Ваш код акції: 47328

Етикет, організація святкувань і ділових заходів

На кого розрахований курс

Знання етикету й офіційного протоколу набуває все більшого значення, причому спілкування усе частіше стає не тільки формальним, але й має неофіційний характер. І тут дуже важливо не помилитися, не відіпхнути можливого партнера й співрозмовника, не прикро промахнутися у поводженні, спілкуванні або одязі. Всьому цьому Вас навчить курс ЄШКО «Етикет, організація урочистостей і ділових заходів».

Ви довідаєтеся, як правильно поводитися під час першого офіційного контакту. Ви станете вільно орієнтуватися в правилах і методах організації урочистих і дружніх зустрічей і заходів у Вашій компанії. Ви довідаєтеся, як приймати гостей вдома й у ресторані, одержите знання для організації фестивалів, виставок і церемоній відкриття.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 517 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Додаткова інформація про курс

Навчальні матеріали

Курс складається з 32 уроків, зібраних в 16 журналах, у кожному з яких міститься по 2 уроки.

Свідоцтво ЄШКО й підсумковий іспит

По закінченні курсу Ви одержуєте Свідоцтво ЄШКО, що підтверджує Ваше навчання на курсі. Крім того, всі бажаючі можуть скласти підсумковий іспит для того, щоб одержати додаткове Свідоцтво ЄШКО, що засвідчує закінчення курсу й успішне складання підсумкового іспиту із вказівкою отриманої оцінки (відмінно, добре, задовільно) і обсягу курсу в годинах. Іспит платний, проводиться у вигляді письмового заочного тестування. Іспитові тести надсилаються післяплатою. Виконаний тест перевіряється спеціальною екзаменаційною комісією, що надає оцінку рівню отриманих знань. Студенти, які успішно склали підсумковий іспит, одержують Свідоцтво ЄШКО спеціального зразка.

Домашні завдання on-line

Студенти цього курсу тепер мають можливість виконувати домашні завдання прямо на нашому сайті. Для цього студент повинен зареєструватися на любій сторінці сайту в блоці "Вхід для студентів ЄШКО". Окрім виконання домашніх завдань студент має можливість на сайті ознайомитися зі своєю фінансовою інформацією, перевірити надходження платежів.

Вам також можуть бути цікавими такі курси як «Секретар-референт», «Менеджер з кадрів і по заробітній платі».