Ваш код акції: 45576

Малювання та живопис

На кого розрахований курс

Мистецтво малювання для вас – окремий світ, у який ви закохані від самого дитинства? Або час від часу вам доводиться звертатися до послуг художників із професійних потреб? Приміром, ви працюєте у сфері поліграфічної реклами або, навіть, текстильному виробництві, яке потребує свіжих та унікальних «принтів»? Як би не склалося професійне життя сучасної людини, зв’язок з образотворчим мистецтвом існує завжди. А можливо, ви просто бажаєте висловлювати власні думки й почуття на полотні? Та нехай навіть більше: є гостре бажання оздобити унікальним живописом власну оселю – це не менш вагомий аргумент для того, щоб навчитися тримати пензля в руці.

Пропонуємо звернути увагу на курс малювання й живопису, який містить багато практичних завдань, отже, це далеко не «теорія на порожньому місці». З нами ви навчаєтеся, розумієте суть процесу і майже одночасно берете до рук пензлі й малюєте. Таким чином, ваша творчість виконує роль індикатора навчального процесу. Ви одразу «бачите» свої помилки і працюєте над їхнім виправленням. Отже, професіоналізм зростає і карбується з кожним новим ескізом.

Для початківців особливо важливе поетапне подання викладання матеріалу. Так легше вчитися і практикуватися. Курс ЄШКО з малювання й живопису містить інформацію, яка ретельно відібрана фахівцями та виважена до дрібниць.

Кожне заняття починається з теоретичного вступу, який презентує основні моменти цієї теми: необхідні тези проілюстровані репродукціями картин відомих художників. Отже, базові знання з малювання ви отримаєте міцні й надійні, і в будь-який момент ви без зусиль згадаєте вивчене (зорова пам’ять – найкращий помічник у таких ситуаціях).

Наступний блок уроку – практика. Спробуйте виконати те, про що тільки-но дізналися, з’ясуйте, що у вас виходить краще, що – гірше. Після того, як виконали свою домашню роботу та відправили її на перевірку викладачеві, дочекайтеся відповіді із зауваженнями й порадами і попрацюйте над помилками. Таке творче спілкування допоможе вчасно скорегувати ваше навчання і роботу.

Аби переконатися у тому, що курс ЄШКО «Малювання й живопис» вам підходить, завантажуйте пробне заняття просто зараз.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 488,24 415,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички і вміння здобувають студенти курсу

Отже, які теми містить курс? Наведемо лише деякі з них:

  • що таке малюнок: трактування від давнини до сьогодні; головні прийоми, які неодмінно потрібно опанувати; уроки малювання аквареллю;
  • перспектива та її можливості; скільки перспектив може бути в одному малюнку;
  • композиція у школі малювання; як використовують формати; обриси та замальовки;
  • матеріали й аксесуари: основа, кістковий клей, полотно, олія, рама, підрамник; види мольбертів; що таке етюдник;
  • сонце й світло, взаємодія та взаємопроникнення; освітлення й володіння світлом; кольори спектру; малюємо пейзаж;
  • архітектура; відомі майстри архітектури: стародавні єгиптяни, греки й римляни; перспектива в архітектурі;
  • малюємо персонажів – від скельних малюнків до сьогодення; модель і позування; пропорції людського тіла;
  • міська архітектура й живопис; як спроектувати вітраж.

Кожен навчальний журнал з уроку малювання закінчується словником нових понять, що стосуються образотворчого мистецтва й живопису.

Це лише мала частина того, що потрібно вивчити. Адже перед вами – безцінний навчальний посібник, який відкриває неосяжні перспективи усім бажаючим долучитися до світу мистецтва малювання, навіть на професійному рівні.