Ваш код акції: 47328

Конструювання й дизайн модного одягу

На кого розрахований курс

Ви вважаєте одяг «другою шкірою» людини, яка має ідеально личити й завжди відповідати найсучаснішим тенденціям моди? Або, від щирого серця, заздрите англійській королеві, сукні й костюми якої завжди бездоганно виглядають на ній, бо оперативно «підганяються» особистими кравцями під фігуру? А, можливо, у вас алергія на серійні речі, які займають цілі поверхи модних крамниць, і зовсім не придатні для використання через несмак і незграбний крій? Якщо ви ствердно відповіли хоча б на одне з наведених вище запитань, можемо привіти вас від щирого серця. Ви – людина із тонким смаком, ідеалізованим уявленням про мистецтво моделювання одягу й прибічник виключно якісних та ексклюзивних речей у власному гардеробі. Зберігати душевну рівновагу із таким характером у сучасному «мануфактурному» світі можна лише за однієї умови – ви самі маєте «кроїти» й « шити» свій образ і настрій. Звісно, можна замовити будь-яку річ у майстрині, але народна мудрість не обманює: «Якщо хочеш зробити найкраще, зроби це сам!»

ЄШКО пропонує спеціально для вас досить цікаві й корисні курси «Конструювання й дизайну модного одягу», які можна відвідувати …не виходячи зі своєї квартири або будинку. 24 уроки у 12 журналах-модулях містять знання з розробки дизайну одягу, зібрані за унікальною методикою. Достатньо мати початкові навички шиття й бажання одягатися зі смаком, аби почати навчання. А ваш особистий викладач завжди допоможе і підкаже, коли щось виявиться незрозумілим.

Замість тисячі слів, завантажуйте пробний урок з дизайну одягу і переконайтеся у тому, що курс вам підійде.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 517 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які навички і вміння здобудуть студенти курсу

Після навчання ви будете безпомилково добирати фасон одягу для будь-якої людини зважаючи на особливості її фігури, віку, способу життя та вподобань. Це найважливіша частина дизайнерського мистецтва. Адже, як кажуть, «коли сукня дамі личить, і кравцю здоров’я зичать». Перш ніж намалювати перед замовником ескіз його майбутнього вбрання, справжній майстер уже бачить досвідченим оком, що саме підійде для цього конкретного клієнта. Без такого досвіду й передчуття можна всю справу на старті завалити.

Величезна кількість взірцевих викройок і креслень дає можливість кожному студентові одразу ж використовувати здобуті знання на практиці. Вас навчать шити спідниці (прямі, клиновидні, конічні, зі складками), брюки, сукні, жакети, чоловічі й жіночі костюми, дитячий одяг, пальто різноманітних силуетів…

Ви також дізнаєтесь про магію зорових ілюзій, вплив фактури самої тканини і гармонійного сполучення кольорів на особливості конструювання й моделювання одягу. Ви переконаєтеся в тому, що не можна поєднувати в одному виробі тканини різних якостей, наприклад, «гладеньке й пухнасте», та ще й з різними малюнками. У результаті ваш одяг завжди буде взірцем високого стилю та елегантності.

Курси «Конструювання й дизайну модного одягу» розкриють вам секрети створення спідньої білизни й купальників для різноманітних статур, навчать шити аксесуари для жіночого та чоловічого одягу (головні убори, муфти, горжетки, валізи)… Насамкінець ви дізнаєтеся, як створити вечірнє або повсякденне вбрання за кілька хвилин.

Після закінчення навчання на курсі моделювання й конструювання одягу ви зможете самотужки створювати гардероб для всієї родини, значно полегшите собі процес вибору готового одягу у крамницях, а також зможете отримати додаткове джерело прибутків, вдягаючи найвибагливіших клієнтів. А головне, у вашій шафі більше ніколи не буде зайвих речей!

З такими знаннями ви зможете стати справжнім модельєром, адже всі наші студенти отримують документальне підтвердження – Свідоцтво ЄШКО.