Ваш код акції: 47328

Французька для початківців

На кого розрахований курс

Людина, яка володіє французькою, завжди викликала повагу. Вона освічена і культурна, прагне до саморозвитку. Зрештою, не опанувати мову, якою спілкуються понад 200 мільйонів людей у світі, було б, щонайменше, неправильно, вже не кажучи про тих, кому уроки французької мови просто необхідні (для роботи чи навчання). Отже, якщо ви вирішили підкорити французьку і шукаєте гарний матеріал для ефективного вивчення з нуля, рекомендуємо курс ЄШКО «Французька для початківців».

Ви не витрачатимете багато часу, навчатиметеся, коли вам зручно. Завдяки унікальній методиці ви набудете необхідних навичок, не докладаючи особливих зусиль.

Щоб переконатися, що матеріал задовольнить ваші вимоги, скачайте безкоштовний пробний урок курсу.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 611 520 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти курсу?

  • Розмовні навичкиВи ознайомитеся з найуживанішими словами та фразами. До курсу увійшли наступні лексичні теми: здоров’я, подорожі, транспорт, їжа, покупки, освіта, гроші, прогулянка, географічні терміни. Лексика поділяється на теми, тому ви легко запам’ятовуватимете великий обсяг слів. У навчальних журналах ви знайдете вправи, проілюстровані життєвими ситуаціями. Вам не доведеться щось заучувати – ви засвоюватимете інформацію швидко та невимушено.
  • ВимоваЗвичайно, той, хто починає вивчати французьку, має труднощі з вимовою. Ми пропонуємо для початківців уроки французької мови, які записані на 20 CD. Їх викладають французи, носії мови. Слухаючи і повторюючи тексти, ретельно відібрані для кращого сприйняття, ви опануєте правильну вимову.
  • ГраматикаДо курсу додаються 4 збірники вправ. Виконуючи їх, ви опануєте основні правила граматики і застосовуватимете їх на практиці. Унікальна методика, на якій ґрунтується весь курс, застосовується і тут. Навчатися некладно, оскільки кожне правило пов’язане з тим чи іншим випадком «із життя».
  • Читання та письмоОпанувавши курс французької мови, який ми пропонуємо, ви зможете складати прості речення, читати тексти, розуміючи їх зміст. Різноманітні вправи на закріплення всіх навичок прискорять процес навчання.