Ваш код акції: 45576

Курси іспанської мови

7 причин, чому вам потрібна іспанська мова

Красоту й мелодійність іспанської мови важко переоцінити. Її можна порівняти хіба що з морем, іноді лагідним, а іноді експресивним та темпераментним.

Іспанська дуже легка у вивченні. Тому заняття на курсах не доставить труднощів, а принесе лиш задоволення. Від звучання. Від процесу навчання. Та від результату, який ви отримаєте без зайвих зусиль.

Кількість людей, які розмовляють іспанською, вражає. Нею спілкуються біля 390 мільйонів людей в 21 країні світу.

Це пропуск не тільки до Європи, а й до Латинської Америки, яка славиться своїми краєвидами, археологічними пам’ятниками та дивує темпами економічного розвитку. Перед вами відкриється й світ бізнесу, й світ подорожей.

Іноді достатньо базових знань іспанської, щоб вигідно виділятися серед інших при прийомі на роботу. А знання мови потрібне все частіше. Отож, задумайтесь.

А яка відпустка жде того, хто володіє іспанською! Можливість відірватись від звичайних маршрутів, потрапити до глибинки країни, та побачити те, що сховано від очей звичайних туристів. З такими враженнями нічого не зрівниться!

Пробний урок іспанської на нашому сайті безкоштовний. Скачайте. Або зареєструйтесь на безкоштовний онлайн урок на курсі Extra.

Хочете вчити іспанську вдома? Вибирайте ЄШКО!

Не думайте, що тільки на очних лекціях можливо ефективно вивчити мову. Дистанційні курси ЄШКО – це прекрасна альтернатива, яка, до того ж, збереже і час, і кошти. Для вивчення знадобиться лише 20–30 хвилин на день. Цього достатньо, щоб отримати гарні результати та почати застосовувати мову на практиці.

На нашому сайті ви знайдете, як курс іспанської для початківців, так і курс для тих, хто вже не новачок. Тож є можливість вивчити мову з нуля або підвищити кваліфікацію. Вибирайте необхідний рівень або проходьте тестування. Ми допоможемо визначитись.

Не бійтесь почати. Відкиньте думки про відсутність здібностей, або страхи перед чимось новим. Починайте з позитиву. Все у вас вийде!

Наші курси іспанської – це не просто ефективний самовчитель. Це цілий комплекс матеріалів, спрямованих на успішне вивчення мови.

Подивіться, що ви отримаєте:

  • Друковані учбові матеріали з різноманітними діалогами та вправами. Теорія й практика переплітаються так тісно, що знадобиться зовсім мало часу, щоб засвоїти й граматичні правила, й вивчити нову лексику.

  • Збірники вправ допоможуть ще глибше засвоїти граматику і потренуватись у використанні правил. Навички доводяться до автоматизму.

  • Аудіоматеріали завжди доступні в особистому кабінеті. Тренуйтесь, слухайте, прислуховуйтесь до мелодики та інтонації. Записи діалогів зроблені носіями мови. Отже ваша вимова буде першокласною!

  • Онлайн версія, якою багатий курс іспанської Extra, додасть до вивчення елемент гри. Ви розважаєтесь та водночас вивчаєте мову! Це підсилить ефект і зробить вивчення мови ще більш ефективним.

  • Підтримка особистого викладача та безкоштовні вебінари допоможуть поглибити свої знання й розширити кругозір.

Як бачите, комплекс учбових посібників спрямовано на всебічне вивчення мови: навичок говоріння, читання, письма, та розуміння на слух.

Чому саме уроки іспанської від ЄШКО

Курси іспанської в ЄШКО закінчили понад 10 000 студентів. Більшість з них, закінчивши курс для початківців, продовжили вивчати мову на курсі для середнього рівня. Це говорить про те, що навчання досить ефективне та комфортне.

