Ваш код акції: 45576

Німецька для початківців EXTRA українською мовою + online

На кого розрахований курс

Вам ніколи не спадало на думку, що навчання може бути цікавим? Ви, напевне, вважаєте, що це нудно і потрібно «налаштовуватися» на процес. Помиляєтеся. Є чимало прикладів, коли опанування якоїсь навчальної дисципліни перетворювалося на цікаве хобі. Ми пропонуємо підкорити німецьку і водночас знайти справу до душі.

Курси ЄШКО дистанційні і розроблені за спеціальною методикою, яка дозволяє засвоювати лише головне і не відволікатися на дрібниці. На жаль, не всі це враховують і пропонують для початківців купу зайвого матеріалу. Наші заняття побудовані за схемою «зрозумів – запам’ятав», тобто матеріал викладено цікаво й доступно, він легко засвоюється. Навчайся заочно або онлайн.

Отже, пропонуємо вам разом з нашими уроками німецької мови поринути в цікавий світ героїв курсу і водночас навчитися читати і писати, правильно говорити німецькою. Ми розробили спеціальні вправи з німецької мови – ви повинні лише дотримуватися наших вказівок та підказок.

Щоб переконатися, що курс «Німецька для початківців Extra» стане вам у пригоді, скачайте безкоштовний пробний урок просто зараз.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою 15%
 605,89 515,01 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка 25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти курсу

  • ГраматикаВи швидко зрозумієте особливості німецької граматики, бо всі найважливіші моменти викладено в контексті різних життєвих ситуацій – не треба заучувати! Ви просто «берете участь» у тих чи інших подіях і запам’ятовуєте те, що прочитали. Це спеціальні вправи для початківців, спрямовані на досягнення успіху.
  • ВимоваМи підготували аудіододаток до курсу – записи діалогів носіїв мови (доступні в особистому кабінеті студента). Аудіозаписи сприятимуть правильній німецькій вимові. Варто слухати і повторювати записане – це прискорить процес навчання.
  • Розмовні навичкиЗ нашими уроками німецької мови ви зможете швидко збагатити свій словниковий запас – у пригоді стануть кольорові ілюстрації. Відомо, що побачене запам’ятовується швидше, ніж почуте. Завдяки унікальній методиці, на якій ґрунтуються наші уроки, ви запам’ятаєте значно більше слів, ніж на будь-яких інших курсах.
  • Читання та письмоЗавершивши курс, ви вільно читатимете і грамотно писатимете німецькою. Варто лише сумлінно виконувати вправи на розвиток навичок – результат не змусить на себе довго чекати. Не треба заучувати якихось правил: ви розумітимете, а не зубритимете.

Курс «Німецька для початківців Extra» дозволяє вивчити мову легко і невимушено (достатньо півгодини на день). Великий обсяг матеріалу, який ви маєте опанувати, вас не обтяжить. Завершивши курс, отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке стане вам у пригоді.

Відео-огляд курсу Німецька для початківців EXTRA українською мовою + online