Ваш код акції: 47328

Англійська для середнього рівня EXTRA+ online

На кого розраховано курс

Якщо ви хочете підвищити свій рівень англійської, але вас лякають нудні, одноманітні уроки, від яких немає користі, тоді цей курс для вас. Ще ніколи курс англійської для середнього рівня так легко не опановувався! Його спрямовано як на тих, хто колись вивчав мови і набув певних навичок, так і на тих, хто опанував курс ЄШКО «Англійська для початківців EXTRA». Щоб визначити свій рівень знань, пропонуємо вам тест для самоконтролю.

Матеріал курсу викладено доступно та цікаво: ви ніби берете участь в захопливій грі, тому за жодних обставин не відмовитесь від навчання.
Крім того, ви навчаєтеся дистанційно і завжди можете поставити будь-які запитання своєму особистому викладачу (кожний наш студент має таку можливість).

Чи задовольнить ваші вимоги курс «Англійська для середнього рівня EXTRA», дізнайтеся просто зараз, скачавши безкоштовно наш пробний урок.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 658 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички та уміння набувають студенти курсу?

  • ГраматикаЗнання англійської на середньому рівні – розуміти граматичні конструкції мови, хоча англійська граматика не вважається складною. Втім, існують питання, які іноземцям не просто розв’язати в межах традиційних уроків (наприклад, який обрати граматичний час – минулий простий час Past Simple чи минулий тривалий час Past Continuous?). Курс приділяє особливу увагу цим моментам. Коли навчитеся вживати часи дієслів у конкретних ситуаціях, ви зрозумієте відмінності. До речі, морфологію та синтаксис викладено в нашому курсі дуже докладно.
  • Розмовні навичкиВи суттєво поповните свій словниковий запас, опанувавши англійську для середнього рівня. Такі теми, як, приміром, країни та національності, англійська мова в сучасному світі, технології та комунікації, покупки, діалог із продавцем, рекламації, банківські послуги, засоби масової інформації, обслуговування побутової техніки, електронні пристрої, політика, вибори, події, дозвілля тощо, – подано в контексті розважальних та пізнавальних ситуацій. Граючи, ви дізнаєтеся і запам’ятовуєте безліч нових слів!
  • ВимоваНаші уроки англійської для середнього рівня забезпечені 20 CD-дисками із записами діалогів носіями мови. Така вимова стане для вас взірцем, тому рекомендуємо прослухувати диски щодня (під час занять), повторювати почуте і звіряти результат із взірцем. Такі вправи сприятимуть правильній вимові.
  • Читання та письмоУ курсі ви отримаєте 20 навчальних журналів, кожний з яких складається з 2 уроків.
    Виконуючи домашні завдання, які додаються до кожного посібника, ви набуваєте певних навичок у читанні та письмі, вчитеся висловлювати свої думки за допомогою складних розповсюджених речень. Зрештою ви зможете читати наукові тексти.