Ваш код акції: 47328

Німецька для початківців

На кого розрахований курс

Вивчити німецьку мову легко, якщо процес навчання не обтяжує. Це основне правило, якого ми дотримувалися, коли започатковували курс «Німецька для початківців». Саме тому матеріал спрямовано як на тих, хто не знає жодного слова німецькою, так і на тих, хто має певний досвід – вивчав німецьку. Якщо ви опановували мову раніше, то, напевно, знаєте, що стандартний підхід передбачає спочатку теорію, а потім практичні вправи – це основна помилка. Якщо правильно поєднати і те, й інше, а ще урізноманітнити цікавими вправами та оздобити тематичними ілюстраціями, навчання буде корисним та цікавим і перетвориться на захопливу гру. Курс пропонує вам «стати учасником» різних життєвих ситуацій і, відповідно, запам’ятати найуживаніші фрази, навчитися читати і писати одночасно.

Саме на такому принципі ґрунтується наш курс німецької мови. Отже, пропонуємо вам скачати безкоштовно пробний урок і переконатися, що матеріал задовольнить ваші вимоги.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 611 520 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти курсу

  • ГраматикаМи пропонуємо вам 4 збірники вправ та 16 навчальних журналів. Дотримуючись вказівок наших викладачів і виконуючи практичні завдання, ви легко та невимушено опануєте німецьку граматику. Це запорука успіху для початківців. Краще один раз зробити, ніж багато разів почути, як має бути правильно.
  • ВимоваКурс містить аудіододаток (20 CD). Це німецькі діалоги, які стануть у пригоді тим, хто вирішив опанувати вимову. Ви маєте лише уважно слухати і повторювати почуте. Ви почнете розмовляти літературною німецькою набагато раніше, ніж якби ви орієнтувалися тільки на транскрипцію.
  • Розмовні навичкиТі, хто підкорює німецьку «з нуля», ознайомляться з новими словами, а в подальшому збагачуватимуть свій словниковий запас, читаючи німецьку літературу. Подорожі, покупки, знайомство, прогулянки, професія – це ще не весь перелік тем, які варто опанувати. Ви братимете участь у тематичних діалогах і швидко запам’ятовуватимете слова.
  • Читання та письмоБезліч практичних вправ і занурення в «мовне середовище» (діалоги, записані на дисках, змодельовані ситуації) дозволять вам швидко навчитися читати і писати німецькою. Ви вільно читатимете статті і листуватиметеся німецькою. Отже, навчатиметеся залюбки.

Ви маєте чудову нагоду швидко та ефективно опанувати німецьку мову. Вам забезпечено підтримку особистого викладача, навчатиметеся дистанційно в комфортних умовах. Завершивши курс, отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді.