Ваш код акції: 41584

Психологія та розвиток людини

Кожний з нас відчуває себе особистістю. Саме особистість є об’єктом вивчення психології й педагогіки. І якщо психологія допомагає нам знайти відповіді на питання про те, які є закони свідомості й поведінки людини, як розвивається особистість, то педагогіка відкриває секрети навчання, виховання й розвитку особистості. Хіба не всі ми на протязі життя є учасниками процесів розвитку й виховання то в якості вихованців, то в якості вихователів? Давайте зробимо все можливе, щоб не припуститися непоправних помилок, а вчитися успішно вирішувати життєві проблеми й бути надійною опорою, підтримкою й прикладом для всіх, хто нам любий.

Людина стає особистістю не стільки під впливом зовнішніх обставин, скільки завдяки власним зусиллям, що спрямовані на розвиток і самовдосконалення. А для цього їй необхідно, насамперед, самопізнання. Дані курси навчать не тільки краще розбиратися у людях, в особливостях їхньої поведінки, вчинків, але й, безумовно, допоможуть зрозуміти самого себе.
Психологія та розвиток людини

Практична психологія

Ви цікавитеся мотивами поведінки людей? Ви прагнете до самопізнання й самовдосконалення? Отримані знання дозволять Вам поглянути на себе по-новому, стати краще, добріше й професійніше, побачити світ в іншому вимірі, зрозуміти інших і зробити життя щасливішим та пліднішим. Ви довідаєтеся, як опанувати механізмом самоконтролю, ефективно вправлятися зі стресом, як виявити й розвити свої приховані дотепер можливості й підвищити самооцінку, як поліпшити відносини з іншими людьми й виконувати професійні ролі так, щоб отримувати радість і задоволення.

Швидкісне читання й запам’ятовування

Здатність до швидкого й міцного запам'ятовування та засвоєння знань була актуальною завжди: не випадково ми так часто згадуємо Цезаря, Платона, Ломоносова, Вольтера, Наполеона, Толстого й багатьох інших людей, кажучи про енциклопедичні знання й можливості людської пам'яті.

У наш час – час інформаційного буму, нових відкриттів, технологій і професій – уміння швидко навчатися стає визначальним у будь-якій діяльності. Наш курс пропонує всім, хто бажає домогтися успіху в житті й зробити кар'єру, прекрасний інструментарій – доступну й ефективну систему навчання швидкісному читанню й розвиткові всіх видів пам'яті й уваги, правила міцного запам'ятовування, принципи найефективнішої організації розумової праці й основи наукової діяльності.

Прийоми логічного аналізу, навички конспектування, система вправ по швидкісному читанню, техніки творчої роботи й організації часу, методики запам'ятовування – це й багато чого іншого, що входить до програми курсу, зробить будь-яке навчання захоплюючим, безпроблемним, творчим, відкриє нові перспективи у професійній діяльності, а можливо, і визначить напрямки майбутньої наукової праці.

Вивчивши психологічні особливості пам'яті та її різновиди, Ви розів'єте ті види пам'яті, які необхідні у роботі. Ви будете легко запам'ятовувати іноземні слова, навчитеся регулювати свої емоції під час сприйняття інформації, зумієте продавати свої знання.