Ваш код акції: 47328

Мистецтво фен-шуй

На кого розрахований курс

«Усе в тебе не за феншуй – і меблі, і життя!..» Як часто ми чуємо такі поради й оцінки? Майже щодня! Наші добрі знайомі, та й ми самі почасти вживаємо це новомодне слівце, достеменно не розуміючи, що саме воно означає.А йдеться про справжнє східне мистецтво феншуй, що вже налічує понад п’ять тисяч років історії. Ця стародавня китайська дисципліна вивчає гармонію життєвого простору.

До речі, у перекладі з китайської слово феншуй означає єдність «вітер і вода». Отже, якщо ви вирішили не кидати слів на вітер, а прагнете опанувати феншуй доскнало, ми готові запропонувати вам цікавий курс із 40 уроків феншуй, де немає жодного рядка популярно-сумнівних відомостей, що суперечать одна одній. Адже не секрет, що більшість видань на цю тему були написані виключно з комерційною метою. Отже, нічого корисного ви в них не знайдете, а читати такі творіння – все одно що марно витрачати час і зовсім не зайві для кожного кошти.

Курс феншуй від ЄШКО – це послідовне викладення усіх основних принципів стародавньої науки. Матеріал має практичну спрямованість і доступний як для початківців, так і для тих, хто вже має певне уявлення про феншуй. Зверніть увагу, ваше навчання ви можете планувати на будь-який зручний для вас час – вдома, на роботі під час перерви, у потязі або літаку під час подорожей. Ви також вільні самостійно обирати термін свого навчання.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 517 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Які вміння й навички здобувають студенти

Знайомство з феншуй розпочнеться для вас з історії предмета. Класичні формулювання й тлумачення таких понять, як дао, енергія Ци, дуалістичного принципу інь-ян подані у доступній формі, що уникає двозначних тлумачень і непорозуміння. Ви дізнаєтеся про основу феншуй – вчення Конфуція й даосизм, оскільки без цих базових знань неможливий подальший прогрес у навчанні.

До речі, ви засвоїте принципи облаштування інтер’єру у різних приміщеннях згідно з феншуй (кухня, спальня, вітальня); крім того, ви дізнаєтеся, що феншуй – це не тільки інтер’єр. Його принципи приносять користь у бізнесі, регламентують стосунки з клієнтом (допомагають уникнути проблем, які зазвичай виникають саме під час першого діалогу із замовником). Ви також опануєте оцінку архітектури споруд за феншуй і визначення спеціальних зон за їхнім функціональним призначенням.

Окрему увагу приділено методикам складання індивідуальних гороскопів («Чотирьох Стовпів Долі», «Пурпурової Зірки» тощо). Після закінчення курсів феншуй, ви зможете створювати найбільш гармонійні умови для життя, і ваші знайомі обов’язково звертатимуться до вас за порадами. Ваше право надавати ці поради безкоштовно, або продавати їх за ринковою та договірною ціною (а чому ні?). Свідоцтво ЄШКО, яке ви отримаєте після закінчення курсу, стане додатковим аргументом у ваших перемовинах із потенційним роботодавцем. Хоча, ви можете так захопитися предметом, що зможете розпочати власну справу. Адже усе залежить тільки від ваших бажань і прагнень, що, власне, і є одним з основних правил феншуй.