Ваш код акції: 43516

Квітковий дизайн

На кого розраховано курс

Коли ми збираємося на день народження або у гості, ми не лише купуємо квіти, а й намагаємося їх гарно оформити. Як зробити букет? Якщо маємо зайві гроші, то покладаємося на фахівців з квітів. Якщо немає такої можливості, шукаємо інших варіантів. Чи не спадало вам на думку самому навчитися оформленню букетів? Даремно вважаєте, що це «велика наука», яку важко опанувати. Запевняємо, на будь-якій ниві можна досягти успіхів. Головне – ваша завзятість і гарний підручник. До того ж, справжні майстри, які прцюють у квіткових крамницях, непогано заробляють. Якщо ви матимете відповідні знання, то зможете влаштуватися на таку роботу! Завжди потрібно прагнути до більшого, сказав хтось відомий, і він був правий...

ЄШКО пропонує вам курси флориста, які дозволять швидко і невимушено опанувати квіткове мистецтво і дізнатися, як скласти букет з квітів. На вас чекають 32 уроки, які містять необхідну інформацію. До курсу додаються записані на DVD майстер-класи по букетам від справжніх професіоналів – це урізноманітнить і прискорить процес навчання.

До речі, ви самі визначаєте і коригуєте графік навчання, тобто вирішуєте, коли навчатися, де навчатися і скільки часу приділяти заняттям. Ви навчаєтесь дистанційно, вдома, в зручний для вас час.

Кожному студенту забезпечено підтримку особистого викладача, котрий контролюватиме процес навчання. У разі потреби ви завжди можете звернутися до нього.
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 469,41 399,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти курсу

Ви дізнаєтеся, як робити букети в різних стилях і з будь-якої нагоди: банти «равлик», «водяна лілія», бутоньєрки. Ви опануєте особливі техніки і дізнаєтеся, як зробити весільний букет, причому йдеться не тільки про букет нареченої, а і про роль квітів у весільній церемонії в цілому (як оформляти стіл і келихи, а також оздоблювати приміщення).

Наші фахівці розкриють секрети сучасних фітотехнологій (як подовжити життя зрізаним рослинам, як зберігати квіти в крамницях і вдома).

До речі, на вас чекає корисна інформація щодо відкриття квіткової торговельної точки: від облаштування крамниць до вибору вітринних ваз, які, насамперед, привертають увагу потенційного покупця.

Також ви дізнаєтеся, як створювати зимові сади, як захищати рослини від шкідників, ознайомитеся з однорічними та багаторічними рослинами (відмінності у догляді).

Курси квіткового (флористичного) дизайну ЄШКО – це чудовий посібник з оформлення букетів, на сторінках якого ви також дізнаєтеся, як поводитися з квітами. Опанувавши курс, ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО. Отже, ви не лише знайдете справу до душі, а й гарну роботу.