Та давайте подивимось, які переваги ви отримаєте й що дасть вивчення мови саме в ЄШКО:

  • Перш за все, ви істотно економите свій час і кошти. Вам не треба нікуди їхати, підлаштовуватися під чийсь розклад. Ви навчаєтесь там, де комфортно, і рівно стільки часу, скільки готові виділити. 20–30 хвилин на день – цілком достатньо. А вартість курсу приємно здивує кожного: ми пропонуємо місяць навчання за ціною одного заняття з репетитором.

  • Ви отримуєте не тільки учбові матеріали та аудіозаписи. Вам гарантована постійна підтримка викладача.

  • На курсі іспанської ви вивчите понад 2000 слів, освоїте основні граматичні правила. Та не тільки це вас порадує. Ви дійсно почнете говорити та розуміти мову.

  • Ви самі вибираєте темп навчання: звичайний (2 уроки на місяць), прискорений, інтенсив (весь курс одразу) чи то повільний темп.

  • Пробні уроки й тестовий період на онлайн курсі безкоштовні. Тож ви не купите «кота в мішку», а детально ознайомитесь з програмою та методикою курсу.

Почнемо? Це буде цікаво, ефективно й результативно. Ждемо вас!

Іспанська мова

Іспанська для початківців EXTRA + online

На кого розрахований курс

Іспанську мову зазвичай обирають для вивчення другою іноземною, після англійської. Хоча з точки зору поширення вона посідає друге місце в світі після визнаного лідера – китайської. Проте за легкістю вивчення вона цілком може відвоювати пальму першості. Отже, ви забажали вивчити іспанську? Тоді із задоволенням підсилимо вашу корисну мотивацію. По-перше, іспанська є рідною мовою для 500 мільйонів мешканців планети, і вони не дуже охоче беруться до опанування англійської. У цьому є своя логіка – простіше зачекати, поки «англомовна меншина» почне вивчати іспанську. І повірте, такі мовні зміни не за горами, навіть у Сполучених Штатах. Кар’єрні перспективи людей, які володіють іспанською, вже стрімко зростають і не зупиняються на досягнутому. Вони досить бурхливо розвиваються разом із латиноамериканським ринком.

Другий і не менш суттєвий аргумент на користь іспанської – легкість та краса самої мови. Вивчати іспанську набагато легше, ніж флективну французьку, суцільно складну німецьку й навіть звичну англійську. Адже іспанською легко читати, легко повторювати й швидко запам’ятати.

Третій аргумент – іспанська може стати провідником до вивчення своїх, значно складніших, романських братів – португальської, французької, італійської. Четвертий і найприємніший аргумент – іспаномовні країни доступні і за цінами, і за гостинністю. А після опанування мінімальних мовних навичок ви без особливих проблем зможете пристосуватися до іспанського способу життя, емоцій та особливостей національного менталітету. Отже, більше аргументів для ухвалення позитивного рішення не потрібно. Залишається тільки порадити , як саме прискорити опанування іспанської мови й полегшити навчання. Відповідь наразі проста й приємна. ЄШКО відкриває новий курс «Іспанська для початківців EXTRA». Його концепція «навчання + розвага» набула особливої популярності серед студентів ЄШКО. У поєднанні із легкістю самої іспанської мови , цей курс стане для вас захопливим і корисним матеріалом для навчання у вільний від роботи час.


Іспанська для початківців EXTRA А1 українською мовою + online

На кого розрахований курс

Ви забажали вивчити іспанську? Із задоволенням підсилимо вашу корисну мотивацію. По-перше, іспанська є рідною мовою для 500 мільйонів мешканців планети, і вони не дуже охоче беруться до опанування англійської. Кар’єрні перспективи людей, які володіють іспанською, стрімко зростають і не зупиняються на досягнутому. Вони досить бурхливо розвиваються разом із латиноамериканським ринком.

