Ваш код акції: 41584

Мистецтво сучасного танцю

Зануртеся у чудовий світ танцю. Наш новий курс познайомить Вас із історією сучасних бальних танців, завдяки спеціальним вправам допоможе придбати граціозність і пластику рухів, навчить почувати ритм і характер кожного окремого танцю. За допомогою нашого курсу Ви за короткий час станете незамінним партнером у будь-якому танцювальному залі.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 389,07 330,71 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Додаткова інформація про курс

Навчальні матеріали
Курс складається з 16 навчальних журналів-модулів, 4 DVD та 1 CD-диск в форматi mp3. Разом із журналами надсилається безкоштовна папка-накопичувач.

Вам також можуть сподобатися такі курси як "Вчимося грати на гітарі", "Граємо на клавішних інструментах".

Попередні знання
Попередні знання не потрібні.

Свідоцтво ЄШКО й підсумковий іспит
По закінченні курсу Ви одержуєте Свідоцтво ЄШКО, що підтверджує Ваше навчання на курсі. Крім того, всі бажаючі можуть скласти підсумковий іспит для того, щоб одержати додаткове Свідоцтво ЄШКО, що засвідчує закінчення курсу й успішне складання підсумкового іспиту із вказівкою отриманої оцінки (відмінно, добре, задовільно) і обсягу курсу в годинах. Іспит платний, проводиться у вигляді письмового заочного тестування. Іспитові тести надсилаються післяплатою. Виконаний тест перевіряється спеціальною екзаменаційною комісією, що надає оцінку рівню отриманих знань. Студенти, які успішно склали підсумковий іспит, одержують Свідоцтво ЄШКО спеціального зразка.

Домашні завдання on-line
Студенти цього курсу тепер мають можливість виконувати домашні завдання прямо на нашому сайті. Для цього студент повинен зареєструватися на будь-якій сторінці сайту в блоці "Вхід для студентів ЄШКО". Окрім виконання домашніх завдань студент має можливість на сайті ознайомитися зі своєю фінансовою інформацією, перевірити надходження платежів.