Ваш код акції: 47328

Квітковий дизайн

На кого розрахований курс

Мистецтво складання букетів, догляд за квітами або оформлення клумби здається доволі простою справою. Та все значно складніше. Квітковий дизайн – це цікава й доволі креативна наука, яку можна досконало освоїти на курсах флористики.

Курси флористичного дизайну відкриють перед вами світ справжньої краси: ви навчитесь зберігати здоров’я та свіжість квітів, отримаєте професійні уроки складання букетів, в тому числі й весільних. Основи квіткового дизайну допоможуть вам стати профі у світі квіткової композиції й флористичного дизайну.

Не бійтесь, що навчання на курсі займе занадто багато часу. Всі необхідні матеріали ви отримаєте додому, тож і навчатись будете тоді, коли зручно і рівно стільки часу, скільки готові виділити. Ми рекомендуємо приділяти заняттям по 20 хвилин кожного дня. Та ви самі встановлюйте свій розклад.

Ми рекомендуємо курс флористики й для початківців, і тим, хто вже намагався освоїти це дивне мистецтво. І якщо ви прагнете, щоб квітковий дизайн став частиною вашого життя, якщо хочете опанувати креативну й творчу професію або бажаєте отримати цікаве та прибуткове хобі, скачайте безкоштовний пробний урок.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 517 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти курсу

Ви дізнаєтеся, як робити букети в різних стилях і з будь-якої нагоди: банти «равлик», «водяна лілія», бутоньєрки. Ви опануєте особливі техніки і дізнаєтеся, як зробити весільний букет, причому йдеться не тільки про букет нареченої, а і про роль квітів у весільній церемонії в цілому (як оформляти стіл і келихи, а також оздоблювати приміщення).

Наші фахівці розкриють секрети сучасних фітотехнологій (як подовжити життя зрізаним рослинам, як зберігати квіти в крамницях і вдома).

До речі, на вас чекає корисна інформація щодо відкриття квіткової торговельної точки: від облаштування крамниць до вибору вітринних ваз, які, насамперед, привертають увагу потенційного покупця.

Також ви дізнаєтеся, як створювати зимові сади, як захищати рослини від шкідників, ознайомитеся з однорічними та багаторічними рослинами (відмінності у догляді).

Курси квіткового (флористичного) дизайну ЄШКО – це чудовий посібник з оформлення букетів, на сторінках якого ви також дізнаєтеся, як поводитися з квітами. Опанувавши курс, ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО. Отже, ви не лише знайдете справу до душі, а й гарну роботу.