Ваш код акції: 45576

Офіс-менеджмент

Офісні працівники затребувані завжди та скрізь. Тут знайдеться сфера для пристосування найрізноманітніших талантів: організаторських, комунікативних, аналітичних і творчих. Навчання на професійних курсах ЄШКО поповнить Ваше резюме ще однією затребуваною кваліфікацією.
Офіс-менеджмент

Секретар-референт

На кого розрахований курс

Якщо ви шукаєте доступні курси секретарів і прагнете знайти престижну роботу, ви просуваєтеся в правильному напрямі. Однак зовсім необов’язково витрачати на навчання левову частку свого «незайвого» часу та ще й з відвідинами викладача на протилежному кінці міста. Потрібно лише знайти дистанційні курси секретарів-референтів і займатися вдома – саме в той час, коли є можливість. Але найважливіше у цьому – якісний і доступно викладений навчальний матеріал: чим більше практичних порад, тим більше користі від навчання отримає студент. Натомість, надмірність теорії створює «кашу» в голові й викликає стійке бажання кинути навчання одразу після першого уроку.

ЄШКО пропонує вам курси, розроблені за спеціальною методикою. Вони дозволяють студентові від самого початку навчання паралельно користуватися набутими навичками. Ці секретарські курси стануть у пригоді кожній людині, незалежно від віку й початкової підготовки у царині обраної професії.

Хочете переконатися, що уроки ЄШКО вам сподобаються? Завантажуйте пробний безкоштовний урок просто зараз.


Офіс-менеджер

На кого розрахований курс

Офіс-менеджер – продовження нашого популярного курсу «Секретар-референт». Офіс-менеджер – це помічник керівника, що забезпечує йому можливість займатися вирішенням стратегічних завдань, не відволікаючись на другорядні питання. Тепер уже недостатньо всього лише швидко надрукувати на комп'ютері лист або замовити Вашому начальникові номер у готелі в іншому місті. Професія офіс-менеджера припускає якісно новий рівень Вашого співробітництва із шефом. Тепер Ви маєте вміти підготувати для нього аналітичну довідку з питання, що цікавить, звернути його увагу на підводні камені при реалізації якогось проекту й навіть гідно виступити представником свого начальника на переговорах або в будь-якій інстанції.

Наш курс має на меті завдання підготувати працівників офісу до вирішення складних і різноманітних проблем, які щодня виникають у сучасних організаціях: робота з персоналом, зв'язок організації із зовнішнім середовищем, документаційне й правове забезпечення керування фірмою, робота з діловими партнерами, інформаційне забезпечення керівників, господарські питання і т.д. Теоретичні відомості проілюстровано прикладами з практики офіс-менеджерів як вітчизняних, так і закордонних компаній.

Етикет, організація святкувань і ділових заходів

На кого розрахований курс

Знання етикету й офіційного протоколу набуває все більшого значення, причому спілкування усе частіше стає не тільки формальним, але й має неофіційний характер. І тут дуже важливо не помилитися, не відіпхнути можливого партнера й співрозмовника, не прикро промахнутися у поводженні, спілкуванні або одязі. Всьому цьому Вас навчить курс ЄШКО «Етикет, організація урочистостей і ділових заходів».

Ви довідаєтеся, як правильно поводитися під час першого офіційного контакту. Ви станете вільно орієнтуватися в правилах і методах організації урочистих і дружніх зустрічей і заходів у Вашій компанії. Ви довідаєтеся, як приймати гостей вдома й у ресторані, одержите знання для організації фестивалів, виставок і церемоній відкриття.