Ваш код акції: 45576

Англійська для початківців українською мовою

На кого розрахований курс

Дистанційне навчання ідеальне для тих, хто хоче отримати повну свободу, вивчаючи англійську. Вчить мову на позитиві, в комфортному місці, без стресів та поспіху. Вдома, на дачі, в парку – навчання повинно приносити задоволення і не перевантажувати розпорядок.

Курси англійської мови для початківців ЄШКО зацікавлять і дорослих, і підлітків бо базуються на методиці природного засвоєння знань.

Для вивчення матеріалу цілком достатньо 20–30 хвилин на день – він подається невеликими блоками. В кожному блоці ви знайдете корисні вправи та діалоги, які допоможуть без надмірних зусиль освоїти граматичні правила, запам’ятати нові слова та потренувати читання, письмо та говоріння.

Не забувайте слухати аудіо курс: англійська записана носіями мови, а це особливо важливо для початківців, оскільки правильну вимову потрібно виробити з самого початку.

Отже, найкращий курс розмовної англійської з нуля перед вами. Пам'ятайте: навчання допоможе досягти багато чого:

  • отримати кращу роботу й зробити кар'єру;

  • більше заробляти й вирішувати будь-які питання за кордоном без паніки;

  • подорожувати без мовних бар'єрів.

Вивчення розмовної англійської для початківців на курсі ЄШКО принесе максимум задоволення. Він підійде і для дорослих, і для школярів. Ви витратите мінімуму часу, сил та коштів, а сьогодні ще й зекономите, бо можете купити короткий помісячний курс зі знижкою. Та для початку скачайте безкоштовний урок.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 529,42 450,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички та вміння отримують студенти курса

  • ГраматикаНезважаючи на те, що цей курс розрахований, в першу чергу, на тих, хто навчається англійської мови вперше, дуже значна увага приділяється тут граматиці. Студент отримає уяву про всі частини мови, іх особливості використання. Також матеріали містять корисні поради щодо синтаксичних складностей – досить докладно розглянуті в курсі складні та прості речення. Окремо подана інформація про герундій, як форму дієслова, наведений перелік неправильних дієслів. Разом з цим проблем під час навчання немає, отже, ми вчимося англійської швидко та ефективно.
  • Розмовні навичкиУроки англійської для початківців – це насамперед і отримання лексичного багажу. Бо, якщо ти не в змозі сказати, що тобі треба купити хліба в магазині та спитати, як пройти на ту чи іншу вулицю, то про що взагалі може йти мова? Перелік лексичних тем, що містить курс, досить грунтовний. От лише деякі з них: пори року, дні тижня, місяці року; професії; повсякденні розмови, інтер’єр, домашнє господарство, вітальня, спальня, кухня; продукти харчування, магазини і покупки, одяг; людський організм; кіно, театр, телебачення; географія... Нові слова, що Ви вивчаєте під час кожного уроку, подані окремо у вигляді словничку на останній сторінці, так їх ще легше запам’ятати.
  • ВимоваЗвичайно, той, хто починає вивчати англійську мову з нуля, має труднощі з вимовою. Бо, якщо ти ще й не чув ніколи, як говорить справжній англієць, то взагалі незрозуміло як цю науку подолати... Розуміючи ці та інші складнощі, ми передали англійські звуки українськими літерами (українська транскрипція тут стане у нагоді). Почути справжню англійську вимову ви зможете в аудіозаписах, які додаються до журналів. Слухайте уважно та повторюйте! Це буде сприяти покращенню вашої вимови, отже ви будете почуватися впевненими під час розмови з іноземцем.
  • Читання та письмоЗбірники вправ, що додаються до курсу дають можливість навчитися читати та писати англійською, бо вміти це також дуже важливо. Наприклад, Вам буде запропоновано зробити переклад з англійської на українську та навпаки. Перед цим Ви вже будете знати набір тих слів, що потрібно, бо всі завдання курсу логічно виходять один з одного та пов’язані той чи іншою тематикою. Таким чином матеріал засвоюється швидко та надійно.

Отже, вивчити англійський з нуля зовсім не складно, якщо Ви вчитесь з ЄШКО. Спробуйте і не пошкодуєте. Сертифікат ЄШКО, який Ви отримаєте після наших курсів, буде дуже доречний, коли Ви виявите бажання отримати нову роботу чи взагалі змінити своє життя, виїхавши закордон. Результат отримує той, хто робить спроби!