Ваш код акції: 43516

Музика та мистецтво

Яку б освіту Ви не мали, який би високий пост не посідали, у будь-якому колективі Ви здобудете славу найбажанішого гостя, якщо вмітимете добре танцювати й володітимете яким-небудь музичним інструментом. Адже, погодьтеся, кожному хочеться, щоб про нього казали позаочі, що ця людина – справжня душа компанії. Та й просто, для себе, яке задоволення вміти добре рухатися під музику або співати, акомпануючи собі.
Захоплюючі курси ЄШКО допоможуть Вам розвинути свої здібності!
Музика та мистецтво

Вчимося грати на гітарі

На кого розрахований курс

Вам часто доводилося чути гру на гітарі? Ця гра полонила вас назавжди? Ви мрієте опанувати це мистецтво, але не все так просто? Тому що, якщо йдеться про очні уроки, то треба викроювати час на навчання, підлаштовуючи свій темп та графік навчання під можливості педагога та інших учнів, та ще й витрачати час на дорогу до навчального закладу. Якщо ж йдеться про заочне навчання, то складно обрати гарні курси, бо матеріал має бути максимально доступним і водночас відповідати повноцінним урокам гри на гітарі. І у найгіршому разі, всі ваші спроби відповісти на запитання, як навчитися грати на гітарі, виявляться марними.

ЄШКО пропонує вам не гаяти часу і не намагатися розкривати секретів гітарної струни за сумнівними методиками. «Вчимося грати на гітарі» – курс із 24 дистанційних уроків розроблених за спеціальною методикою природного засвоєння знань – те, що вам потрібно. Ви самі обираєте час і місце для розучування композицій, а також темп навчання (залежно від поставленої мети). Вам забезпечено підтримку особистого викладача курсу, до якого ви можете звернутися у разі потреби і розв’язати всі питання. Можна лише мріяти про такий варіант. Отже, вам пощастило! Ви швидко зрозумієте, як грати на гітарі так, щоб почуватися впевнено серед професіоналів.

Скачайте безкоштовний пробний урок і переконайтеся, що це навчання стане вам у пригоді.

Граємо на клавішних інструментах

На кого розрахований курс

Ви мрієте грати в ансамблі, групі або оркестрі? Бажаєте стати зіркою сцени й бачите себе за клавішами синтезатора? Ми почнемо з азів нотної й музичної грамоти, розповімо, що таке звук, як розрізняється його висота і як звук записується на нотному стані. Далі Ви довідаєтеся, що таке класичний і автоматичний акомпанементи, фразування й енгармонизм. Засвоївши ази нотної й музичної грамоти, Ви навчитеся самостійно формувати й аранжувати музику, яка сподобалася Вам. Під час вивчення уроків курсу «Граємо на клавішних інструментах» Ви вивчите понад сто відомих музичних витворів.