Ваш код акції: 45576

Дизайн та оформлення інтер’єру в 3ds Max

На кого розрахований курс

Деякі вважають, що бездоганний смак і невгамовна фантазія – складові успіху будь-якого дизайнера. Він завжди матиме замовлення і буде затребуваний. Утім, нині, крім природженого естетичного смаку, фахівець просто зобов’язаний володіти спеціальними програмами, оскільки без навичок 3 d дизайну складно пройти співбесіду, навіть якщо ви досвідчені і талановиті.

Що робити? Звісно ж, навчатися! ЄШКО пропонує вам курс «Дизайн та оформлення інтер’єру в 3ds Max», розроблений за спеціальною методикою, що дозволяє за короткий час, навчаючись дистанційно вдома, опанувати великий обсяг матеріалу. Він зацікавить усіх, хто хоче набути професійних навичок 3 д дизайну. Матеріал викладено дуже доступно і цікаво. Курс універсальний, складається з 8 уроків (4 навчальних журналів) та відеододатку на 3 DVD (замовляється та сплачується додатково).

Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що він стане вам у пригоді!
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 488,24 415,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу?

Завершивши навчання, ви втілюватимете свої фантазії на комп’ютері і будете затребувані на ринку праці. Отже, ви навчитеся створювати стандартні та складені об’єкти, дізнаєтеся, як використовувати зовнішній модуль візуалізації V-Ray, ознайомитеся з основами моделювання складених об’єктів.

У курсі 3 d дизайну звертаємо вашу увагу на дизайн та інтер’єр квартири. Ви візьмете участь у створенні комфортного і красивого простору. Отже, виконуючи практичні вправи, ви одночасно набуваєте необхідних навичок і крок за кроком наближаєтеся до своєї мрії.

Крім того, ви отримаєте поради щодо освітлення, також навчитеся правильно поєднувати елементи простору, зокрема, розташовувати меблі з художнім смаком у будь-якій кімнаті. Отже, це унікальний посібник, що містить найкориснішу інформацію. Завершивши навчання, отримаєте Свідоцтво ЄШКО.

До речі, вам варто подбати про наявність певних програм для роботи: 3ds Max 9.0, операційна система Windows 2000/XP/Vista та програма Autodesk 3ds Max 9.0.