Ваш код акції: 45576

Французька для початківців Екстра А1 українською мовою+ online

На кого розрахований курс

Армія, багаж, батон, економіст, абажур, тощо – перелік слів, що походять з французької, в українській мові складає цілий словник. Ви вчили їх рідною мовою й жодного разу не замислювалися над тим, що ці слова можуть бути іноземними?

Знати французьку варто лише за те, що це мова кохання. Можливо, саме для справ сердечних вона вам і стане у нагоді. Адже подорож до Парижа – це у будь-якому разі прекрасний шанс змінити власне життя у всіх сенсах.

До того ж не лише Франція користується французькою мовою. Вона знадобиться вам і в Канаді, і в Бельгії, і в багатьох країнах Африки. Розмовляють французькою й у світовій банківській скарбниці – Швейцарії. Отже, якщо і там у вас є справи, краще вивчити мову першоджерела.

Перелік аргументів на користь вивчення французької мови може тривати багато сторінок. Значно простіше зробити крок вперед і розпочати навчання просто зараз.

ЄШКО пропонує досить ефективний і цікавий підхід до вивчення іноземної мови. Коли ви вже знайомі з нашим освітнім продуктом, то сполучення «Extra + онлайн» вам добре відоме, приміром, з англійської для початківців. Якщо ви вперше на нашому сайті – просто завантажте пробний урок і подивіться, що це таке.

Дійсно, формула навчання «Extra + онлайн» – це легко, зручно й дуже цікаво. Завдяки спеціальній програмі нам вдалося уникнути нудної теорії й перетворити вивчення іноземної мови на пізнавальну гру. Усі теми дібрані за принципом реальних рейтингів «цікавості». Те, що привертає вашу увагу у журналах і газетах, у навчальних матеріалах ЄШКО подано як теми.

Ви вже готові зробити перший крок на «ігровий майданчик» французької для початківців? Ласкаво просимо!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 605,89 515,00 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Вміння й навички, які здобувають студенти курсу

  • ВимоваМереживо французьких звуків – це своєрідне мистецтво вимови. Самотужки ви можете навчитися хіба що відтворити горлове «Р». А це, повірте, далеко не єдина «квіточка» у французькому вимовному букеті. Аудіозаписи носіїв мови, які ви отримаєте разом із друкованими матеріалами, допоможуть звикнути до темпу мовлення, розкриють усю палітру французьких звукових комбінацій. Усе, що вам потрібно для здобуття ідеальної паризької вимови – більше слухайте, повторюйте вголос, співайте.
  • ГраматикаЯк мистецтво неможливе без певних законів, так і найромантичніша мова світу неможлива без своїх внутрішніх правил побудови – граматики. Під час вивчення будь-якої мови цей розділ, ніби гостра перчина у тарілці, не дає ковтати все й одразу. Однак уроки французької для початківців від ЄШКО граматику подають у вигляді перця солодкого й майже непомітного у загальній мовній «страві». Отже, вчиться французька граматика у контексті загального уроку непомітно й досить природно.
  • Розмовні навичкиФранцузьку потрібно спочатку почути, потім полюбити й, нарешті, повторити! Саме з розмовних навичок починається процес опанування цієї красивої мови. Уроки французької онлайн від ЄШКО допомагають досить швидко й легко засвоювати по 60–100 слів в одній тематичній порції. Вас здивують своєрідні відкриття – вам трапиться багато знайомих слів, написаних французькою.
  • Читання й письмоЯкщо ви опануєте перші три розділи вмінь, останній долучиться сам собою. Головне, засвоїти основні закони відтворення на письмі найпоширеніших звукових сполук і розпізнати букви, що взагалі не вимовляються. Писати листи франкомовним друзям проблемою не буде. Читати французькою нескладну й цікаву літературу – теж без проблем.