайської. Так, 500 мільйонів мешканців земної кулі розмовляють саме іспанською. Додайте сюди споріднені латиноамериканські мови, і ви пошкодуєте ще більше. Але, як то кажуть, маємо те, що маємо, і досить собі докоряти. Краще знайти в собі бажання виправити помилку й вивчити іспанську мову з нуля. Повірте, це набагато простіше, ніж вам здається. Якщо ж ви все-таки мали попереднє знайомство із цією європейською мовою і просто дуже добре забули все, що колись вивчили, теж не біда. Можете повторити від самого початку. Отже, порядок опанування такий: знаходимо вільний час у своєму щоденному розкладі, кілька близьких однодумців, які підтримають ваше прагнення й складуть компанію у вивченні іспанської мови, та обираємо самовчитель іспанської, оздоблений всіма необхідними освітніми інструментами.

ЄШКО пропонує не ходити далеко й не сушити голову проблемою вибору. Рішення просте, зручне й досить якісне – курс іспанської для початківців. Крім добре оздобленої літератури ви отримаєте найважливіший елемент будь-якого навчання – консультації кваліфікованих викладачів. Погодьтеся, для успішного плавання кораблю потрібен штурман! Так і у навчанні – література це добре, але хтось має вас навчити користуватися нею із максимальною користю. Саме таку унікальну модель навчання без зайвих витрат сил і часу вам пропонує Європейська школа дистанційної освіти. Аби докладніше дізнатися про переваги наших уроків іспанської мови для початківців, ласкаво просимо до опції «Скачати пробний урок».


Показати 1 інший курс з категорії Іспанська мова >>
Чеська мова

Чеська для початківців + online

На кого розраховано курс

Якщо ви замислюєтеся, як вивчити чеську мову, варто усвідомити, що нині, щоб отримати гарну роботу і почуватися впевненіше в сучасному стрімкому світі, диплома про освіту замало. Конкуренція на ринку праці велика, тому роботодавець шукає фахівців із широким спектром можливостей.

Знання чеської, безумовно, буде перевагою. Ця мова схожа на українську та білоруську, а сусідство Чехії з Австрією та Німеччиною, спільні з цими країнами сторінки історії, спричинили виникнення в чеській мові слів німецького походження. Втім, чеська відрізняється від німецької, насамперед, своєю неповторною мелодійністю, якої надають зменшувально-пестливі форми та елементи, властиві слов’янським мовам. В її основі стародавня мова слов’ян – старослов’янська.

Отже, «стандартний» самовчитель чеської мови – не кращий вибір для тих, хто хоче підкорити мову швидко й ефективно. У пригоді стануть дистанційні уроки, розраховані на самостійне вивчення чеської мови. Вам потрібні аудіододатки із записами носіїв мови, оскільки вчити чеську мову – це означає і тренувати правильну вимову, адже йдеться про випадки, де наголос може падати і на приголосний, оскільки є слова взагалі без голосних.

Але чи є такі уроки чеської мови? Такі, що підходили б вам за методикою, прекрасно вписувалися у ваш життєвий графік і давали б при цьому бажаний результат? Щоб заняття проходили вдома, у зручний для вас час, коли ви до них готові, а не за розкладом викладача? Щоб у разі потреби ви могли звернутися до особистого викладача за порадою? І змогли б підкорити мову незалежно від віку та рівня знань чеської?

Пропонуємо курс «Чеська для початківців», в основу якого покладено методику – Natural Learning – «природного здобуття знань». Завдяки грамотно побудованим заняттям, ви отримаєте чудові результати вже з перших днів навчання!

20 навчальних журналів – 40 уроків, поділених на секції – для кращого сприйняття матеріалу. Також вам забезпечено підтримку викладача протягом навчання.

Скачайте безкоштовно пробний урок курсу вже зараз і переконайтеся, що ви на правильному шляху.
Турецька мова

Турецька для початківців + online

На кого розраховано курс

У вас напружені стосунки із турецькими бізнес-партнерами, і перекладач їх не вирішує? Або ваш відпочинок в Анталії обмежений спілкуванням з англомовним персоналом готелю? Або вам просто соромно, що турки вільно володіють трьома мовами, а ви не можете висловити їм повагу їхньою? Перелік приводів для взаємного кохання із найпопулярнішою мовою Сходу може бути безліч. Головне, що бажання зрозуміти мову колишньої Османської імперії у вас уже непереборне. Якщо це сталося, не відмовляйте собі у задоволенні відкрити вікно на Схід. Тільки відкривати треба саме вікно, а не порожню темну шухляду, яка на нього схожа. Вивчити турецьку мову із звичайним самовчителем неможливо. Її потрібно слухати, повторювати і постійно вчитися використовувати в реальному житті. Уроки турецької для початківців + online від Європейської школи кореспондентської освіти – це якісний навчальний продукт. Золота середина між репетиторами, академічною освітою і самовчителем, персоніфікований пакет підручників, аудіосупровід із записами носіїв турецької мови плюс підтримка кваліфікованого викладача – усе це спеціально розроблена і неодноразово втілена в життя спеціальна навчальна програма від ЄШКО. Відтепер вона максимально зручна і доступна з вашого персонального комп’ютера. Ви можете вчитися вдома під час перегляду улюбленого серіалу, або під час обідньої перерви на роботі. Тобто, тільки-но ви відчули натхнення – турецька для початківців online до ваших послуг. Отже, не втрачайте часу і зайвого шансу опанувати нову для більшості східну мову. Вона не така складна, як здається, потрібно лише не пропустити той момент, коли виникло натхнення. Адже саме воно спонукає до нових відкриттів і самовдосконалення. Тому, не відкладайте у довгу шухляду свої наміри, качайте пробний урок і починайте справжнє знайомство зі Сходом!
Японська мова

Японська для початківців+ online

На кого розраховано курс?

Ви сумніваєтеся, що японська мова стане вам у пригоді? Гадаєте, навчання буде важкою працею, бо ця мова дуже своєрідна? Запевняємо, це не так. Звісно, потрібно вчити японську. Навіщо? Японські перекладачі завжди поза конкуренцією. Їх мало, тому і одержують набагато більше, ніж їхні англомовні колеги. До речі, правильно обрана методика навчання – запорука вашого успіху.

ЄШКО пропонує уроки японської, розроблені за унікальною методикою природного здобуття знань, що дозволяє людині будь-якого віку і будь-якого рівня підготовки відразу зануритися в процес навчання (незалежно від того, вивчала вона колись мову або вперше побачила японський алфавіт). Ви за короткий час опануєте великий обсяг матеріалу. Менше теорії – більше практики – основа цього курсу. Отже, ви грамотно писатимете, вільно читатимете і розмовлятимете японською.

Додатковою перевагою наших курсів є те, що вам не прийдеться під когось підлаштовувати свій графік занять, бо навчатиметесь дистанційно, самостійно обираючи коли вам зручніше займатися, де займатися, та скільки часу приділяти заняттям.

Щоб переконатися, що наші уроки японської мови відповідають вашим вимогам, скачайте безкоштовний пробний урок просто зараз.
Арабська мова

Арабська для початківців

На кого розраховано курс

Ви зацікавилися арабською і хотіли б знати її бездоганно? Переймаєтеся, що не зможете підкорити арабську? Арабська мова справді непроста, особливо для початківців. На жаль, обираючи підручник, мало хто цікавиться, а який же, власне, діалект він опановуватиме. Втім, коли йдеться про арабські самовчителі, варто враховувати це. Рекомендуємо вам орієнтуватися на курси, які ґрунтуються на єгипетському діалекті (Modern Standard Arabic), бо його визнано літературним.

Саме такі курси арабської вам пропонує ЄШКО. Обираючи наші матеріали, ви стовідсотково вивчите мову, бо навчатися дуже цікаво. Завдяки спеціальній методиці викладання навіть «ледачий» та зайнятий студент охоче навчатимуться. Якщо бажаєте переконатися в цьому особисто, замовте безкоштовно пробний урок курсу «Арабська мова для початківців» – тут ви знайдете теорію та практику і зможете визначити, чи відповідає він вашим вимогам.
Китайська мова

Китайська для початківців

На кого розраховано курс?

Якщо ви вирішили підкорити мову, якою розмовляють понад мільярд людей (а це одна п’ята населення земної кулі), і переглядаєте сайт ЄШКО, то ви на правильному шляху. Вивчити китайську не так легко, тому ми пропонуємо курс для початківців, що містить необхідний матеріал для ефективного опанування китайської мови. Наразі відомо сім найпоширеніших груп діалектів. Мовою ЗМІ, науки та культури вважається путунхуа («загальна мова»). Курси китайської мови ЄШКО пропонують саме цей «офіційний» (пекінський) діалект. Ви опануєте мову на тому рівні, щоб вільно читати, переглядати телевізійні програми. Ви швидко набудете необхідних навичок читання, говоріння та письма. До речі, ви навчатиметесь дистанційно, коли вам зручно, не докладаючи певних зусиль. Щоб зрозуміти, чи стане вам у пригоді пропонований курс китайської мови, скачайте безкоштовний пробний урок.