Ваш код акції: 45576

Музика та мистецтво

Яку б освіту Ви не мали, який би високий пост не посідали, у будь-якому колективі Ви здобудете славу найбажанішого гостя, якщо вмітимете добре танцювати й володітимете яким-небудь музичним інструментом. Адже, погодьтеся, кожному хочеться, щоб про нього казали позаочі, що ця людина – справжня душа компанії. Та й просто, для себе, яке задоволення вміти добре рухатися під музику або співати, акомпануючи собі.
Захоплюючі курси ЄШКО допоможуть Вам розвинути свої здібності!
Музика та мистецтво

Вчимося грати на гітарі

На кого розрахований курс

Хочете навчитися грати на гітарі, але не вистачає часу? Дистанційне навчання – саме те, що вам потрібно! Заочний курс гри на гітарі вам підійде, навіть якщо ви хочете розпочати з нуля, без попередніх знань. І буде досить корисним, якщо ви вже освоїли свої перші акорди й можете зігріти легку мелодію.

Наш самовчитель містить 24 уроки гри на гітарі, які ви опануєте легко та швидко, бо методика курсу орієнтується саме на самостійне вивчення.

Не гайте часу та записуйтесь на курс, якщо бажаєте:

  • втілити мрії в життя і навчитися грі на акустичній або класичній 6-струнній гітарі;
  • висловлювати свої емоції музикою, за допомогою улюблених пісень і мелодій;
  • бути душею будь-якої компанії, зачаровуючи слухачів звучанням прекрасної музики;
  • віртуозно виконувати будь-які композиції та складати музику.

Скачайте безкоштовний пробний урок і переконайтеся, що це навчання стане вам у пригоді.


Граємо на клавішних інструментах

На кого розрахований курс

Ви мрієте грати в ансамблі, групі або оркестрі? Бажаєте стати зіркою сцени й бачите себе за клавішами синтезатора? Ми почнемо з азів нотної й музичної грамоти, розповімо, що таке звук, як розрізняється його висота і як звук записується на нотному стані. Далі Ви довідаєтеся, що таке класичний і автоматичний акомпанементи, фразування й енгармонизм. Засвоївши ази нотної й музичної грамоти, Ви навчитеся самостійно формувати й аранжувати музику, яка сподобалася Вам. Під час вивчення уроків курсу «Граємо на клавішних інструментах» Ви вивчите понад сто відомих музичних витворів.