Ваш код акції: 43516

Мистецтво ефективних продажів

На кого розрахований курс

Мрієте про запаморочливу кар’єру менеджера з продажів? Хочете багато заробляти? Хочете, щоб до ваших порад прислухалися? Час навчитися продавати! Якщо товар «першої потреби», то не варто щось вигадувати, щоб продати. Якщо ж це товари, без яких можна обійтися, треба докласти зусиль і грамотно його прорекламувати.

Ми пропонуємо вам записатися на курс ефективних продажів і досягти успіху на цій ниві. Якщо ж ви вже працюєте в цій сфері, але відчуваєте, що знань бракує, цей курс також стане вам у пригоді – тут ви знайдете слушні поради та рекомендації. Вам забезпечено підтримку особистого викладача, який залюбки відповість на всі ваші запитання. До речі, ви навчаєтеся вдома і не поспішаєте на заняття на призначений час. Темп навчання ви обираєте теж самі: можете опанувати курс як за пару місяців, так і повільніше, все залежить тільки від ваших потреб та бажання.

Курс з продажів складається з 30 уроків, містить лише необхідну для роботи менеджера інформацію.

Скачайте безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що можна легко навчитися техніці продажів.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 469,41 399,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу?

Отже, чому ж ви навчитеся?
Ви навчитеся робити ефективні презентації і вести телефонні переговори, спрямовані на успіх. Ви опануєте техніки переконування та різні прийоми, за допомогою яких ваш співрозмовник стане вашим клієнтом.

Ви дізнаєтеся, як переконати і налаштувати покупця на позитивний лад. Якщо він вагається щодо якості товару, який ви продаєте, або чув негативні відгуки про нього, ви повинні грамотно викласти всі «за» і довести свою думку. Як? У багатьох випадках це взагалі наука, яку вам доведеться опанувати.

Вивчаючи наш дистанційний курс, ви зрозумієте, що в цій професії вдається вам легко, а на що варто звернути увагу, щоб у подальшому уникнути помилок.

Наше навчання менеджера з продажів передбачає, що, отримавши Свідоцтво про завершення курсу (Свідоцтво ЄШКО), ви зможете продавати і отримувати задоволення від своєї діяльності. Спробуйте і самі переконайтеся щодо ефективності запропонованих уроків з продажів.