Ваш код акції: 41584

Маркетинг, реклама, PR

Ви мрієте про цікаву, творчу професію, що змінить Ваше життя? Бажаєте поповнити своє резюме ще одним свідоцтвом, що підтверджує наявність у Вас затребуваних знань?
Найкращим рішенням для Вас будуть захоплюючі й корисні курси ЄШКО.
Освітні матеріали ЄШКО розроблені для самостійного вивчення! Ви можете вчитися у будь-який, зручний для Вас час! Під час навчання Ви перебуваєте під опікою особистого викладача, що допомагає Вам і перевіряє домашні роботи!
Маркетинг, реклама, PR

Журналістика

На кого розраховано курс?

Напевно, той день, коли ви зрозуміли, що хочете бути журналістом, вже в минулому. Наразі перед вами цілком конкретне завдання: журналістика як професія. Адже відвідування чудових місць і спілкування з відомими людьми – лише обгортка від цукерки, яка називається щоденною і копіткою працею без свят та вихідних. Це і є ваша майбутня робота. Важка, але загалом така цікава!

Не виключено, що деякі вже спробували себе в ролі кореспондента і відчули відповідальність – саме тому вам і знадобилися курси журналістики, адже треба оперативно і якісно видавати сюжети в ефір, а статті – у друк. Ви маєте опанувати дуже багато, проте часу на навчання бракує.

ЄШКО пропонує оптимальний варіант – 16 дистанційних уроків основ журналістики, які містять необхідні відомості. Ви навчатиметеся вдома, в перервах між роботою та хатніми справами, під час подорожей, зможете використати любу зручну хвилину, яка у вас буде з’являтися після виконання всіх термінових справ. Ви навчатиметеся залюбки і завжди зможете звернутися по допомогу до особистого викладача.

Оскільки справжній журналіст не має вірити на слово своєму співрозмовнику, а зобов’язаний перевіряти інформацію, ми пропонуємо завантажити пробний урок курсу і особисто переконатися, що наш курс стане вам у пригоді.

Фахівець з маркетингу

Будь-який виробник намагається залучити й утримати якомого більшу кількість клієнтів, але виходить це далеко не у всіх. Успіх гарантовано лише тому, хто володіє достатніми знаннями й уміннями в області просування товару на ринок, визначення попиту та пропозиції й стратегічного планування діяльності фірми/підприємства. Такі знання можна одержати на нашому курсі.

Наш курс корисний тим, хто має свою справу або збирається зайнятися підприємництвом, менеджерам будь-якого рангу, продавцям і просто усім бажаючим опанувати секретами з маркетингу. Теоретичний матеріал, численні приклади й практичні вправи навчать Вас залучати покупців і робити їх своїми постійними клієнтами.

Менеджер з питань зв’язків із громадськістю

Наш курс «Менеджер з питань зв'язків із громадськістю» познайомить Вас із мистецтвом створення ділового, політичного іміджу, допоможе опанувати сучасними технологіями дослідження ринку, навчить співробітничати із засобами масової інформації, організовувати прес-конференції, виставки, успішні презентації, створювати рекламні повідомлення й навіть захищати конфіденційну інформацію. Основні завдання PR-менеджера - цільова пропаганда, інформаційне відстоювання інтересів організації й зворотний зв'язок. Паралельно він відповідає за формування й підтримку необхідного сприятливого іміджу компанії й контролює просування її продукції на ринку.