Ваш код акції: 43516

Англійська для початківців українською мовою

Для кого призначений курс?

Вирішили вивчати англійську мову, але не розумієте з чого саме почати? Звісно, що починати треба з нуля, якщо англійська для вас – щось нове і, по суті, ви ніколи спеціально не займалися мовою. Разом з цим, існують такі випадки, коли людина колись вже намагалася вивчити основи англійської мови, але... будемо говорити відверто – нічого з цього не вийшло (або матеріал виявився важким, або часу не вистачило...).

Отже, школа ЄШКО пропонує і тим, і другим курс "Англійська для початківців українською мовою". Це універсальний матеріал, в якому представлені уроки англійської мови саме для тих, хто шукає швидкий та ефективний шлях до успіху і хоче вчитися дистанційно. Тут немає зайвої теорії та незрозумілих вправ. Унікальна методика, що грунтується на принципі природного засвоєння знань, дає можливість вивчити та запам’ятати саме те, що потрібно. Бо, якщо заняття з англійської мови йдуть через силу, то і результату не буде. Той, хто вже не одноразово намагався вивчати мову, знає це краще за інших...

Наш курс містить 32 уроки, а також 4 збірники вправ. Матеріал поданий таким чином, що, розпочавши учбовий процес, його неможливо кинути, бо дуже цікаво спостерігати, як нові знання стають, так би мовити, частиною вас; як з кожним уроком ви розумієте, що процес дає реальний практичний результат.

Отже, для того щоб переконатися в тому, що наші уроки англійської мови для початківців будуть прийнятними саме для вас, скачайте безкоштовно наш пробний урок.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 511,76 435,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички та вміння отримують студенти курса?

  • ГраматикаНезважаючи на те, що цей курс розрахований, в першу чергу, на тих, хто навчається англійської мови вперше, дуже значна увага приділяється тут граматиці. Студент отримає уяву про всі частини мови, іх особливості використання. Також матеріали містять корисні поради щодо синтаксичних складностей – досить докладно розглянуті в курсі складні та прості речення. Окремо подана інформація про герундій, як форму дієслова, наведений перелік неправильних дієслів. Разом з цим проблем під час навчання немає, отже, ми вчимося англійської швидко та ефективно.
  • Розмовні навичкиУроки англійської для початківців – це насамперед і отримання лексичного багажу. Бо, якщо ти не в змозі сказати, що тобі треба купити хліба в магазині та спитати, як пройти на ту чи іншу вулицю, то про що взагалі може йти мова? Перелік лексичних тем, що містить курс, досить грунтовний. От лише деякі з них: пори року, дні тижня, місяці року; професії; повсякденні розмови, інтер’єр, домашнє господарство, вітальня, спальня, кухня; продукти харчування, магазини і покупки, одяг; людський організм; кіно, театр, телебачення; географія... Нові слова, що Ви вивчаєте під час кожного уроку, подані окремо у вигляді словничку на останній сторінці, так їх ще легше запам’ятати.
  • ВимоваЗвичайно, той, хто починає вивчати англійську мову з нуля, має труднощі з вимовою. Бо, якщо ти ще й не чув ніколи, як говорить справжній англієць, то взагалі незрозуміло як цю науку подолати... Розуміючи ці та інші складнощі, ми передали англійські звуки українськими літерами (українська транскрипція тут стане у нагоді). Почути справжню англійську вимову ви зможете в аудіозаписах, які додаються до журналів. Слухайте уважно та повторюйте! Це буде сприяти покращенню вашої вимови, отже ви будете почуватися впевненими під час розмови з іноземцем.
  • Читання та письмоЗбірники вправ, що додаються до курсу дають можливість навчитися читати та писати англійською, бо вміти це також дуже важливо. Наприклад, Вам буде запропоновано зробити переклад з англійської на українську та навпаки. Перед цим Ви вже будете знати набір тих слів, що потрібно, бо всі завдання курсу логічно виходять один з одного та пов’язані той чи іншою тематикою. Таким чином матеріал засвоюється швидко та надійно.

Отже, вивчити англійський з нуля зовсім не складно, якщо Ви вчитесь з ЄШКО. Спробуйте і не пошкодуєте. Сертифікат ЄШКО, який Ви отримаєте після наших курсів, буде дуже доречний, коли Ви виявите бажання отримати нову роботу чи взагалі змінити своє життя, виїхавши закордон. Результат отримує той, хто робить спроби!