Ваш код акції: 45576

Чеська для початківців + online

На кого розрахований курс

Якщо ви замислюєтеся, як вивчити чеську мову, варто усвідомити, що нині, щоб отримати гарну роботу і почуватися впевненіше в сучасному стрімкому світі, диплома про освіту замало. Конкуренція на ринку праці велика, тому роботодавець шукає фахівців із широким спектром можливостей.

Знання чеської, безумовно, буде перевагою. Ця мова схожа на українську та білоруську, а сусідство Чехії з Австрією та Німеччиною, спільні з цими країнами сторінки історії, спричинили виникнення в чеській мові слів німецького походження. Втім, чеська відрізняється від німецької, насамперед, своєю неповторною мелодійністю, якої надають зменшувально-пестливі форми та елементи, властиві слов’янським мовам. В її основі стародавня мова слов’ян – старослов’янська.

Отже, «стандартний» самовчитель чеської мови – не кращий вибір для тих, хто хоче підкорити мову швидко й ефективно. У пригоді стануть дистанційні уроки, розраховані на самостійне вивчення чеської мови. Вам потрібні аудіододатки із записами носіїв мови, оскільки вчити чеську мову – це означає і тренувати правильну вимову, адже йдеться про випадки, де наголос може падати і на приголосний, оскільки є слова взагалі без голосних.

Але чи є такі уроки чеської мови? Такі, що підходили б вам за методикою, прекрасно вписувалися у ваш життєвий графік і давали б при цьому бажаний результат? Щоб заняття проходили вдома, у зручний для вас час, коли ви до них готові, а не за розкладом викладача? Щоб у разі потреби ви могли звернутися до особистого викладача за порадою? І змогли б підкорити мову незалежно від віку та рівня знань чеської?

Пропонуємо курс «Чеська для початківців», в основу якого покладено методику – Natural Learning – «природного здобуття знань». Завдяки грамотно побудованим заняттям, ви отримаєте чудові результати вже з перших днів навчання!

20 навчальних журналів – 40 уроків, поділених на секції – для кращого сприйняття матеріалу. Також вам забезпечено підтримку викладача протягом навчання.

Скачайте безкоштовно пробний урок курсу вже зараз і переконайтеся, що ви на правильному шляху.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 605,89 515,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу

  • ГраматикаКожний урок цього курсу чеської мови містить граматичну секцію, пов’язану з секціями попередніх уроків. Для того, щоб вам не доводилося «зубрити» правила, вони подані в контексті життєвих ситуацій. Ставши учасником змодельованої ситуації, ви природним шляхом запам’ятовуєте багато інформації. Ви зацікавлені у навчанні, тому отримуєте задоволення від процесу.
  • ВимоваДуже важливо, що цей курс оздоблено аудіододатком. Уважно слухаючи і повторюючи тексти, ви швидко набудете певних навичок. Ваша чеська буде бездоганною. Крім того, завдяки фонетичним вправам ви тренуватимете свою вимову, не докладаючи особливих зусиль.
  • Розмовні навичкиНа кожному уроці ви збагачуватимете свій словниковий запас. Йдеться про найуживаніші словосполучення та фрази, без яких неможливо впевнено почуватися в „мовному середовищі”, приміром, щоб взяти участь у дискусії на тему туризму, купити продукти, обговорити з другом прочитану книгу. Відомо, що слова в контексті опановуються краще. У будь-якій ситуації ви згадаєте той міні-сюжет, за допомогою якого запам’ятали кілька десятків нових слів. Наприкінці кожного навчального журналу подано словник, який містить слова та фрази уроку.
  • Читання і письмоЧеська мова – це, зокрема, вміння писати і читати чеською. Завдяки вправам на правопис і читання, розроблених спеціально для початківців, ви не тільки набуватимете необхідних навичок, а й дізнаєтеся про традиції Чехії, культуру та звичаї людей. Це цікавий та корисний матеріал, який хочеться опановувати. Отже, успіх гарантовано.
Завершивши курс, ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді під час працевлаштування. Можливо, це будуть офіси міжнародних організацій або готелі світових брендів, які приймають гостей на чеських курортах . Результат отримує той, хто робить спроби! І вивчення чеської мови відкриє перед вами нові обрії.