Другий і не менш суттєвий аргумент на користь іспанської – легкість та краса самої мови. Вивчати іспанську набагато легше, ніж флективну французьку, суцільно складну німецьку й навіть звичну англійську. Адже іспанською легко читати, легко повторювати й швидко запам’ятати.

Третій аргумент – іспанська може стати провідником до вивчення своїх, значно складніших, романських братів – португальської, французької, італійської. Четвертий і найприємніший аргумент – іспаномовні країни доступні і за цінами, і за гостинністю. А після опанування мінімальних мовних навичок ви без особливих проблем зможете пристосуватися до іспанського способу життя, емоцій та особливостей національного менталітету. Отже, більше аргументів для ухвалення позитивного рішення не потрібно. Залишається тільки порадити, як саме прискорити опанування іспанської мови й полегшити навчання. Відповідь наразі проста й приємна. ЄШКО відкриває новий курс «Іспанська для початківців EXTRA». Його концепція «навчання + розвага» набула особливої популярності серед студентів ЄШКО. У поєднанні із легкістю самої іспанської мови , цей курс стане для вас захопливим і корисним матеріалом для навчання у вільний від роботи час.


Іспанська для початківців

На кого розрахований курс

Вирішили підкорити Латинську Америку й не знаєте, як її про це повідомити? Адже у школі, під час вибору іноземної мови, ви не побачили жодної користі в іспанській. Багато хто про це неодноразово жалкував. По-перше, іспанська легша за англійську, вона красивіша, більш романтична й найпоширеніша в світі після китайської. Так, 500 мільйонів мешканців земної кулі розмовляють саме іспанською. Додайте сюди споріднені латиноамериканські мови, і ви пошкодуєте ще більше. Але, як то кажуть, маємо те, що маємо, і досить собі докоряти. Краще знайти в собі бажання виправити помилку й вивчити іспанську мову з нуля. Повірте, це набагато простіше, ніж вам здається. Якщо ж ви все-таки мали попереднє знайомство із цією європейською мовою і просто дуже добре забули все, що колись вивчили, теж не біда. Можете повторити від самого початку. Отже, порядок опанування такий: знаходимо вільний час у своєму щоденному розкладі, кілька близьких однодумців, які підтримають ваше прагнення й складуть компанію у вивченні іспанської мови, та обираємо самовчитель іспанської, оздоблений всіма необхідними освітніми інструментами.

ЄШКО пропонує не ходити далеко й не сушити голову проблемою вибору. Рішення просте, зручне й досить якісне – курс іспанської для початківців. Крім добре оздобленої літератури ви отримаєте найважливіший елемент будь-якого навчання – консультації кваліфікованих викладачів. Погодьтеся, для успішного плавання кораблю потрібен штурман! Так і у навчанні – література це добре, але хтось має вас навчити користуватися нею із максимальною користю. Саме таку унікальну модель навчання без зайвих витрат сил і часу вам пропонує Європейська школа дистанційної освіти. Аби докладніше дізнатися про переваги наших уроків іспанської мови для початківців, ласкаво просимо до опції «Скачати пробний урок».


Іспанська для середнього рівня

На кого розрахований курс

Якщо ви переглядаєте цю сторінку, напевно, маєте базові знання іспанської. Можливо, ви колись відвідували відповідні курси або опановували наш курс «Іспанська для початківців». Звісно, не варто зупинятися на досягнутому – треба удосконалювати свої уміння та навички. Пропонований курс «Іспанська для середнього рівня» зацікавить тих, хто має уявлення про іспанську і знає іспанський алфавіт, а також колись намагався підкорити мову. Універсальний матеріал розроблено за унікальною методикою швидкого здобуття знань і спрямовано саме на дистанційне навчання.

Опановуючи курс, ви добре розумітиметеся на граматиці, поповните свій словниковий запас, покращите навички читання та письма.

Пропонуємо вступний тест на знання іспанської (це допоможе визначити, чи зможете ви вивчати іспанську мову самостійно на даному курсі), а потім скачати пробний урок курсу.