Ваш код акції: 47328

Німецька для дітей

На кого розрахований курс

Дитині нелегко опанувати іноземну мову. Саме тому у батьків, які вирішили підготувати дитину, скажімо, до школи з поглибленим вивченням німецької мови, виникають труднощі. Адже їм треба знайти доступний підручник, який містить усю необхідну інформацію зі шкільної програми, щоб навчання було корисним саме для дітей.

ЄШКО пропонує курс «Німецька для дітей». Він спрямований на аудиторію 6–16 років. Курс оздоблено 18 яскравими журналами з уроками та аудіозаписами. Кожний журнал «дорівнює» одному місяцю навчального року. Батьки можуть допомагати дитині опановувати матеріал, навіть якщо не володіють німецькою – до курсу додається «Посібник для батьків» з необхідними вказівками.

Якщо спочатку ви хочете переконатися, що наші уроки стануть вам у пригоді, а потім записатися на курси, ви маєте таку можливість: скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу «Німецька для дітей».

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 611 520 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти курсу?

  • ГраматикаУ курсі викладено основні граматичні правила. Опанувавши їх, дитина зможе застосовувати знання на практиці. Зокрема, ви ознайомитеся з інфінітивом дієслова «бути» й особливостями його дієвідмінювання, словами- запереченнями kein, keine; особливостями вживання слова es; закінченнями дієслів. Усі правила оздоблені діалогами героїв курсу, тому матеріал легко опановується.
  • ВимоваВимова німецьких звуків значно відрізняється від особливостей вимови в інших мовах. Ми врахували цей момент і пропонуємо вам працювати з аудіодисками (18 CD) із записами носіїв мови. Щоразу уважно слухаючи і повторюючи за диктором слова та фрази, ви досягнете певних успіхів.
  • Розмовні навичкиЛексика курсу численна та різноманітна. Виконуючи спеціальні вправи, дитина ніби бере участь у захопливій грі, тому швидко і невимушено опановує новий матеріал і поступово збагачує свій словниковий запас. Отже, набуває розмовних навичок. Ці знання вона може застосовувати на практиці.
  • Читання і письмоДітям пропонуються різні вправи (наприклад, пошук та виправлення помилок у словах, письмовий переклад з німецької навпаки). Опановуючи німецьку, дитина швидко набуває навичок читання та письма.

Отже, записавшись на наш курс, ви навчатиметеся дистанційно, коли вам зручно. Завдяки унікальній методиці, покладеній в основу курсу, ви здобуваєте нові знання дуже швидко, не докладаючи певних зусиль. Завершивши навчання, дитина отримає Свідоцтво ЄШКО, яке стане їй у пригоді в майбутньому.