Ваш код акції: 41584

Фітнес та здоров’я

На кого розраховано курс?

Фітнес (від англійського слова «to fit») – «витривалість; відповідати, бути в гарній формі». Не знали? Звісно, не має сенсу відволікатися на такі дрібниці, якщо вам важно у своєму щільному графіку навіть викроїти час на уроки фітнесу. Можливо, ви вже зневірилися. І даремно. Ми пропонуємо вам курс ЄШКО «Фітнес та здоров'я». Це чудовий посібник для початківців, який дозволить вам займатися фітнесом вдома.

Курс містить 32 уроки. До кожної вправи – окремі поради та рекомендації. Ви навчаєтеся в зручний час у комфортних умовах, а також вам забезпечено підтримку особистого викладача. Жодне ваше запитання не залишиться без уваги: у разі потреби ви завжди можете звернутися до свого викладача і скорегувати графік тренувань.

Курс зацікавить кожного, хто піклується про своє здоров’я та гарну статуру. Варто лише захотіти – і на вас чекає нове життя! Матеріал курсу викладено доступно і цікаво, тому вже за тиждень ви відчуєте різницю між «було» і «стало».

Скачайте безкоштовно пробний урок курсу просто зараз і переконайтеся, що він стане вам у пригоді.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 387,06 329,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу?

Уроки курсу згруповані за темами, тому ви легко знайдете необхідну інформацію. Окремо подані фітнес-вправи для чоловіків та жінок.

Ви дізнаєтеся, на що варто звернути увагу, намагаючись схуднути або скорегувати проблемні зони. Окремий розділ присвячено антицелюлітному комплексу.

Чоловіки, зокрема, матимуть уявлення про допінг, дізнаються, чим він небезпечний і як можна досягти чудових результатів без шкоди для здоров’я.

Ви придбаєте універсальний самовчитель зі спорту: фітнес-аеробіка, гімнастика, плавання, силові вправи, аквабілдінг.

На вас чекають поради щодо раціонального харчування, розпорядку дня, ви зробите своє тіло струнким та красивим, а також покращите самопочуття.

Обираючи наш курс, ви отримуєте енциклопедію спорту, де все зрозуміло навіть новачку. Тут немає зайвої теорії та незрозумілих вправ. Унікальна методика, що ґрунтується на принципі природного здобуття знань, дає змогу вивчити і запам’ятати саме те, що потрібно.

Завершивши навчання і отримавши Свідоцтво ЄШКО, ви можете викладати, стати інструктором з фітнесу. А це додатковий дохід.